Recenzie užívateľa Kuba

Hodnotenie audioknihy Hod mrtvou labutí

19.08.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Úspěch, to jsou cíle, zbytek jsou jen komentáře

15.05.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Vyhnání Gerty Schnirch

20.02.2019 Overený nákup

Drama

Pro pochopení situace mezi čechy a němci za války a po válce u nás je to pěkný počin. Pravděpodobně fikce postavená na základech skutečných událostí má své místo v pochopení a udělání si vlastního obrázku o této části našich dějin. Vilma Cibulková se do toho Dramaticky položila svou interpretací, takže si drama užijete. Je málo takových knih. Ale skutečné příběhy lidí, kteří to prožili jsou svou autentičností ještě mrazivější.

Recenzia audioknihy Systém šesti nádob

20.02.2019 Overený nákup

Neškodí si pouštět zas a znovu...

Myslím, že finanční gramotnosti nebudeme mít nikdy dost a tak tato kniha patří do "jídelníčku" jako předkrm. Je kratinká a tak jde vyposlechnout několikrát a vždy si tak připomenout, co jsem z minule zapoměl. Interpret čte s budovatelským nadšením a optimismem svazáka z padesátých let minulého století, takže vychutnat si hloubku některých myšlenek není tak jednoduché, ale dá se na to zvyknout :).

Recenzia audioknihy Tajný život stromů

20.02.2019 Overený nákup

Základy milovníka stromů

Nic podobného jsem nikdy nečetl. Je to úžasná kniha i pro ateisty :). Dozvěděl jsem se netušené a navždy mě asi poznamenala v tom dobrém, když půjdu do lesa, budu na zahradě sázet stromy nebo je kácet... Interpret perfektní, kniha jen plyne a je radost se toho tolik dozvědět. Všem vřele doporučuji!

Recenzia audioknihy Jak zdvojnásobit příjem

20.02.2019 Overený nákup

Užitečná kniha

Obálka a název docela odpuzující, proto mi taky dlouho ležela "nepřečtená". Myslím, že v ní není řečeno nic nového nebo převratného, ale pro ty, kteří to uslyší poprvé, tak to nové a převratné být může. Pro ostatní je opakování matkou... Hlavně bych chtěl vyzvednout interpreta, který srazil někdy nepříjemné hrany vyprávění na scela stravitelné pro evropana. Skvělý hlas a tón hlasu, který dodává vážnost a noblesu! Snad jen výslovnost některých anglických slov by mu mohl režisér opravit (jestli nějaký byl), ale to ani nestojí za zmínku. Díky za tuto knihu!

Recenzia audioknihy Proč spíme

12.02.2019 Overený nákup

Důležitá kniha

Dozvěděl jsem se mnoho důležitých informací o spánku a jeho vlivu na náš život. Měl by si jí přečíst každý a ve škole přednášet alespoň některé kapitoly.

Jinak interpret a nebo jeho režie, dramatizace pro mě jsou trochu nešťastné. Otec, pro kterého jsem hlavně knihu koupil, odmítl poslouchat i když uznal, že obsah je zajímavý. Já jsem to překousl a vyslechl celé. Jen jsem se občas musel zapřít, když interpret “zatlačil na pilu”. Tím myslím, že uměle vnášel emoce, které jsou již v textu obsaženy dostatečně a dle mého mnohem více působí čisté konstatování než přidávání emocí typu: “to jsi nevěděl viď?” nebo “měl by ses nad sebou zamyslet!” Samozřejmě myslím intonaci interpreta. To mi působilo, že jsem se tolik netěšil na další poslouchání jako mám u jiných audioknih, přestože jsem věděl, že bude zajímavé.

Recenzia audioknihy Jídlo na prvním místě

23.01.2019 Overený nákup

Určitě stojí za poslech

Tím, že jsou autoři Američané, jsou některé části trochu odcizenější našinci. Když to překousnete, tak je to zajímavé poslouchání. Interpretka čte se zaujetím, někdy na hraně, ale vždy se udrží nic úplně netlačit. Pro větší důvěryhodnost bych si představoval raději interpreta, ale psala to asi hlavně žena, takže to tak má být. Poslouchal jsem vytrvale. Doporučuji.

Hodnotenie audioknihy Houževnatost

01.03.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Absolutní zákony peněz

23.02.2018 Overený nákup