Recenzie užívateľa MUF

Hodnotenie audioknihy 451 stupňů Fahrenheita

16.10.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Marťanská kronika

29.06.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Blade Runner

09.05.2018 Overený nákup

zkrátka super

Na audio verzi téhle skvělé a vizionářské knihy jsem se těšil, jak dítě na bonbón. Knihu jsem už dříve četl, a musím říci, že mne audio zpracování vůbec nezklamalo. Právě naopak, je to zase něco jiného a jinak zajímavého. Příjemně mne tato audio kniha provázela na cestách. Díky a jen tak dál. Větší výběr knih v žánru klasické sci-fi by byl fajn, už nemám co poslouchat:-)

Recenzia audioknihy DUNA

09.05.2018 Overený nákup

poslouchej a nepřestávej

Těšil jsem se moc, jak si zpříjemním každodenní cestu do práce touhle audio knihou a moje očekávání se splnilo do puntíku. Knihu jsem už dříve četl, ale její audio podoba mne zaujala jiným způsobem. Myslím, že si ji užije nejen milovník klasické sci-fi, ale každý milovník dobrých příběhů. Ať se zájemce o tuto knihu nenechá odradit případným shlédnutím filmu natočeného podle knižní předlohy, kniha je podstatně zajímavější. Jen kdyby časem přibylo více podobných audio knih z žánru klasické sci-fi, těším se třeba na díla Asimova, AC Clarkea, Bradburyho a dalších. Koupil bych si je asi všechny:-)

Recenzia audioknihy Dveře do léta

14.03.2018 Overený nákup

klasika bez výhrad

Je to lahůdka nejen pro milovníky žánru, ale pro všechny kdo hledají kvalitní příběh. Tuhle knihu jsem četl už před mnoha lety a její audio verze mne nezklamala. Doufám, že časem bude větší výběr audio knih v žánru klasické sci-fi, zatím je jich bohužel jak šafránu.