Recenzie užívateľa TLan

Recenzia audioknihy Hana

05.01.2021 Overený nákup

Poutavý příběh

Právem v superlativech hodnocená kniha. Neuvěřitelně provázaný příběh 3 generací jedné rodiny s překvapivým vyvrcholením. Skvělá interpretace. Vřele doporučuji.

Recenzia audioknihy Zelená míle

28.10.2020 Overený nákup

Mistři

Úžasné! Skvělé! Tohle je pro mě pravý King, mistr vypravěč, vytvářející poutavé lidské příběhy, na které budete vzpomínat ještě dlouho poté. Příběh o dobrotě a zlobě, která se ukrývá v lidech. Moje první interpretace od Vladislava Beneše a musím napsat, že tak skvělý zážitek jsem při poslechu dlouho neměla. Spojení skvělého hlasu a přednesu s úžasným příběhem, to je zážitek k nezaplacení. Autor i interpret jsou mistři v pravém slova smyslu.

Recenzia audioknihy Nebe nezná vyvolených

28.09.2020 Overený nákup

Audiokniha, ke které se budete chtít vracet.

Nebe nezná vyvolených je kniha, která Vás donutí přemýšlet nad životem a nad tím, jak rychle může skončit. Úžasný příběh, plný hlubokých myšlenek o životě, smrti, lásce a času. O tom jak intenzivní je žití, když vám zbývá jen vyměřený čas. O jaru, cestách, jídle a pití. Kniha, která ve vás zanechá hluboký dojem. 100% doporučuji.

Recenzia audioknihy Bezbarvý Cukuru Tazaki a jeho léta putování

16.03.2020 Overený nákup

Klasický Murakami

Jedná se melancholický příběh o mladém muži, který po letech začne pátrat po důvodu, proč jej zavrhli přátelé ze střední školy. V příběhu žije Cukuru minulostí, vzpomíná na středoškolská léta, kdy spolu s přáteli žil naplněný a spokojený život, který skončil aniž by Cukuru věděl proč. Po letech se Cukuru snaží se starými přáteli opět setkat a tímto se vyrovnat se svou minulostí, odpoutat se od ní a začít budovat budoucnost. Přednes interpreta velmi příjemný. Celkový pocit z knihy bohužel snižuje, pro mě naprosto příšerný, otravný a zbytečný hudební doprovod!

Recenzia audioknihy Konec hlídky

16.03.2020 Overený nákup

Opět skvělé

Poslední kniha série, opět skvělý, napínavý detektivní příběh s nádechem mystiky, při kterém se setkáte se všemi oblíbenými postavami z předchozích knih. Vřele doporučuji, velmi příjemné hlasy všech interpretů. Zpracování si zaslouží maximální počet hvězd.

Recenzia audioknihy Právo nálezce

25.03.2019 Overený nákup

Pro všechny knižní nadšence

Skvělé pokračování série. Návrat k oblíbeným hrdinům z prvního dílu a setkání s hrdiny novými. Opět napínavé, parádně odvyprávěné, za mě nejlépe pan Kanyza. Ze začátku trochu slabší Zdeněk Piškula. Pro všecny nadšence knih a knižních hrdinů. S koncem, který Vás navnadí na další pokračování. Doporučuji!

Recenzia audioknihy Artemis

17.03.2019 Overený nákup

Zábava

Příběh je postaven na zábavné, lehce přidrzlé, sebevědomé hrdince, která má smysl pro spravedlnost a (i přes její lehce kriminální jednání) čest. Charakter hlavní hrdinky je skvěle dokreslen vynikajícím přednesem Terezy Dočkalavé. Děj příběhu rychle plyne, někdy obsahuje moc technických detailů, je napínavý a s dobrým koncem. Moc mě bavila emailová komunikace hlavní hrdinky s přítelem ze Země.

Recenzia audioknihy Muž, který hledal svůj stín - Milénium V

10.03.2019 Overený nákup

Dobré

Knihu jsem koupila z několika důvodů, prvním důvodem byla narozeninová akce s výraznou slevou, druhým, že v podobě audio vlastním všechny předešlé knihy z této série a posledním důvodem byl hlas interpreta. Ten byl jako vždy skvělý a nelze mu nic vytknout. Příběh není špatný ani skvělý, je to prostě takový dobrý průměr. Poslouchá se příjemně, ze začátku možná trochu horší orientace díky velkému množství postav, s dobrým koncem. Z mého pohledu neurazí ani příliš nenadchne.

Recenzia audioknihy Příběh služebnice

28.02.2019 Overený nákup

Předloha pro seriál ...

Jako první musím zmýnit výborný přednes Zuzany Kajnarové, pro mě velice příjemný, sametový hlas. Příběh má velmi zajímavou myšlenku, která nutí k zamyšlení, ale zanechává příliš nezodpovězených otázek. Nejedná se o žádný akční příběh, hlavní hrdinka v mnoha pasážích popisuje svoje myšlenky a pocity. I přes pomalejší tempo příběhu, očekáváte s napětím a zvědavostí jak příběh dopadne. Konec knihy ve mě probudil zvědavost na seriálové zpracování, takže hurá na to! :-)

Recenzia audioknihy Želary - Jozova Hanule

24.02.2019 Overený nákup

Úžasný příběh

Příběh o laskovosti, odvaze, statečnosti a lásce k lidem, s mnoha silnými charaktery, jejižch prostřednictvím můžeme okusit náročný život v zapadlé vesničce na pozadí války, v době, kterou si dnes dokážeme těžko představit. Skvěle odvyprávěno Lenkou Vlasákovou jejíž hlas Vás vtáhne do děje a nepustí. Na konci poslechu knihy budete jen litovat, že se jedná jen o kratší novelu a ne rozsáhlejší román. P.S.: každá žena by měla mít svého Jozu :-)

Recenzia audioknihy Na západní frontě klid

19.02.2019 Overený nákup

Recenzia audioknihy Pan Mercedes

19.02.2019 Overený nákup

Napětí až do konce

S tímto příběhem jsem se nejdříve setkala v tištěné podobě, od jeho napínavého a skvěle propracovaného děje jsem se nemohla odtrhnout. Proto jsem zajásala, když jsem objevila, že byl vydán i v audio verzi. Oba interpreti se své role zhostili více než skvěle a svými výkony výborně dokreslují celý děj, který Vás do sebe vtáhne tak, že celý příběh prožíváte spolu s hlavními hrdiny. Vřele doporučuji poslech všem, co mají rádi napětí do poslední chvíle.

Recenzia audioknihy TO

02.04.2018 Overený nákup

Prostě skvělé

Zaslouženě získaný titul Audiokniha roku. Napínavý příběh o síle přátelství, která překoná zlo sužující městečko Derry, podpořený skvělou interpretací. Audiokniha, která nesmí chybět žádnému milovníkovi příběhů Stephena Kinga.