Recenzie užívateľa Karla Camila

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Recenzia audioknihy Vatikánská princezna

12.01.2021 Overený nákup

Historie

Další s mých oblíbených titulů, které mi přiblíží dobu děje knihy. Moc jsme se pobavila a při čtení se ztratila v čase. Zajímavá doba a nevím jestli bych v ní chtěla žít. Intriky a strach na každém kroku, kdy žena nesměla mít svůj názor a musela poslechnou co ji rodina přikázala.

Recenzia audioknihy Než jsme byly tvoje

12.01.2021 Overený nákup

poslech zaujme

Kniha je tak zajímavě a poutavě napsaná, že konec děje každého překvapí. Přitom začátek děje nenasvědčuje ,že se do rodiny mladých lidí vplíží neštěstí ,které je poznamená ,teda hlavně děti na celý život. Doporučuji všem.

Hodnotenie audioknihy Karle, styďte se! Scénky, skeče, písničky

12.01.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Konec stárnutí

12.01.2021 Overený nákup

poslech zaujme

Na tuto knihu jsem se velice těšila, byla mi doporučena známou. Takže vše co jsme si doposud přečetla musím ještě vnitřně zpracovat, ale doufám,že aspon malé výsledky se dostaví. Uvidíme ,nechám se překvapit. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Eugenie

12.01.2021 Overený nákup

Mám rada příběhy podle skutečnosti

Vždy ,když si zakoupím knihu, která je napsaná podle skutečnosti a se do děje okamžitě přenesu a vnímám děj s hrdinou knihy. Aspon takhle mohu částečně poznat dobu ve které se děj odehrává, čímž jsme za to vděčná. Děj byl velice zajímavý a tudíž doporučuji knihu k oddechu.

Recenzia audioknihy Indigová realita

12.01.2021 Overený nákup

poslech zaujme

Tato kniha mě celou pohltila a pomocí ní jsem začala na sobě pracovat. Jsem teprve na začátku a doufám ,že vydržím a výsledky se dostaví. Jsem tedy opravdu zvědavá, zda návody jsou funkční a dá se denním cvičením zlepšit celkový zdravotní stav člověka.

Hodnotenie audioknihy Osvětimská ukolébavka

12.01.2021 Overený nákup

Recenzia audioknihy Povídky Šimka a Grossmanna 2

28.07.2020 Overený nákup

Humor který nes-klame

Humor,který mám moc ráda. Historky vyprávěné přímo Miloslavem Šimkem je nezapomenutelný a ráda se k němu vracím na svých cestách. Škoda jen, že nahrávky jsou tak krátké, o to více je vyhledávam. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Krev na lopuchu

28.07.2020 Overený nákup

moc zajímavý příběh

Miluji tyto historické zápletky a ráda je poslouchám při cestování. Člověk se aspon na čas čtení přenese do děje popisovaném v četbě knihy a představí si dobu autora, do které je děj knihy zanesen. Doporučuji.

Historická Vyšetruje muž Humor

Recenzia audioknihy Žítkovské bohyně

28.07.2020 Overený nákup

moc zajímavý příběh

Vzhledem k tomu, že z daného kraje pochází má rodina, bylo pro mě velice zajímavé a poučné dozvědět se něco o tomhle kraji. I když byl příběh i s detektivní zapletkou, bylo to velice poutavé čtení. Jen mě mrzí , že hrdinka přiběhu nakonec umře za nevyjasněných okolnosti. Doporučuji, koho zajímá tohle téma.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy V lese visí anděl

28.07.2020 Overený nákup

Překvapivý konec

Detektivní příběh Vás pohltí hned na začátku a prakticky vás povede celou knihou až do konce. Překvapivé rozuzlení nakonec. Doporučuji a určitě si přečtu další knihy od autora.

Vyšetruje žena Vyšetruje partia detektívov Nečakaný zvrat

Hodnotenie audioknihy Terapia

28.07.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Nehanebné neviniatko

19.12.2019 Overený nákup

Další napětí

druhá kniha, v níž je napětí dávkováno přesně podle receptu zkušeného mistra. V příběhu se autenticita opět prolíná s autorovou fikcí. Dvojice detektivů z oddělení vražd Richard Krauze a Jozef Fischer, zvaný Chosé, vyšetřují nový případ, bestiální vraždu studentky architektury Moniky,

Recenzia audioknihy Jednou nohou v hrobe

19.12.2019 Overený nákup

A kde je zbytek?

Detektivové najdou na smetišti pohozenou nohu a chybí jim nejen vrah, ale i zbytek těla. Aby toho nebylo dost, Krauze rozbolely zuby, Chosemu se pohnuly močové kameny, Váňa v kanceláři zkolaboval, protože hubne a drží přísnou dietu, a šéf se zbláznil, chce zavést třísměnnou pracovní dobu. To zas bude na oddělení vražd bláznivý týden ...a čí je teda noha?

Recenzia audioknihy List zo záhrobia

19.12.2019 Overený nákup

Příběh ze zajímavou zápletkou

Kniha mě vtáhla do děje kdy jsem do poslední chvíle netušila kdo je pachatelem a konec mě opravdu překvapil. Doporučuji , opět jedna z vydařených zápletek. Napětí až do konce.

Recenzia audioknihy Básnik

19.12.2019 Overený nákup

Úžasná série knih

Každý díl této zajímavé série kriminálních příběhu je odraz doby, kterou jsem si prožila avšak co se dělo v podsvětí se dozvídáme až při čtení. Doporučuji. Moc se mi to líbilo.

Recenzia audioknihy Šimek & Sobota Komplet 1977-1983 - Klasika a objevy

16.11.2019 Overený nákup

Ideální na dlouhé cesty

Za tuhle sérii scének,srandy a hudby moc děkuji. Na cestě autem ideální společník. Hlavně jsem si připomněla humor, který teď hodně chybí. Škoda že je ho tak málo k poslechu. Žánr který neomrzí. Děkuji.

Recenzia audioknihy Adelheid

16.11.2019 Overený nákup

Nové téma

Příběh je zasazen do doby těsně po osvobození. Táto doba musela být opravdu hodně těžká. Do poslední chvíle jsem věřila v dobrý konec. Mrzí mě, že kniha byla tak krátká. Nevadí... aspoň mě to pobídlo ke koupi další knihy. Děkuji

Recenzia audioknihy Čierna hra: Vláda mafie

06.11.2019 Overený nákup

Příběh nezklamal.

. Zaposlouchala jsme se do knihy tak, že jsme ani nešla spát a ted už uvažuji o koupi druhé části. Už i to, že je podle námětu se skutečnosti. Člověk si v té době ani neuvědomoval , co se kolem něj dělo. Je dobré ,že se to dostalo do knižní podoby a poslechem či četbou se dovíme o této době více. Děkuji.

Recenzia audioknihy Učit se, učit se…!

06.11.2019 Overený nákup

Humor

Mám ráda tento styl humoru, prostě bratři Krausovi nezklamou. Jejich veselé a úsměvné povídky s rodiného prostředí vždy pobaví a nezklamou. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Musela jsem zemřít

11.10.2019 Overený nákup

Zajímavé téma

Par knížek na tohle téma již jsme četla, člověk si prostě at chce nebo nechce musí položit otázku,proč tady je a co se stane po smrti. Je fakt dobré, že toto téma už není tabu a že se dá v knihách najít odpověď na naše skryté otázky co je po smrti a proč tady jsme ....proč máme nemoci a jestli je možné se vyléčit a najít důvod. Budu ráda za více možností ve výběru tohoto téma. Děkuji.

Recenzia audioknihy Dopisy, které nikdo nečetl

28.08.2019 Overený nákup

moc zajímaví příběh

Opravdu velice poutavě napsán celý příběh a uvedení do časové osy, s napětím jsme očekávala,zda se oba hrdinové příběhu nakonec ještě setkají a mladá dáma ,která se o to postarala byla z doby přítomné.je v knize také dobře posazena...mám ráda tento styl psaní. děkuji

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Děti boží

28.08.2019 Overený nákup

Je to pro mě nové téma

Velice zajímave pojatá kniha, první momenty jsme se do knihy docela těžko zaposlouchávala.ale pak už jsem do deje byla vtažena a opravdu jsme se od něj nedokázala odtrhnout,vlastně mi kniha dělal společnost po celou dobu v práci i na cestě do ní. opravdu stojí za to.

Recenzia audioknihy Plzeňské mordy

28.08.2019 Overený nákup

poslech zaujme

Mám ráda tyto povídky,vždy se do nich zaposlouchám a jsem zvědavá na konec, příjemný hlas a dobrá zápletka ,mě hned přesvědčí o koupi celé knihy, nebot jsme zvědavá jak to dopadne.

Recenzia audioknihy Ledové sestry

07.08.2019 Overený nákup

Překvapivý konec

Knižka mě zaujala asi až od 4 kapitoly,nejdříve jsem si myslela, že děj je jasný a vím o co jde,ale konečné rozuzlení bylo pro mě velkým překvapením. Doporučuji,uřčitě děj zaujme.

Recenzia audioknihy Hod mrtvou labutí

09.07.2019 Overený nákup

Podle skutečnosti

Mluvená kniha, už první ukázka byla s nádechem humoru, ale konec humor nebyl...další příběhy v knize, jsou take hodně specifické, ale bohužel tak to v živitě chodí. Zaposlouchala jsme se do dejů a zaujali mě i když nebyly veselé. Doporučuji

Recenzia audioknihy Smírčí kříže

09.07.2019 Overený nákup

velice poutave tema o historii kamených křížů

Velice ráda jsme se dozvěděla historii kamenných křížů, doposud jsme ani netušila k čemu vlastně sloužily. ŠKODA ŽE KNIHA BYLA JEN TAK KRÁTKÁ,PŘIJALA BYCH KLIDNĚ I JEJÍ POKRAČOVÁNÍ. Od teď budu na kříže hledět s respektem a i znát jejich tajemství. Děkuji.

Hodnotenie audioknihy Tiché roky

04.07.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Vyhnání Gerty Schnirch

03.07.2019 Overený nákup

Je to pro mě nové téma

Při čtení této knihy ,je opravdu hodně k zamyšlení, co se dělo při odsunu Němců...tragedie i zmařené životy,kdy si člověk uvědomí hodnotu života a pochopí, že to nebyla lehká doba. Křivda kterou, prožívala hrdinka knihy,byla opravdu složitá, těžká a smutná. Pro mě opravdu smutné téma. Ale doporučuji.

Recenzia audioknihy Ivan Mládek uvádí Luďka Sobotu

03.07.2019 Overený nákup

Humor který nes-klame

Do auta jak stvořené, i když už starší humor,tak nes-klame a určitě pobaví, je doplněn známí-my písničkami a tak cesta rychle ubíhá. Doporučuji a doufám že pobaví i ostatní jako mě.

Recenzia audioknihy Hana

24.06.2019 Overený nákup

Je to pro mě nové téma

Tuto knihu mám i v tištěné podobě, ale protože čtené slovo je pro mě moc zajímavé, koupila jsme si ji i v mluveném slově. Je to velice zajímavé připomenout si ji znovu tímto způsobem a na mých cestach aspon nemám monotoní hudbu a cesta mi rychle ubíhá, doporučuji.

Recenzia audioknihy Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

24.06.2019 Overený nákup

velice poutavé a veselé vyprávění

Je to má druhá kniha k poslechu od stejného autora, zápletka a komické vysvětlení plus dobře ztvárněné vypravění je na poslech na dlouhé cesty to pravé co jsme potřebovala. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Jak se vraždí v Čechách

31.05.2019 Overený nákup

Je to pro mě nové téma

Je zajímavé,nahlédnout do světa odsouzených a utvořit si ta názor, zda sedí právem či ( neprávem). Představa, že se zpovídá člověk ze zločinu,vraždy je mrazivá a zároveň nutí k zamyšleni,kdo se pohybuje kolem nás a že do situace a ohrožení vlastního života se můžeme dostat nečekaně a kdykoliv. Po vyslechnutí, mi zůstaly některé zpovědi dlouho v myšlenkách. Děkuji za sepsáni a možnost vyslechnout si zpověď lidí z tohoto prostředí.

Hodnotenie audioknihy Slavné české kriminální příběhy

29.05.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Doživotí - autentické výpovědi doživotních vězňů

27.05.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Poslední Aristokratka

27.05.2019 Overený nákup

poslech zaujme

Kniha humorným způsobem popisuje strasti aristokratické rodiny. Hned máte chut hrad navštívit a poznat vše o čem se v knize píše. Tak jsme se do knihy zabrala,že již zvažuji koupi pokračování.

Recenzia audioknihy To neřeš!

11.05.2019 Overený nákup

poslech zaujme

Vyprávění Evy Holubové je upřimné a velmi poutavě zajímavé, mám ráda tuhle herečku a jsme moc ráda,že se uvolila povykládat něco se svého soukromí. Doporučuji,je to vždy lepší,než když něco neověřené napíše bulvár. Doporučuji.

Recenzia audioknihy Eliška Přemyslovna

08.05.2019 Overený nákup

velice poutavé vyprávění

Kniha me uplně pohltila, poslouchal jsme kde se dalo,už kupuji druhý díl. I když na konci v recenzi ,jde z části o fakta a ž části o vymyšlený příběh, čtenář si představuje,že to tak opravdu mohlo být. Škoda, že v kronikách toho není více.

Recenzia audioknihy Tajemství přitažlivosti

10.04.2019 Overený nákup

poslech zaujme

Táto kniha mě velice zaujala,příjemný poslech a vlastně návod jak začít,určitě vyzkouším.Už jsem četla knihu Secret a Zákon přitažlivosti,ale zde v knize jsme se podrobně dozvěděla jak na to.Doufám že to bude fungovat.

Hodnotenie audioknihy Velmi osobní kniha o zdraví

19.03.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Německá slovíčka A1-A2

03.03.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Německá slovíčka B2-C1

03.03.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy To na tobě doschne

03.03.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Číslo do nebe

03.03.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Divoké labutě

03.03.2019 Overený nákup