Recenzie užívateľa D

Audiomoľ Pisateľ - 1 z najčastejšie píšucich recenzentov

Recenzia audioknihy Začněte s proč

04.01.2021 Overený nákup

Zajímavá kniha, která by mohla být stručnější

Super myšlenky, které jsou zde zajímavě zpracovány. Kniha by akorát mohla klidně být trochu kratší, je to dost roztahané a podle mě zbytečně. Interpretace se mi líbila, dobré audiozpracování vždycky knížku posune výš. 🙂

Teoretická Praktická

Recenzia audioknihy Aristokratka u královského dvora

03.01.2021 Overený nákup

Boček nikdy nezklame

Skvělá aristokratka jako vždycky. Pan Evžen Boček mě nikdy nezklame. Oddechová, příjemná a hlavně vtipná kniha. Mám tuto sérii moc ráda a těším se na další díl. 🙂

Recenzia audioknihy Hotýlek

01.12.2020 Overený nákup

Autorka nezklamala :)

Zase moc příjemné "čtení" od Aleny Mornštajnové, tyhle rodinné osudy zasazené do dějin naší země mě hodně baví. :) Audioverze skvělá, interpret mi moc sedl a hezky to dokreslilo atmosféru knihy. :)

Recenzia audioknihy Veselí

01.12.2020 Overený nákup

Zajímavé moravské čtení

Jsem z Moravy, takže se mi moc líbilo nářečí v knize, interpretace byla docela povedená. :) Jinak mi ale tato autorka moc nesedí, už je to druhá kniha, co jsem od ní četla (tedy jednu četla, druhou poslouchala) a nějak tomu stylu psaní nemohu přijít na chuť, hlavní postavy jsou mi dost nesympatické. Každopádně zpracování do audioverze vždycky knihu posune výš, takže jsem spokojená. :)

Recenzia audioknihy Maigret a jeho mrtvý

03.05.2020 Overený nákup

Velice povedená detektivka

Klasická detektivka. Děj hezky odsýpal, příběh byl napínavý. Moc příjemný hlas pana Vlasáka, který se k příběhu skvěle hodil. Pan Vlasák čte srozumitelně a role detektiva mu dokonale sedí.

Recenzia audioknihy Slepá mapa

21.04.2020 Overený nákup

Opět skvělá Mornštajnová

Alena Mornštajnová patří mezi mé oblíbené autorky. Tato kniha bylo o něco méně poutavější, než ostatní, ale i tak to je pořád příjemné "čtení". Audioverze se mi moc líbila, interpretka k příběhu krásně seděla. :)

Recenzia audioknihy Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět 

16.01.2020 Overený nákup

Stojednaletý stařík je trochu míň vtipný, než ten stoletý

Musím přiznat, že první kniha se stoletým staříkem se mi líbila víc. Stojednaletý stařík jakoby ztratil šťávu. Příběh je to pořád fajn a pořád obdivuju skvělý styl psaní Jonase Jonassona, ale místy už mi to přišlo trošičku utahané. Nicméně špatná kniha to není a v audioverzi tu je naštěstí Martin Stránský, který je prostě boží! :)

Recenzia audioknihy Proč spíme

16.12.2019

Tuhle knihu by si měl přečíst nebo poslechnout každý

Výborná knížka, pro mě jedna z nejlepších "naučných". Autor krásně vysvětluje, co to je spánek, proč ho potřebujeme, že ho nic nenahradí a jaké může mít dopady to, když jej máme málo nebo je nekvalitní. Rozhodně stojí za poslech. :)

Recenzia audioknihy Kovy - Ovšem

11.09.2019 Overený nákup

Moc příjemný poslech

Fajn knížka na oddech, kde se najdou jak vážnější témata, tak i něco pro pobavení a taky dobrodružné vyprávění z cest. Kovy navíc interpretaci zvládá skvěle a bylo moc příjemné ho poslouchat. :)

Recenzia audioknihy Tiché roky

28.08.2019 Overený nákup

Alena Mornštajnová zase nezklamala

Krásná kniha o tom, co dokáže způsobit rodinné tajemství a co vše se od toho může odvíjet. Já doporučím všema deseti! :) Audioverze se zvlášť povedla a určitě stojí za to. :)

Recenzia audioknihy Věř mi

18.07.2019 Overený nákup

Nevíte, čemu můžete věřit a čemu ne

Příběh je zajímavý, ale za mě to autor až moc přehání s tím, jak si se čtenáři hraje a mě to trošku nebavilo. Myslím ale, že je to přesně ta kniha, která někomu přijde nic moc a někoho naopak na 100% zaujme a on si ji zamiluje, takže ji každý musí zkusit sám. :) Interpretace ale výborná, audioverze se moc povedla. :)

Recenzia audioknihy Nauč se to!

19.03.2019 Overený nákup

Výborná kniha, která vám ukáže lepší možnosti učení

Skvělá knížka, lituju, že jsem na ni nenarazila dříve, když jsem ještě studovala. Člověk se ale učí celý život, proto jsem za ni ráda i teď. Rozhodne to není něco pouze pro studenty, ale využijí to i pracující lidé, rodiče, pedagogové. Audioverze byla příjemná, interpret mi skvěle sedl a vše bylo srozumitelné. :)

Recenzia audioknihy Manželka mezi námi

19.03.2019 Overený nákup

Zajímavý psychologický thriller

Kniha je takový lepší průměr, ale poslechu nelituju. :) Jana Štvrtecká jako interpret byla skvělá, zvládla výborně hlavně Richarda, z kterého mě chvilkama až mrazilo. :)

Recenzia audioknihy Tatérka

19.03.2019 Overený nákup

Skvělá audiokniha

Naprosto skvělý příběh v originálním prostředí a naprosto skvělá Lucie Juřičková, která posunula knihu ještě o něco výš. Moc povedená audiokniha, za mě rozhodně jedna z těch lepších audioknih, jaké jsem kdy slyšela.

Recenzia audioknihy Hana

19.03.2019 Overený nákup

Nádherná kniha

Hana mě naprosto dostala. Je to smutná, ale krásná a čtivě napsaná kniha. A moc děkuju za audioverzi, protože obě interpretky se toho ujaly výborně a knize dodaly třešničku na dortu. Znám spoustu knih o holocaustu, ale málokterá se zabývá i tím, co lidé prožívali, když vše skončilo, a tím, že najednou všechno nebylo jako mávnutím kouzelného proutku zase v pohodě.

Recenzia audioknihy Přítelkyně

19.03.2019 Overený nákup

Thriller s pravým wow efektem

Originální téma a skvělá Kateřina Lojdová. Přítelkyně je sice spíš thriller pro ženy, ale určitě jeden z těch lepších, i když ne tak propracovaných. Klidně bych do něj ale šla znova. :)

Recenzia audioknihy Steve Jobs

09.08.2018 Overený nákup

Skvěle zpracovaná biografie

Krásně a detailně zpracovaná biografie. Je vidět, že autor si dal opravdu hodně záležet na tom, aby Steva poznal co nejvíc, a také na tom, aby zjistil různé úhly pohledu různých lidí, kteří s ním kdy přišli do styku. Kniha je to složitá, ale určitě stojí za to a Martin Stránský je jako interpret výborný!

Recenzia audioknihy Deník Anne Frankové

11.03.2018 Overený nákup

Krásná klasika

Deník Anny Frankové je už mezi knihami taková klasika a málokdo ji nezná. Audioverze jí ale dala zase nový kabátek a moc za ni děkuju, protože Vera Slunéčková mi do role Anny nádherně sedla a neuměla bych si tam představit nikoho jiného.

Recenzia audioknihy Analfabetka, která uměla počítat

20.02.2018 Overený nákup

Vtipná, ale ne oddechovka

Jonas Jonasson je prostě boží! :) Má svůj speficický styl psaní a humoru, který neni plytký a jednoduchý. U přáběhu se výborně pobavíte, ale i poučíte. Za mě super! A Martinu Stránskému jako interpretovi tohle naprosto úžasně sedlo a povýšil to ještě na vyšší level! :)

Recenzia audioknihy Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší

20.02.2018 Overený nákup

Na první díl nic nemá

Třetí díl Sirotčince slečny Peregrinové je fajn, ale malinko už mě nudil. První knihu asi nic nepředčí. Nakonec jsem ale i tuto knihu doposlouchala a nebylo to zas tak špatné. Děj se trošku táhnul, ale pomohl tomu alespoň Viktor Dvořák, který krásně knihu čte. :)

Recenzia audioknihy Do vody

08.09.2017 Overený nákup

Tajemný a napínavý thriller

Do vody mě moc bavilo hlavně tím, jak byl celý příběh neskutečně napínavý. Je to jedna z knih, která se těžko odkládá, protože potřebujete číst (nebo poslouchat) dál a dál. A interpreti? Byli všichni naprosto skvělí! Nejvíc mi sedla Lucie Pernetová. Jako herečka mi není moc sympatická, ale tady mě svým hlasem a přednesem ohromila a oblíbila jsem si ji. Audioverze se mi moc líbila. :)