Prehrávač podcastu DEMARKETING: nejlepší čeští marketéři prozrazují své postupy a byznysmodely

8 - DEMARKETING je zpět! + WTF se dělo 3 roky? Pavel Šíma o vybudování startupu ROIVENUE, revoluci v atribuci a budoucnosti podcastu
0:00 36:30

8 - DEMARKETING je zpět! + WTF se dělo 3 roky? Pavel Šíma o vybudování startupu ROIVENUE, revoluci v atribuci a budoucnosti podcastu

V osmém díle “obnoveného” podcastu DEMARKETING se dozvíte, co se dělo v uplynulých třech letech ticha a žádné epizody. 

Co jsem dělal pro zvýšení výkonnosti digitálních marketérů po celém světě??

Kam jsme za tu dobu posunuli aplikaci ROIVENUE a atribuční modelování? 

Proč po třech letech obnovuji kanál DEMARKETINGu?

A co teď svět potřebuje daleko více než další marketingový podcast a o čem bude nová show?

Pobavíme se hlavně o příčíně tříleté odmlky - startupu ROIVENUE, který momentálně jako CEO řídím. 

Vysvětlíme, jak funguje atribuční modelování. Jak díky němu můžete vydělat více se stejným marketingovým rozpočtem. A jak se nám podařilo službu, která ještě před pěti lety stála miliony a byla jen pro největší hráče, demokratizovat pro e-shopy a online projekty každé velikosti.

Jako omluvu za dlouhou odmlku prosím přijměte slevu na vyzkoušení ROIVENUE a implementaci zdarma.

A nakonec přidáváme pár slov o nově připravované show. O čem to bude a kdy se spouští? 

To vše v obnoveném DEMARKETINGu. Chyběli jste mi.

Tuto epizodu Vám přináší Easy Project

Vyzkoušel jsem za život spoustu project managementových softwarů od Basecamp, Trello, Paymo, Active Collab, Jira, MS project a tak dále. To co ale vymysleli Češi ve firmě Easy software a proč si je kupují firmy z celého světa (80 % revenue firmy přichází ze zahraničí), je systém WBS - work breakdown structure, který jsem neviděl u žádného jiného toolu.

O co jde?

Kolikrát se vám stalo, že jste v týmu vybrainstormovali celý projekt třeba na flipchartu a potom jste museli tasky manuálně předatlovávat do project management softwaru.

Easy project toto řeší mnohem lépe. V módu WBS rovnou vymýšlíte a kreslíte třeba v zasedačce na sdílené obrazovce projekt jako mind mapu. Následně stačí jen k jednotlivým bublinkám assignovat lidi a než přijdou z meetingu ke svému kompu, už mohou mít rovnou zadány všechny tasky. 

Druhý velký problém - který řeší spousta firem - je přehršel softwarů.

I za mnou nedávno přišel můj co-founder a říká: "Ty vole, Pavle, my máme tolik systémů, jeden na time tracking, jeden na support tickety, jeden na organizaci vývojářů, jeden na management produktu a já nevím kolik dalších, že trávíme spoustu neproduktivního času jen tím, že mezi nimi přesouváme data." A měl recht. Proto jsem rád, že existuje systém, co tohle řeší. Namísto pěti systémů jeden. Bomba.

Easy Project samozřejmě můžete vyzkoušet úplně zdarma. Pokud navštívíte stránku easyproject.cz/demarketing, dostanete 30 dní na vyzkoušení všech jeho funkcí.

Když se potom rozhodnete nástroj využívat, onboarding bude pro vás o to snazší, že dostanete přiděleného česky mluvícího implementačního specialistu, který vám pomůže systém napasovat přesně na vaše potřeby. Tak aby nástroj odpovídal struktuře vaší firmy, projektům a procesům.

Využijte 30ceti denní trial zdarma na easyproject.cz/demarketing.