User Monika's Reviews

Čarodejná Země Oz review

24.08.2017

Veselá pohádka

Je to taková veselá a dobrodružná pohádka s troškou fantasie. Mně konkrétně se líbí, že se v ní i zpívá a to je hned veselejší. Myslím, že zaujme jak menší tak i větší děti, jelikož příběh je, jak k zasmání, tak je i napínavý.

Koule review

23.08.2017

Jednoznačně skvělí

Opravdu skvělá hra k pobavení, která nás přenese do časů minulých a tak trošku se nestačím divit, jak to tenkrát ve sportu chodilo. Ne že by se asi teď něco změnilo. Je to vtipný a je to taková hra, když potřebujete relaxovat. Úžasný výkon Pavly Tomicové.

Záhadné bodnutí review

23.08.2017

Kraťoučká detektivka

Spíš než audiokniha je to taková rozhlasová hra. Krátká, ale pěkná. Sice tu není řeč o nějakém velkém umění, ale i tak pobaví. Je to přesně, když potřebujete na chvilku vypnout a trochu se zabavit. I krátké věci mají něco do sebe.

Zlá minuta review

23.08.2017

Hezká detektivka

Moc hezká česká detektivka na způsob Hříšní lidé města pražského. Taková krásná oddechovka po nedělním obědu. Klasická situace, kdy jsou všichni podezřelí a když si už myslíte, že víte kdo je vrah, tak se ukáží nové okolnosti a vy hádáte znovu a až na konci zjistíte, jak jste se mýlili.

PAX 3, 4: Dívka ze záhrobí, Neviditelný zloděj review

23.08.2017 Verified purchase

Opět napínavé pokračování

Ač se zdá, že je to audiokniha pro teeanegery, tak zaujme i dospělé. Pro mě se Pax stal srdeční záležitostí a s dalšími díly roste i napětí. Opět skvělý výkon v podání Jana Vondráčka, jak umí bezvadně ztvárnit všechny postavy. Nezbývá než se zase těšit na další pokračování. Autorka Åsa Larsson je fakt spisovatelka s úžasnou fantazií a smyslem pro detail.

Volání netvora review

23.08.2017 Verified purchase

Velké překvapení

Tento příběh je pro mě velkým překvapením. Ze začátku se mi zdálo, že to bude jen takový dětský příběh s trochou fantasy, který je dost průhledný, ale vzápětí jsem byla vyvedena z omylu, když příběh začal velmi sílit a nabral zcela jiný směr, než jsem ze začátku předpokládala. Pro mě to byl velmi silný a emotivní zážitek. Obdivuji Jana Vondráčka, že to nejen úžasně namluvil, ale jednotlivé postavy ztvárnil s takovou citlivostí, že jsem poslední kapitoly regulérně probrečela.

Tanečník review

23.08.2017 Verified purchase

Naprosto úžasné

Tak audioknihy od Jefferyho Deavera v podání Jana Vondráčka se staly mou srdeční záležitostí. Neuvěřitelně napínavé, plné neuvěřitelně promyšlených zvratů. Tleskám výkonu pana Vondráčka s jakou velkou citlivostí namlouvá všechny postavy. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

5x Tom Ripley review

23.08.2017

Velmi hezké

Znala jsem pouze první příběh,který se mi líbil, tak jsem velmi ráda a s napětím čekala, kam až Tom Ripley zajde. Musím říct, že i další příběhy se mi moc líbily. Bylo to napínavé a občas jsem se i bála.

GAME review

23.08.2017

Strhující a napínavý poslech

Opravdu napínavý příběh s překvapivým koncem.Příběh má spád a napětí, kde se ani minutu nenudíte. Téma hry není tuctové, ale je nápadité. Moc hezky zpracovaná hra. Nemohla jsem se od toho vůbec odtrhnout.

PAX 1, 2: Hůl prokletí, Grim přízrak review

09.01.2016 Verified purchase

Tajuplně napínavé a zajímavé téma

Příběh je tajuplný, napínavý a originální. V podání Jana Vondráčka to je už úplná paráda. Dokáže tak neuvěřitelně každé postavě vtisknout osobitý hlas a charakter, že je to fakt paráda. Skončilo to právě v tom nejnapínavějším, tak doufám, že se brzy dočkáme dalších dílů a samozřejmě i Jana Vondráčka 

Sběratel kostí review

04.09.2015

Úžasný Jan Vondráček ve strhujícím příběhu

Jelikož pravidelně chodím na Jana Vondráčka do divadla v Dlouhé, bylo jasné, že si tuto audioknihu musím pořídit. Naprosto mě uchvátil strhující přiběh, kde jsem byla napnutá až do konce a nic není předem jasné, ba naopak je člověk hodně hodně překvapen. Podaní Jana Vondráčka mě naprosto dostalo, vím že v divadle je užasný herec, ale i tak mě překvapil, že je vážně divadelní a dabingový bůh. V jeho podání si naprosto reálně představíte všechny postavy. Musela jsem poslouchat přes den, jelikož v noci jsem se bála.

Doufám, že toto nebyl poslední příběh Jefferyho Deavera a že se opět shledáme i s Janem Vondráčkem u dalších příběhů. Mooc mooc děkuju za nádherný zážitek :-)