Recenzie užívateľa Jan Engel

Recenzia audioknihy Šlachta - Třicet let pod přísahou

10.07.2020 Overený nákup

Strhující

Jsem rád že se do toho Robert pustil. To co si člověk myslel on potvrdil. Toto by měla být povinná četba pro všechny. Přál bych si aby přesně takový frajeři byli u policie a uvědomil jsem si jak ho to bavilo a naplňovalo. Proto mě hodně štve jak s ním zametli. Moje doporučení Robertovi je se vykašlat na politickou kariéru a vyčkat, vrátit se do policie ideálně jako policejní prezident. To by byla největší pomoc nám všem v České republice. A věřím že ty naší politické špičky se jednou aspoň začnou stydět.

Hodnotenie audioknihy Selfies

06.07.2020

Hodnotenie audioknihy Nesmírný

04.06.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Dívka, která musí zemřít

19.12.2019 Overený nákup

Doporučuji

Tak je škoda, že tohle byl poslední díl s Lisbeth. Opět vše mělo spád a celá audiokniha byla napínavá a strhla mě. Snad jen scéna ve sklárně mi přišla taková nereálná, ale to už by nebyla Lisbeth. Za mě výborné, škoda že je konec.

Recenzia audioknihy Muž, který hledal svůj stín - Milénium V

08.12.2019 Overený nákup

Doporučuji

Muž, který hledal svůj stín" je úplně jiná káva. Poutavá krimi, v níž Larssonovy hlavní postavy konečně nehrají druhé housle a nejsou jaksi navíc. K tomu se Lagercrantzovi podařilo několik nečekaných zvratů, což potěší. A to i přes silnou nepravděpodobnost a těžkou uvěřitelnost mnohých situací a náhod.

Recenzia audioknihy Dívka v pavoučí síti - Milénium IV

20.11.2019 Overený nákup

Doporučuji

Obsah audioknihy je přizpůsoben k dnešní době, kdy všemu vládnou počítače, průmyslová špionáž, krádeže vědomostí a hlavně sledování nás obyčejných lidí. Přesně nám prezentuje pochmurný obrázek celé této společnosti. Je to smutné, ale předpovědi některých osob, že nastává čas kdy o nás budou opravdu vědět všechno, právě nastává.

Recenzia audioknihy Dívka, která kopla do vosího hnízda - Milénium III

05.10.2019 Overený nákup

Doporučuji

I třetí díl super! Trilogie uzavřena,vše do sebe zapadlo....i přesto,že další knihy s Lisbeth a Mikaelem už nenapsal Larsson, poslechnu si je...

Smutne,že Larsson nedokončil,co měl v hlavě,bylo by to ještě super!!!

Recenzia audioknihy Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium II

28.09.2019 Overený nákup

Doporučuji

První díl byl spíš jen detektivka, v tomto druhém se to pořádně rozjede. Čas je asi o rok posunut. Lisbeth, všehoschopná emo hackerka, s tak trochu "hero" schopnostmi, jež ke konci dosáhnou až neskutečných rozměrů, se zase dostane do pěkné šlamastiky, tentokrát dokonce celostátních rozměrů. Její nenáviděný kamarád, poslední spravedlivý novinář ve Švédsku, se s tím však nehodlá smířit. Děj hned z kraje nabírá vysoké obrátky, a je dobře dávkován, aby napětí bylo co nejvyšší. Média, policie, tajné služby, ruští špióni, úchyláci, satanistické lesby, hackeři, motorkářský gang, boxerská asociace míchají kartami a většina z nich jde hlavní hrdince neoblomně po krku. Ta se však jen tak nedá a jak je jejím zvykem, sama a jedině sama, řeší příchozí problémy svým osobitým způsobem. Tentokrát je to spíše než detektivka špionážní akční thriller s prvky komiksového sci-fi. Předchozí díl ale není radno vynechávat, děj druhého na něj dost navazuje.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Muži, kteří nenávidí ženy - Milénium I

21.09.2019 Overený nákup

Doporučuji

Strhující a napínavý děj. Mám rád detektivní příběhy a záhady, za mně velmi dobrá volba, těším se na pokračování celého Milénia. Pán Martin Stránský absolutně nejlepší, moc příjemný hlas.