Recenzie užívateľa Jitka

Hodnotenie audioknihy Noční lov

07.02.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Věci, na které nastal čas

16.01.2021 Overený nákup

Skvělá

Neskutečně úžasná knížka, kterou nelze odložit. A určitě ještě o stupínek výš v audio podobě. Vztahové peripetie dvou osob, které nikdy neměly tvořit rodinu. Skrytá zloba, nespokojenost, život plný výčitek, který dopadá na všechno a všechny okolo. Včetně dětí. Dokonale namluvená všemi aktéry.

Hodnotenie audioknihy Dívka v ledu

26.12.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Baletky

12.11.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Kaštánek

25.10.2020 Overený nákup

Pecka!!!

Nejsem úplný fanda severských krimi, ale tahle mě doslova posadila na zadek. Napínavý, děsivý, ale neskutečně dobrý. Skvěle načteno!!! Doufám, že se dočkám nějakého dalšího pokračování. Tahle dvojka vyšetřovatelů by si sto pro další případ zasloužila.

Recenzia audioknihy Losos v kaluži

01.06.2020 Overený nákup

Příjemné audiopočtení

Jedním slovem. Milá. Nemusím vše kolem posmrtných životů, ale u Lososa mi to nevadilo. Vynikající Libuška Šafránková. Jen se nemohu srovnat s tím, že má milovaná Popelka, propůjčuje hlas babičce. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Dokonalé stopy 

13.02.2020 Overený nákup

Helen Fieldsová, originální a skvělá

Má první Fieldsová a velké nadšení. Vůbec není na škodu, že vrah je znám od samého počátku a čtenář má možnost poznat jeho myšlenky, zvrácenou povahu a nemocnou psychiku. Ale i osobnost inspektora a výprava do jeho soukromí mě neuvěřitelně bavila. Jednoznačně doporučuji tenhle "trip" do Skotska.

Recenzia audioknihy Dědina

24.01.2020 Overený nákup

Nejlépe namluvená audiokniha

Naprosto dokonalá, nejen obsahem, ale i přednes je absolutní pecka. Petra Dvořáková je skvostem české literatury a doufám, že neřekla ještě poslední slovo.

Hodnotenie audioknihy Žena v kleci

21.12.2019