Recenzie užívateľa Oskarka

Recenzia audioknihy Promlčení

06.09.2018 Overený nákup

Určitě stojí za to

Určitě stojí za to poslechnout si tuto audioknihu. Sice již v druhé polovině pvám začne docházet jak to nejspíš bude, ale kdo se rád vrací do minulost určitě nebude zklamán. Přednes se velmi dobře poslouchá a proto knihu hodnotím kladně.

Recenzia audioknihy Poslední Aristokratka

16.07.2018 Overený nákup

dobré pobavení

Když se chcete zasmát tak určitě tuto knihu. Smála jsem se doopravdy hoodně. Krásně popsané scénky si živě dokážete představit, že určitě v první polovině to je bomba. Potom už se to sice dost opakuje, ale jinak patří mezi to lepší. Zde mi trochu chybělo více hlasová interpretace. Je tam mnoho postav, tak by se to podle mě hodilo.

Recenzia audioknihy Jedlová samota

16.07.2018 Overený nákup

Krásné

Jedním slovem krásné, vůbec mi nevadilo, že šlo v podstatě o zpětné vyprávění sousedů, ani mě nerušily různé hlasy. Připomínalo mi to dřívější poslouchání rozhlasových pořadů, navíc vše umocněné,že šlo o skutečnou událost. Ke konci sice bylo jasné jak se to událo, ale to nic neubralo na kráse celé audioknihy.

Recenzia audioknihy Pátá žena

16.07.2018 Overený nákup

určitě stojí za to

Můj oblíbený spisovatel, o to lepší jako audiokniha. Výborná interpretace od Jiřího Vyorálka, napínavé a zajímavý závěr. Děj se protíná v čase minulém a také v různých místech na světě, což činí děj napínavější. Stojí to za to a už se těším na další knihu

Recenzia audioknihy Laskonky

21.06.2018 Overený nákup

lehké čtení na dovolenou

Dobrá knížka na dovolenou: Bára Nesvadbová píše s lehkostí a s nadhledem, umí si udělat legraci z věcí vážných, ze sebe sama a není to nuda. S dobrou interpretací jaký je od Jany Strykové máte zajištěný hezký večer.

Recenzia audioknihy Doskočiště Protektorát

20.06.2018 Overený nákup

Moc dobré

Velice hezké a poučné. Krásná interpretace Simony Postlerové a Martina Zahálky z knihy dělají ještě větší zážitek. Vůbec si neuvědomujeme, kolik lidí v té době riskovalo své životy a jak byli stateční. Mnozí skokani byli ještě tak mladí a přesto neváhali.... Čest jejich památce

Recenzia audioknihy Hana

30.05.2018 Overený nákup

zatím můj favorit

Přestože jsem před časem četla tuto knihu, s radostí jsme si ji znou poslechla. Hana od Aleny Morštajnové je naprosto úžasná kniha. Dobrá interpretace, i když oba hlasy mně často splývaly, ale to nebylo důležité. Krásný příběh, který prochází dlouhým časem jedné rodiny. Velice citlivě otevřela pohled do zvyků židovských předválečných rodin a postoj i ostatních obyvatel ... více takových knih. Dlouhodobý zážitek :-))