Recenzie užívateľa Jarunkaj

Hodnotenie audioknihy Dokonalá smrt

27.12.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Dokonalé stopy 

05.12.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Hunger Games (komplet)

16.11.2020 Overený nákup

Strhující a emotivní

Při poslechu této knihy jsem byla štastná, že mé děti jsou v relativním bezpečí a nemusi se bát násilí. Zneužívání moci je vždy špatné ale když je spojeno s týránim a sadismem je trestuhodné. A pokud se ještě tyká detí, je neomluvitelné. Tereza Bebarová má bravurní přednes a je požitek ji poslouchat.

Recenzia audioknihy Tvář vody

31.10.2020 Overený nákup

Trocha zklamání

Mám ráda fantastické příběhy ale tohle byl pro mě trochu chaos. Krásné a romantické pasáže o nádherném nadpřirozeném tvorovi a pak utajený agent KGB a pološílený voják z Vitnamu? A ten pohádkový konec o proměně Elis? Tak to pro mě není.

Toto hodnotenie môže prezrádzať časť deja. Klikni sem, ak ju chceš aj tak vidieť.

Recenzia audioknihy Dokonalé ticho

28.10.2020 Overený nákup

Dobry kup

Nevěděla jsem co mám očekávat,název mi moc neprozradil. Po chvíli poslouchání jsem však věděla, že jsem zvolila dobře. Nejen, že se Jan Šťastný opravdu hezky poslouchal ale i děj mě upoutal a přiznám se, že jsem někdy měla co dělat abych zklidnila emoce a mohla usnout.

Vyšetruje žena

Recenzia audioknihy Policie

29.08.2020 Overený nákup

Dalši Krimi s velkým K

Ty jeho příběhy mě prostě bavi. Mají spád, napětí a nikdy nepoznám, kdo je vrah. Interpret v pohodě, poslouchá se dobře. Jen ta hudba mezi kapitolami je pro mě špatná, hlasitá a ostrá. A nejen v této knize.

Hodnotenie audioknihy Netopýr

13.08.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy DUNA

10.08.2020 Overený nákup

Zážitek

Kdysi jsem viděla film ale je to už spousta let. Ani jsem si nepamatovala, o čem vlasně byl, jen červi mi utkvěli v paměti. Nikdy jsem ani neměla potřebu si tu knihu přečíst. O to větší bylo překvapení, jak se kniha hezky poslouchala. Děj mě opravdu zaujal a je mi moc lito, že už je konec. Interpreti lahodili mému uchu, 100% spokojenost. Děkuji

Hodnotenie audioknihy Mycelium IV: Vidění

22.07.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Oheň a krev I

22.07.2020 Overený nákup

Zvedavost

Velmi mě zajímalo, jak žili Targarienové před dobou popisovanou v Písni ledu a ohně. Konečně je tu první kniha rodu Targarienù a doufám, že ne poslední. Velmi se mi libi i když se občas ztrácim v příbuzenských vztazích. Děj je však velmi poutavý a těším se na další díl.

Recenzia audioknihy Řeka Bohů II. - Sedmý pergamen

22.07.2020 Overený nákup

Nezklamala

Po prvním dilu jsem čekala pokračovaní z dávné historie a proto byla kniha pro mně velké překvapení. A velmi příjemné. Přestože je dèj umístěn do současnosti, je velmi čtivý a napínavý.

Hodnotenie audioknihy Řeka bohů III - Čaroděj

22.07.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Kirké

22.07.2020 Overený nákup

Zajímavý pohled

Miluji staré řecké báje a zpracovaní od Eduarda Petišky jsem poslouchala nesčetněkrát. Kdyby existovalo vice knih jako je Kirké, byla bych spokojená. Ten příběh mě uchvátil. Netušila jsem, že se někdy dozvim více ze života této kouzelnice a že to bude tak zajímavé.....

Hrdinská Jeden rozprávač

Hodnotenie audioknihy Řeka bohů

07.07.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mycelium V: Hlasy a hvězdy

30.05.2020 Overený nákup

Recenzia audioknihy Mycelium I: Jantarové oči

17.05.2020 Overený nákup

Zajimavý poslech

Někdy nechápu autory! Kde se v nich berou ty úžasné příběhy, ty názvy, ty různé zápletky. Jsem unesena dějem, nevím komu věřit...je to tak..tak návykové!!

A Jana Stryková je úžasná interpretka

Recenzia audioknihy Mycelium II: Led pod kůží

14.05.2020 Overený nákup

Pokračování zážitku

V první knize vznikl návyk a dal pokračuje. Je úžasné, jak se děj vyvíjí, nedá se věřit opravdu nikomu. Ale co když záchrana existuje?? Jsem napnutá a moc zvědavá jak se to bude vyvíjet dal.

Interpreti bezva, Jana Stryková opět top.

Recenzia audioknihy Královna ohně

27.04.2020 Overený nákup

Třetí kniha

Tak jsem ji právě doposlechla. Ne, že by se mi nelíbila ale zůstalo pár nezodpovězených otázek. Jako by mělo existovat ještě nějaké pokračování. Ale neexistuje, tak nejsem úplně s koncem přiběhu spokojená.

Co se interpretů týká, přibyl dalši ženský hlas. Zvykla jsem si. Ale když v první knize četli jen muži, bylo to nejpohodovější.

Recenzia audioknihy Píseň krve

04.04.2020 Overený nákup

První

Po ohni probuzení jsem se nějak nemohla zaposlouchat do jiného děje, ale to se rychle změnilo a hltala jsem každé slovo. Poutavé poslouchání.....a dost psani, rychle na dalsí dil

Recenzia audioknihy Oheň probuzení

30.03.2020 Overený nákup

Nezklamala

Slyšela jsem ukázku na youtube a najednou byl konec. Musela jsem koupit pokračování, protože už nešlo přestat poslouchat. Ale najednou je konec prvního dílu a dalši nejsou namluvené. Špatne vidím ale asi nevydržim čekat a koupím si knihu