Petra Lazáková - audioknihy na stiahnutie 4

Autorka tří „pomáhacích“ audioknih pro děti, redaktorka a moderátorka Českého rozhlasu, autorka rozhlasových pořadů pro děti o cestování, chudších zemích světa, jinakosti a medicíně, koordinátorka zdravotnického projektu DORRA v Indonésii.

Petra o sobě:

Asi je to praštěné, ale novinářkou jsem se stala díky americkému trháku Titanik. „Šílenou“ pětistránkovou recenzi jsem kdysi dávno po požití nepřiměřeného množství alkoholu poslala do médií, a jeden odvážný redaktor mě dal šanci v časopise Cinema. Pak jsem přišla do vrátnice Českého rozhlasu a chtěla tady pracovat třeba jako uklízečka. Ale kupodivu jsem tam začala pracovat jako redaktorka zahraniční redakce Radiožurnálu.

Před 13 lety jsem se dostala na reportážní cestu s UNICEF do africké Rwandy – a to asi všechno změnilo. O chudších zemích, o cestování, o jinakosti a různorodosti dělám rozhlasové pořady i „pomáhací“ audioknihy plné pohádek, říkanek a písniček dodnes. Audioknihy „Do Afriky/Sýrie/Indonésie nejen za pohádkou“ mají někoho potěšit a jinému zase pomoci. Jde vlastně o takový „dvojí dárek“! A já moc děkuji všem, kteří si ho přes Audiolibrix zakoupí!