Recenzie užívateľa Pavla

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Hodnotenie audioknihy Smršť

23.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Zrcadlový muž

13.01.2021 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Terapia

19.10.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Nezvestná

19.10.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Cizinec

09.07.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Věř mi

20.06.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Bez duše

21.05.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Konec hry

03.05.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Hotýlek

17.04.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Přiznat vinu

30.03.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Jáma

27.03.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Kříďák

27.03.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Loutkář

19.02.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Hadrový panák

18.01.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Chirurg

02.01.2020 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Strach

13.12.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Dívka, která musí zemřít

13.12.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Kaštánek

02.10.2019 Overený nákup

Jednoduše wow

Po dlouhé době jsem narazila na detektivku,která opravdu stojí za to! Napínavé, příběh má spád a od poslechu se nemůžete odtrhnout. Příběh je výborně vystavěný a rozpracovaný do nejmenšího detailu. Ale je potřeba trochu silnější žaludek. :-) Jediné, co se mi nelíbilo, byla interpretace. Zuzana Kajnarová mi přijde hrozně jednotvárná a strojená, její hlas se mi k tomuto žánru ani nehodí.

Recenzia audioknihy Konec hlídky

30.09.2019 Overený nákup

Perfektní zakončení série

Předchozí dva díly této série se mi příliš nelíbily, ale když vyšel třetí díl, stejně mi to nedalo. A jsem ráda! Třetí díl je totiž parádní a konečně tam vidím i znaky tvorby, které mám u Kinga ráda. Příběh je napínavý, má spád, nenudila jsem se ani chvíli, což se mi bohužel u předchozích dvou dílů stalo. A interpretace je opět perfektní. Za mě jednoznačně ano!

Recenzia audioknihy Tiché roky

30.09.2019 Overený nákup

Smutný, ale výborný a hluboký příběh

Pro mě to byla ohledně Mornštajnové premiéra a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Je to na první pohled úplně normální příběh jedné rodiny, ve kterém je ale popsáno všechno. Doba, rodinné vztahy, pocity otce a dcery a vzájemné nepochopení a nevědomí, proč jsou věci tak, jak jsou. Není to veselé poslouchání, ale nemůžete se odtrhnout a po poslechu zůstane taková hořkosladká stopa. Příběh vás rozhodně donutí k zamyšlení. Za mě mohu jedině doporučit.

Recenzia audioknihy Summer

03.08.2019 Overený nákup

Příjemný poslech

Celou dobu,kdy jsem audioknihu poslouchala, jsem si říkala, že je to takový plytký příběh, plný detektivních klišé...ale na konci jsem změnila názor. Nečekejte žádný hluboký příběh, přesto si myslím, že je to velmi povedená audiokniha. A to i co se týče interpretace.

Hodnotenie audioknihy Zázrak svaté Winifredy

16.06.2019 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Řbitov zviřátek

29.05.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Dokonalé stopy 

18.05.2019 Overený nákup

Děsivý poslech

Audiokniha je napínavá od začátku do konce, poslouchá se jedním dechem. Ta krutost pachatele, promyšlenost jeho činů, jeho sebedůvěra...opravdu děsivé. Zvláštní na tom je i to, že vlastně od začátku víme, kdo je vrah, jak pracuje a co udělal a děj se zaměřuje hlavně na to, jak policie případ vyšetřuje. Interpretace je také skvělá.

Recenzia audioknihy Ochráním tě

21.04.2019 Overený nákup

Výborný poslech

Kniha od tohoto autora je trochu něco jiného než dosud napsal. Příběh je standardně dobrý, i když často kolísalo napětí a říkala jsem si, jestli mě poslech vlastně baví nebo ne. Ale to rozuzlení!!!

Interpretace byla taky zvláštní, Jiří Dvořák byl tedy skvělý jako vždy, ale Lenka Zbranková se mi tam moc nehodila, byla taková umělá, člověk jí nevěřil moc z toho, co řekla.

Přesto se mi audiokniha fakt líbila a můžu jí k poslechu doporučit.

Recenzia audioknihy Právo nálezce

21.04.2019 Overený nákup

Nic moc

Kinga mám opravdu ráda, ale tato audiokniha není nic moc. Nelíbil se mi ani pan Mercedes, tato audiokniha mu u mě bohužel reputaci nespravila. Chybí mi tu napětí, spád, je dějově slabší.

Co se ale opravdu povedlo je interpretace, která je opravdu velmi povedená.

Recenzia audioknihy Cizinci v noci

21.04.2019 Overený nákup

Nádherná hořkosladká audiokniha

V audioknize je opravdu citlivě popsaný a zachycený podzim života, kdy je dvojice vděčná za každou chvilku štěstí a protože už nemají co ztratit, jsou zcela osvobození od toho co si o jejich vztahu lidi okolo myslí. Zároveň popisuje i vztahy v rodině, která naopak není chápavá ani trochu a přesto, že všechno možná myslí dobře, dokáže život jen ztrpčit a ublížit. Zároveň musím velmi vychválit interprety, jejich podání je opravdu výborné.

Recenzia audioknihy Manželka mezi námi

26.02.2019 Overený nákup

Výborný psychotriller

Výborná audiokniha. Celou dobu si myslíte, že posloucháte úplně jiný příběh a konec vám pak vyrazí dech. Je to opravdu výborný psychotriller, místy možná trochu překombinovaný, ale skvělý. Výborná je takové interpretace. Můžu jen doporučit.

Recenzia audioknihy Dovolená s moderním fotrem

10.02.2019 Overený nákup

Pohodový poslech,který zvedne náladu

Od knížky jsem očekávala vtipnost a lehkost, což splnila opět na 100%. Je to opravdu pohodový a veselý poslech s perfektním přednesem. Bavila jsem se, audiokniha mi dokázala zvednout náladu. A že někdo autorovi vyčítá, že už se opakuje a je vyčpělý? No nevím, nikdo asi žádné intelektuální téma nečeká a já jsem se prostě bavila. Líbí se mi, že autor nesklouzává k trapnému humoru a je prostě jen lidsky vtipný, člověk se v jeho historkách často najde.

Recenzia audioknihy Někdo blízký

07.02.2019 Overený nákup

Skvělá a napínavá detektivka

Naprosto perfektní audiokniha, která vás hned vtáhne do děje a je sakra napínavá. Popisuje přesně problémy moderní doby, vyšetřování je plné zvratů a vy vlastně pořád váháte, kdo to vlastně udělal. Ten, nebo ten? Nebo jak to vlastně bylo? Konec je tedy nečekaný. Interpretace se mi na začátku zdála taková podivná, ale pak jsem musela uznat, že se k obsahu perfektně hodí.

Recenzia audioknihy Saturnin

31.01.2019 Overený nákup

Příjemný poslech

Jedná se o nestárnoucí českou klasiku, je to audiokniha, která se velmi příjemně poslouchá a potěší, zůstane po ní takový milý pocit. Podání pana Víznera je opravdu výborné. Tato audiokniha svým humorem přímo pohladí po duši.

Recenzia audioknihy Trhlina

11.01.2019 Overený nákup

Mysteriózní, napínavé

Od Kariky jsem nikdy nic nečetla ani neposlouchala, popravdě jsem ani neměla přílišná očekávání. O to překvapenější jsem byla! Obávala jsem se také toho, že bude slovenština rušivá, ale absolutně to nevadilo. Děj je napínavý, strašidelný, jde o naprosto uvěřitelnou fikci, kde si do poslední chvíle říkáte, jestli je příběh pravdivý nebo vymyšlený. Od poslechu se nešlo odtrhnout!

Interpretace byla také skvělá, přednes perfektně pasoval k ději.

Recenzia audioknihy Sladká jak krev

15.12.2018 Overený nákup

Nic moc

Musím říct, že mě tato audiokniha příliš nenadchla. Nejsem tedy milovníkem fantasy žánru, ale příběh mi přišel takový plochý a nudný. Cynická upírka mě sice místy bavila, ale stejně výsledný dojem nezachránila. Bohužel sem i nelíbila ani interpretace, která byla velmi jednotvárná a měla jsem vlastně co dělat, abych audioknihu doposlouchala.

Recenzia audioknihy Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

07.12.2018 Overený nákup

Neurazí, nenadchne

Příběh už je po tolika dílech dosti vyčerpaný a lehce přitažený za vlasy. To ale nic nemění na tom, že je to audiokniha " oddechovka " a člověk se u ní výborně pobaví. Hluboký příběh se samozřejmě čekat nedá, ale i tak se jedná o velice příjemný poslech. A interpretace Veroniky Kubařové je v tomto díle naprosto skvostná, tady se opravdu vyřádila.

Recenzia audioknihy Lazar

03.12.2018 Overený nákup

Skvělá audiokniha

Autoři opět nezklamali. Příběh byl sice místy přehnaný až přitažený za vlasy, ale v kontextu to bylo vlastně všechno uvěřitelné. Audiokniha byla neskutečně napínavá, dokonce více než je u Joony Liny obvyklé. Po Lovci králíků, kdy jsem měla pocit, že autorům trochu dochází dech a po Playgroundu, kdy jsem si říkala, že si asi autoři něco zobli, jsem si opravdu spravila chuť. A interpretace pana Rímského jako vždycky naprosto perfektní.

Recenzia audioknihy TO

23.10.2018 Overený nákup

Stojí za TO

Jako fanynka Kinga a jeho tvorby jsem byla trochu zklamaná, audiokniha mi místy přišla až příliš popisná a ze začátku mi trochu dělalo problém se poslechem prokousat. Nicméně, příběh byl opravdu děsivý a při poslechu jsem se fakt bála - a to se moc často nestává. Místy mi popis "TO" připadal tak věrohodný, až mi bylo fyzicky špatně. Takže určitě stojí za to se zdlouhavým popisem na začátku prokousat!

Výborná byla také interpretace, dlouho se mi u audioknihy žádná tak nelíbila.

Recenzia audioknihy Artemis

02.10.2018 Overený nákup

Nic moc

Na audioknihu jsem měla bohužel přílišná očekávání. Příběh měl sice spád, ale byl takový těžko uvěřitelný, od začátku do konce jsem měla pocit, že vlastně nevím, co si o tom myslet. Technické detaily jsou nedotažené, možná i proto mi příběh přišel takový jalový a nedotažený. Po Marťanovi mi příběh přijde takový nějaký amatérský.

Co je ale skvělé, je interpretace, ta se opravdu povedla.

Recenzia audioknihy Musím to vědět

15.09.2018 Overený nákup

Dobrý audiokniha

Téma audioknihy mě úplně nezaujalo, koupila jsem si ji jako takovou nouzovku. O to víc jsem byla překvapená, rozjezd byl sice pomalejší, ale pak se děj krásně rozjel. Člověk úplně cítil to zoufalství a strach o rodinu, navíc mu tak nějak došlo, že si sice může říkat, jak by se v nějaké situaci zachoval, ale když v té situaci je, jde všechno kromě rodiny stranou a udělá vše, aby ji ochránil. A ten konec? Paráda.

Recenzia audioknihy Tvář vody

15.09.2018 Overený nákup

Úžasná audiokniha

Tato audiokniha je opravdu výborně zpracovaná, a to po všech stránkách. Autor psychologicky vykresluje všechny postavy, vtáhne vás do děje, posluchač pocítí s příběhem všechny emoce, které cítí i hlavní postavy. Také interpretace je skvěle propracovaná, perfektně vystihuje příběh i postavy. Obvykle mi na interpretaci vždycky něco nesedí, ruší mě to při poslechu...ale tady rozhodně ne. Od audioknihy jsem měla velká očekávání, která byla rozhodně ještě předčena. Je skvělá!

Hodnotenie audioknihy Ledové sestry

14.08.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Syndrom E

14.08.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Déšť smývá stopy

14.08.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Rudý kapitán

14.08.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Mrtví v Badger’s Drift

06.08.2018 Overený nákup

Výborná anglická detektivka

Jsem milovníkem Vražd v Midsomeru, proto mi tato audiokniha nemohla chybět. Bylo to něco jiného, než detektivku vidět - bylo to ještě lepší. Přesto, že jsem příběh znala, audiokniha mě vtáhla do děje a poslouchala se doslova jedním dechem. Barnaby mohl ještě více rozehrát svůj suchá humor a byly zde perfektně vykresleny vztahy mezi lidmi na venkově - všichni si vidí do talíře a všichni na každého něco ví. Co se týče interpretace, tak ta byla také výborná.

Recenzia audioknihy Dítě ohně

26.07.2018 Overený nákup

Dobrý thriller

Od audioknihy jsem tak moc nečekala, spíš odpočinkový poslech. I téma mě na začátku trochu zklamalo, říkala jsem si, že je dost typické a obehrané. Čím dále jsem ale poslouchala, tím více jsem si nebyla jistá, jestli jde o skutečnost nebo duchařinu a konec mě opravdu překvapil, ten jsem nečekala. Od autora asi nemůžeme čekat žádný hluboký příběh, ale poslouchal se velmi dobře. Prostě prázdninové poslouchání, nad kterým člověk nemusí přemýšlet.

Recenzia audioknihy Pan Mercedes

16.07.2018 Overený nákup

Skvělý poslech

Sice jsem byla na začátku překvapená, protože jsem od autora zvyklá na trochu jiný žánr a ne detektivku, ale i tak se toho opět zhostil výborně. Příběh byl napínavý od začátku do konce, měl spád. Výborná byla také interpretace, obzvláště se mi líbil přednes Kajetána Písařovice, ten dokonale vystihl chorou mysl pana Mercedesa.

Hodnotenie audioknihy Maigret a přízrak

28.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Herkulovské úkoly pro HERCULA POIROTA

28.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Maigret a lovec zvuků

14.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mrtvá šelma

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Žítkovské bohyně

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Deníček moderního fotra

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Sběratel

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Brouk

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Ostrov šedých mnichů

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Věc na prahu

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Výjimeční lidé

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Playground

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Mráz

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Kritik

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Vídeňské bratrstvo

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Soudce Froget usvědčuje

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Kroky vraha

07.06.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Lovec králíků

07.06.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Přítelkyně

06.06.2018 Overený nákup

Dobrý psychothriller

Příběh mi na začátku přišel trochu přitažený za vlasy a rozvláčný, pak ale nabral na obrátkách a ke konci už jsem měla problém přestat poslouchat. Téma špatného vztahu mezi snachou a tchýní je sice trochu ohrané, ale v tomto případě reálné a uvěřitelné. Co mi bohužel vadilo byla interpretace, hlas byl sice příjemný, ale četba byla místy hodně přehnaná, dost mě to vyrušovalo z poslechu. Vždycky jsem si pomyslela, jestli to interpretka myslí vážně. Jinak audioknihu hodnotím jako dobrý psychothriller.

Hodnotenie audioknihy Opona. Poslední případ Hercula Poirota

29.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Do vody

29.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Soumrak dne

29.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Aristokratka ve varu

29.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Poslední Aristokratka

29.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Záhadné bodnutí

29.05.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Zákrok

29.05.2018 Overený nákup

Průměrná audiokniha

Příběh byl sice napínavý, ale jinak průměrný a předvídatelný. Byl napínavý, to ano, audiokniha se opravdu dobře poslouchala. Ale příběh mi přišel takový nedotažený, až ke konci byla vysvětlena souvislost mezi dvěma poněkud neslučitelnými motivy a rozuzlení bylo rychlé, téměř až neuvěřitelné. Bohužel mě "prudilo" i stokrát omleté téma objevu, který by mohl způsobit revoluci v církvi a mezi věřícími. Tuto audioknihu musím bohužel hodnotit jako zcela průměrnou.

Hodnotenie audioknihy Deníček moderního fotra 2

22.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Marco

22.05.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Žena v okně

22.05.2018 Overený nákup

Recenzia audioknihy Exorcista - Souboj s ďáblem

22.05.2018 Overený nákup

Jedním slovem wow

Po dlouhé době audiokniha, která byla opravdu top a na které jsem nenašla žádné mouchy :-) Přestože je téma vymítání už tisíckrát omleté a mnohokrát i zfilmované, při poslechu jsem se bála od začátku do konce. I když jsem děj i konec vlastně znala. Od poslechu se nešlo odtrhnout a opravdu jsem se bála. Co se týče interpretace, tak ta je u této audioknihy opravdu pohádková. Často se mi přednes moc nelíbí, něčím mě v příběhu ruší, ale tohle je špička.

Recenzia audioknihy V pasti lží

18.05.2018 Overený nákup

Poslech na jedno nadechnutí

Příběh byl napínavý, nešlo se od něj odtrhnout a poslouchala jsem audioknihu kdykoliv to jen šlo. Jednotlivé kapitoly měly spád, příběh pořádně odsýpal a přednes byl opravdu perfektní. S přednesem jsem měla u jiné autorčiny knihy trochu problém, tentokrát to byl opravdu zážitek a do děje výborně zapadl. Rozuzlení bylo skvělé, při poslechu byl člověk přímo donucen držet hlavní hrdince palce a cítil doslova zadostiučinění. Stejně jako u jiné autorčiny knihy mám pocit, že její děsivost spočívá právě v tom, že je příběh tak reálný a jednoduchý a může se stát vlastně komukoliv z nás.

Recenzia audioknihy Za zavřenými dveřmi

14.05.2018 Overený nákup

Napětí až do konce

Od knihy jsem moc nečekala, o to víc jsem byla překvapená. Příběh byl opravdu napínavý, měl spád a až do konce jsem poslouchala jedním dechem. Mrazilo mě, co všechno musí hlavní hrdinka zažívat a z konce příběhu jsem cítila zadostiučinění. Jediné, co mi poslech trochu rušilo, byla Simona Peková, která knihu četla, její projev mi přišel jednotvárný a takový umělý. Ale rozhodně je to audiokniha, která stojí za poslech.

Hodnotenie audioknihy Zahradnictví

30.04.2018 Overený nákup

Hodnotenie audioknihy Jedlová samota

30.04.2018 Overený nákup