Recenzie užívateľa Lada

Hodnotenie audioknihy Jak zaujmout hned napoprvé

25.09.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Netopýr

25.09.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Emoční inteligence

25.09.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Abeceda fondů EU

25.09.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Absolutní základy finanční nezávislosti

25.09.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Z archivu Sherlocka Holmese (komplet)

25.09.2019 Overený nákup

Soubor případů

Velmi hezký a příjemný hlas interpreta. Některé příběhy jsou jednoduché, některé složitější a zajímavější. Ne všechny jsou úplně povedené, ale vesměs jde o dobrou knihu

Hodnotenie audioknihy 100 statečných - Host č. 34 - Martin Velek 07.06.2014

25.09.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Nastavení mysli

25.09.2019 Overený nákup

Hlavní myšlenka vystihuje vše

Dobře interpretovaná a zajímavá kniha. Velmi často se však hlavní myšlenka opakuje. Kniha nabízí velké množství příběhů na prakticky stále stejné téma. Každý příběh je něčím zajímavý, ale větší pestrost v tématech příběhů by neškodila.

Recenzia audioknihy Myšlení, rychlé a pomalé

25.09.2019 Overený nákup

Doporučuji

Velmi poučná kniha. Rozhodně doporučuji k poslechu. Člověk si pak víc uvědomí, že to co se z počátku jeví jako zcela jasná a automatická odpověď vlastně vůbec nemusí být správná. Interpret má příjemný hlas a kniha se dobře poslouchá.

Hodnotenie audioknihy Nikdy nedělej kompromis

11.08.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Život s vysokou inteligencí

11.08.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Pán věže

11.08.2019 Overený nákup

Zajímavé pokračování

Vyprávění příběhu z různých úhlů pohledu jednotlivých postav je zajímavým prvkem. Bohužel pro mne se tím děj stal mnohem méně přehledným. Hlas princezny Lyrny je nepříjemným překvapením, ale dá se na něj zvyknout. Ostatní interpreti se mi zamlouvají a hodí se ke svým postavám.

Hodnotenie audioknihy Jak se zbavit starostí a začít žít

10.08.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Píseň krve

29.11.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Pozitivní leader

12.11.2018 Overený nákup

Průměr

Audiokniha je zajímavá, ale kvalita nahrávky není na nejvyšší úrovni. V určitých pasážích náhle poklesne zvuk a po chvíli se zase vrátí k normálu. Není to nic hrozného, ale mírně to narušuje plynulý poslech.

Recenzia audioknihy Dobrodružství Sherlocka Holmese (komplet)

05.11.2018 Overený nákup

Dobrá audiokniha

Audiokniha obsahuje několik klasických případů Sherlocka Holmese. Některé příběhy jsou propracovanější, jiné vcelku jasné. Doyle nikdy nebyl můj oblíbený autor, ale tato audiokniha rozhodně neurazí. Namluvená je hezky a v dobré kvalitě, některé hudební přechody jsou zbytečně moc hlasité.

Recenzia audioknihy Hunger Games (komplet)

04.11.2018 Overený nákup

Skvělý komplet

Knihy jsou velmi dobře namluvené. Děj není špatný a a dá se v něm najít i několik méně předvídatelných obratů. Audioknihu doporučuji jako relaxační, protože se velmi dobře poslouchá. Přes 30 hodin poslechu je opravdu hodně a rozdělení na jednotlivé knihy není úplně patrné. Za tuto cenu se rozhodně vyplatí.

Recenzia audioknihy Chytřeji, rychleji, lépe

16.10.2018 Overený nákup

Kvalitivní obsah, ne zcela kvalitní nahrávka

Po obsahové stránce je audiokniha místy velmi zájímavá, místy méně. Největší problém však pro mne představuje kvalita nahrávky. je nahrána poměrně potichu a v některých úsecích hlasitost ještě klesá, což narušuje poslech.

Recenzia audioknihy Jak úspěšně vyjednávat

03.10.2018

Chybějící části audioknihy

Audiokniha je sama o sobě dobrá a dobře se poslouchá. Hlavní problém je, že některé kapitoly nejsou kompletní a je zjevné, že část chybí. Za svou cenu tak pravděpodobně nestojí. Za kredit to není úplně špatná koupě, ale bez chybějících částí by kniha mohla být mnohem zajímavější.

Hodnotenie audioknihy Jak prokouknout druhé lidi

21.08.2018

Recenzia audioknihy Zbraně vlivu

21.08.2018

Vynikající audiokniha

Zpracování pěkné, hlas příjemný, ale především obsahově velmi nabitá audiokniha. Ne všechny části se Vám podaří v praxi využít, ale i ty méně praktické jsou alespoň zajímavé. Celkově tuto knihu hodnotím jako jednu z nejlepších. Autor často mluví z vlastních zkušeností a je znát, že je opravdu odborníkem ve svém oboru. 5 hvězdiček je naprosto zasloužené hodnocení.

Recenzia audioknihy Psychologie ovlivňování

21.08.2018

Reklama na vlastní osobu

Celá kniha je vlastně velkou reklamou na jejího autora, který vás dále nabádá k další účasti na jeho kurzech. Neříkám, že kniha není zajímavá ani poučná, ale příliš zdlouhavá a plná této reklamy. Také mnoho příkladů a tím i velká část knihy je převzatá z výzkumů a zkušeností zahraničních autorů. Radši než tuto knihu dopručuji tedy poslechnout si audioknihy přímo od těchto autorů. Často citovaným autorem je Cialdini, jehož audioknihy lze zakoupit i v češtině a jsou také podrobnější. Hlas autora je však celkem příjemný a přidává i pár vlastních zkušeností, což hodnotím kladně.

Recenzia audioknihy Deset nejčastějších podnikatelských chyb

21.08.2018

Nic nového pro podnikatele

Audiokniha je namluvena celkem příjemně a formou dialogu. Od této audioknihy jsem bohužel očekávala mnohem více. Pro někoho kdo nikdy v životě nepodnikal je jistě užitečná a měl by si ji poslechnout. Ovšem pro někoho kdo již má s podnikáním nějaké zkušenosti tato kniha nepřináší nic nového. Příběh samotný je sice zajímavý, ale to je tak vše. Myslím si, že cena je přiměřená kvalitě. Nenadchne ale ani neurazí.