Recenzie užívateľa Petra

Recenzia audioknihy Drasticky děsivý Dexter

21.08.2020 Overený nákup

Z knihy nejsem moc nadšená

Asi každý zná Dexterův příběh, seriál byl skvělý, ale kniha mě nijak zvlášť nezaujala. Možná právě proto, že jsem už před poslechem věděla, do čeho jdu. Skvělý přednes pana Procházky ale knihu učinil poslechovější. Pro někoho kdo nezná, to bude kniha zajímavá.

Recenzia audioknihy Rudý kapitán

21.08.2020 Overený nákup

Skvělá změna

Tohle mě bavilo! Kniha je bezesporu jeden z nejlepších "úniků" od severských detektivek. Zajímavý, poutavý příběh, který se odehrává v naší domovině. Určitě vyhledám další tituly od tohoto autora a s nadšením si je poslechnu. Určitě můžu doporučit.

Recenzia audioknihy Hovor se smrtí

16.06.2020 Overený nákup

Chris Carter se toho nebojí

Drsné? Možná... Autor rozhodně umí upoutat pozornost. Děj je to promyšlený, detektiv je sympaťák, postavy jsou zajímavé, barvitě popsané, má to dobrou zapletku, má to spád... Co dodat? Tahle knížka stojí soprocentně za poslech...

Recenzia audioknihy Motiv X

16.06.2020 Overený nákup

Napínavé a trhující

Opět výborně napsané a hlavně skvělý přednes Pavla Soukupa. Děj strhující a napínavý, velmi dobře promyšlené. Závěr knihy překvapující a nervy napínající. Nemůžu se dočkat, pravděpodobně, závěrečného dílu.

Recenzia audioknihy Nesmírný

16.06.2020 Overený nákup

Z příběhu nejsem moc nadšená

Zatím žádná z Olsenových knih neunikla mé pozornosti, ale tato se mi zdá nejslabší. Nějak mě to nevtáhlo, takže má pozornost často utíkala jiným směrem. Zkusím tomu dát ještě příležitost.

Recenzia audioknihy Žena mého života

16.06.2020 Overený nákup

Výborný přednes pana Bareše

Tim Weaver patří dlouhodobě mezi mé oblíbené spisovatele, a další jeho kniha mě v tom jen utvrdila. Zajímavý, chytlavý a napínavý příběh, ve kterém není nouze o dějové zvraty. Rozhodně stojí za poslech.

Recenzia audioknihy Osmnáct pod nulou

03.03.2020 Overený nákup

Skvěle se to poslouchalo

Druhá knížka od tohoto autora a zase skvělá. Těším se na další. Vypadá to, že Ahnhem nebude šlápnutí vedle. A opět naprosto skvělý přednes pana Soukupa. Tohle mě zase hodně bavilo...

Recenzia audioknihy Selfies

03.03.2020 Overený nákup

Klasický Olsen

Kdo zná Olsena, tak asi nebude překvapen. Standardně (u sebe) řadím tohoto spisovatele mezi špičku. Už jsem sice četla, nebo poslouchala lepší kousky o něho, ale i tak to rozhodně stojí za poslech...

Recenzia audioknihy Oběť bez tváře

03.03.2020 Overený nákup

Velké překvapení

Tak tohle mě moc bavilo. Autora jsem neznala, takže to byla velká neznámá, ale bylo to skvělé. A přednes pana Soukupa ten příběh ještě víc vyšperkoval. Určitě doporučuji!

Recenzia audioknihy Jáma

25.01.2020 Overený nákup

Neurazí, nenadchne...

Jak už nadpis hodnocení napovídá, příběh neurazí ani nenadchne. Po přečtení Kříďáka jsem čekala víc. Příběh je zdlouhavý a chvílema nudný. Oproti tomu přednes pana Fridricha je výborný...

Recenzia audioknihy Kanibal z Nine Elms

25.01.2020 Overený nákup

Spokojenost

Pecka! Robert opět nezklamal a přednes pana Stránského příběh ještě podtrhl. Těším se na další příběh z této série! Maximální spokojenost a můžu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Kříďák

30.12.2019 Overený nákup

Dobře se to poslouchalo

Tohle mě bavilo. Příběh je napínavý od začátku do konce. Chvíli máte pocit, že víte kdo za tím je, ale po chvíli je vše zase jinak. A ten konec? Kniha byla velice příjemným překvapením. Rozhodně doporučuji a těším se na další :)

Recenzia audioknihy Sběratel motýlů

30.12.2019 Overený nákup

Překvapující

Příběh je to velice zvláštní, myšleno v dobrém. Napínavé, s dávkou morbidity a zvrácenosti, má to spád. Kniha se mi líbila a s přednesem pana Hofmana jsem spokojená. Určitě doporučuji.

Recenzia audioknihy Loutkář

30.12.2019 Overený nákup

Hadrový panák vede

Příběh je to napínavý, ale Hadrový panák nasadil laťku vysoko. Loutkář, i když se s tím pral statečně, je dle mého názoru slabší. Po přečtení prvního dílu jsem asi čekala víc. Nicméně určitě stojí za poslech...