Recenzie užívateľa Wojtyla

Recenzia audioknihy Tak to bylo, tak to je

27.06.2017

Povinná literatura pro všechny co prožili léta v punku a naplno

Krásný návrat do dospívání v 80. a 90. letech, kdy punk, hospody, pivo a kořalka vládly našim životům. Skvělé opilecká historky mě vrátily do časů, kdy jsme s kolegy jako všichni v té době zakládali punkové kapely, chlastali a dělali průšvihy ve škole a vrásky našim rodičům. Výborný Fanánkův hravý jazyk a Matáskův přednes tomu dodává velmi na autenticitě. A mnohokrát jsem se při poslechu od srdce smál nahlas...

Recenzia audioknihy Vinnetou (komplet)

20.06.2017 Overený nákup

Nádherný návrat do dětství

krásný návrat do dětství poskytuje takhle dramatizace Mayovek - pozor není to klasická načtená audiokniha a také je to celé pomerně krátké.

Ale ty výkony... nádhera a krása... všechno zahráno, velikání divadla... no prostě tohle nemuže chybět na žádné cestě o prázdninách v autě nevbo v autobuse!

Recenzia audioknihy Dva proti Říši

15.06.2017

Trochu syrovější pohled na známou událost

Jak jsem již napsal v nadpisu, trochu syrovější pohled na známou a nekolikrát zpracovanou událost. Tentokrát méně romanticky a asi více pravdivě podáno. Nelehká situace v odboji, zrady, strach, ale i nezměrná statečnost těch kteří pomáhali i když veděli že na to doplatí nejen oni ale i jejich rodiny.

Jeden z nejsilnějších příběhů našich dějin, který je třeba si neustále připomínat!

Čest památce hrdinů!

(Ladislav Frej je fenomenální a jeho vibrující přednes ve vypjatých situacích vyvolává mrazení v zádech)

Recenzia audioknihy Na ostřích čepelí II.

14.06.2017 Overený nákup

kvalitní pokračování!

trochu jsem se bál aby druhá část udržela tempo a napětí první části, ale Žamboch nezklamal a nezklamal ani Zdeněk Velen.

Příběh zde graduje v velkému finále, rozhodně je třeba to doposlouchat!

Jen proboha ty audiopředěly, proč jsou tak nahlas a tak výrazné, nekdy ruší...

Recenzia audioknihy Blade Runner

14.06.2017 Overený nákup

Myšička? - to nemohlo špatně dopadnout

.... a také nedopadlo, Martin Myšička exceluje v projevu, je mu nejen skvěle rozumět, příjemně se poslouchá, ale také dokáže na posluchače přenést emoci z toho co se v knize právě děje.

Blade Runner je klasika sci-fi která je společně s Dunou a rámou zde prodávanými která nesmí chybět v mozku žádného vzdělaného člověka.

Recenzia audioknihy Kladivo na čarodějnice

12.06.2017 Overený nákup

jedna z nejlepších co jsem kdy slyšel...

Fantastický strhující příběh o čarodějnických procesech ve středověku na našem území. Není to zas tolik jiné než v 50. letech 20. století .... touha po majetku moci a mstě... mistrně načteno!

Rímský tam exceluje jako snad ještě nikdo před nim v rámci přednesu... regulérně jsem mel chvíle kdy skončila vrcholná scéna a já v autě (kde jsem nemohl tleskat) se ruzně pokřikoval "jo v**e!" "nářez!" a další synonyma pro "Bravo Mistře"...:-)

Recenzia audioknihy Konec vlka samotáře

06.06.2017 Overený nákup

Smolárika už nikdy!

Po Na ostřích čepelí, skvěle načtené dvojici audioknih jsem bez rozmýšlení a bez poslechu ukázky koupil Konec vlka samotáře. Příběh je asi super, je to sice kratší ale dobrý příbeh bude pekný i krátký... ale proboha, ten člověk to čte jak pro děti... deklamuje bez výrazu Koniášovy proslovy - chlape tohle není O pejskovi a kočičce... navíc přesné vyslovování každé hlásky slova naprosto zřetelně je šíleně unavné, poslouchat vaše "položil dopitý Půl-litr na stůl" či neustálé "nejvyšŠí" kdy syčíte jak Mašinka Tomáš a další a další příklady... tam kde má být napětí a emoce to zní jak Hoegeruv Hajaja.... proboha Smolárika už prosím nikdy... nechte ho číst pohádky nebo uspávat hady, ale nesvěřujte mu syrové dílo plné napětí, krve, bojů, smardu a beznaděje...

Recenzia audioknihy Na ostřích čepelí I.

23.05.2017 Overený nákup

Syrový, hutný, smradlavý

Pokud máte rádi žambocha jeho svět a jeho styl vyprávění, rozhodně byste neměli minout Na ostřích čepelí. Příběh je plný bojů, krve, intrik, statečnosti, ale i smradu a výkalů - prostě takový jaký ten Koniášův svět je/byl/bude?

Zdeněk Velen dokáže skvěle vtáhnout svým přednesem do děje a uderžet posluchače napjatého.

Recenzia audioknihy Setkání s Rámou

12.05.2017 Overený nákup

Klasika a k tomu Myšička...

Jeden z nejlepších Clarkových románů, respektive jeho první část o tajemné kosmické lodi která se znenadání objeví v naší sluneční soustavě. Martin Myšička je dustojným pokračovatelem Rímských, Munzarů, Roesnerů a dalších velikánů audia.

Mimochodem skvělá párová aktivita na cesty autem poslouchání audioknih...

a koukejte hergot vydat taky ty další dva díly!!!