User psmrz's Reviews

Audioworm Scribe - One of the most frequent reviewers

Já, Poutník review

01.01.2021 Verified purchase

Americký Bond?

Knihu jsem před lety četl, tak jsem zhruba věděl co mě čeká. Interpretace i zvukové předěly dělají poslech ještě napinavejší. Příběh je místy lehce přitažený za vlasy, drama do posledních minut....

Běžkyně review

26.12.2020 Verified purchase

Vítězství a smrt

Napínavý detektivní příběh kde peníze a doping přivedou detektiva

Li a Margaret blízko vlastní smrti....

Naštěstí se mohou spolehnout jeden na druhého.

Nezvratné alibi review

23.12.2020 Verified purchase

Enzo vyhral sázku?

Pro mě skvělé dovršení série Enza. Škoda snad jen, že se podařilo vyřešit i poslední vraždu z Rafenovy knihy... Nezbývá než doufat, že pan May přijde s novým "hrdinou" Velký dík panu Mataskovi za celou sérii, skvělé se poslouchalo.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Zrcadlový muž review

23.12.2020 Verified purchase

Pozor na babičku..

Příběh Vás vtáhne do děje a už nepustí. Až moc detailní popisy děje nebudou pro slabší povahy, ale není jich mnoho. Celkový dojem podtrhuje hlas pana Rimskeho. Doporučuji a těším se na další a novým padouchem?

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Jáma review

05.11.2020 Verified purchase

Čekal jsem víc..

Po Kříďákovi druhá kniha. Co mě drželo byl skvělý interpret Vasil Fridrich. Nepříliš poutavý příběh zkrachovalého učitele, který hledá sám sebe, smysl dalšího bytí... Stálé konfrontace s minulostí člověku na radosti nepřidají. Pro jednou stačilo.

Ti druzí review

04.11.2020 Verified purchase

Do třetice to nejlepší..

Po Kříďákovi a Jámě mě autorka příjemně překvapila. Zpočátku je těžké se orientovat v postavách a ději ale na konec do sebe všechno zapadne. Spravedlnost, trest nebo pomsta... Kdo a co to všechno rozhodne. V mrazivém napětí až do konce Vas udrží vynikající Vasil Friedrich.

Dokonalá smrt review

15.10.2020 Verified purchase

V tvém žalu budu ti nablízku...

Ve třetím díle sledujeme dvě vyšetřování. Co tajil bývalý šéf? Mafie neodpouští. Kdo chce žít tvůj žal? V nouzi poznáš ne-přítele. Hlas Petra Šťastného Vas vtáhne do děje a nepustí...

Dokonalé ticho review

15.10.2020 Verified purchase

Očištění nebo znovuzrození...

Další napínavý detektivní příběh z pera Helen Fieldsové. Kam až zajde náboženský fanatik, co všechno si mohou dovolit děti bohatých? Napětí se stupňuje až do překvapujiciho finále. Petr Šťastný čte opravdu znamenitě.

Nevítaný host review

30.09.2020 Verified purchase

To už tady bylo...

Skupina lidí na místě, které nemohou opustit a mezi nimi vrah... Téma známé. Minulost Vás dožene. Asi nejlepší je poslední kapitola. Interpretace výborná, střídání hlasů nevadí, navodí atmosféru.

Karanténa review

27.09.2020 Verified purchase

Peter May jak ho neznáte...

Kniha napsaná před 15 lety popisuje v černých barvách situaci dnešních dnů. Londýn zasažený smrtícím virem. Boj o přežití dalších dnů, hledání viníka není jednoduché, nákaza číhá na každého.

Jeden z nás review

27.09.2020 Verified purchase

Psycho ano thriller ne

Limonádový příběh z amerického předměstí, co skrývá soused vedle za plotem? Co skrývá manžel, syn, nejlepší kamarádka? O překvapení není nouze. Děj mě nechytil, interpretace je asi to nejlepší na celé knize. Na dovolenou dobré.

Katarze review

24.09.2020 Verified purchase

V napětí až do konce..

Do třetice to nejlepší. Napětí až do konce, šikana nadruhou. Jak dokáží být děti kruté, pomsta v rukou rodičů i po dlouhých letech. Výborná interpretace.

Zpětný ráz review

09.06.2020 Verified purchase

Červená knihovna s detektivní zápletkou...

Myslím, že Akta Enzo jsou příběhy s detektivní zápletkou . Popis krajiny a kulinářských zážitků ve Vás vyvolá touhu ta místa poznat a zažít všechny ty chutě a vůně. David Matásek nezklamal.

Konec hry review

09.06.2020 Verified purchase

konec dobrý, všechno dobré....

Wolf se vrací aby vyvrátil sebevraždu kamaráda , zápletka je uvěřitelná a důsledky činů z minulosti plodí další zlo. Kniha se dobře poslouchá , hlas Martina Stránského stupňuje napětí z děje. Na konci jedno velké překvapení ...

Loutkář review

09.06.2020 Verified purchase

čím víc mrtvých , tím zajímavější děj ?

Děj knihy se inspiruje předchozím díle. Mrtvol přibývá jako hub po dešti na obou stranách Atlantského oceánu. Do pátraní se zapojí snad všichni a vrah stejně uniká..... Na můj vkus příliš mnoho mrtvých. Dlouho jsem si zvykal na hlas Moniky Žákové. Snad bude "Konec hry" lepší a uvěřitelnější

Sestry Rating

23.02.2020 Verified purchase

Černá díra review

19.02.2020 Verified purchase

Mrazení až do konce

Svět na Islandu je mrazivý a když se objeví vzkaz z minulosti naskočí Vám husí kůže. Tajemné vraždy , spojení sahá do daleké minulosti, pevný charakter je výjímkou. Příběh přináší napětí až do samotného konce , interpretace mě příjemně překvapila. Těším se na další mrazení z Islandu.

Malé pikantní vraždy review

16.02.2020 Verified purchase

Napětí ke krátkému odpočinku

Dva lehké příběhy s napětím okořeněné černým humorem. Pan Čtvrtníček mě příjemně překvapil, příběhy v jeho podání mají spád a udrží vás v napětí až do konce.

Žízeň review

09.02.2020 Verified purchase

Napětí až do konce..

Trochu jsem měl strach z jiného interpreta , ale p. Matásek zastoupil p. Čermáka důstojně. Děj Vás udrží v napětí do posledních minut , Harry se vrací s plnou parádou....

Praha NOIR review

09.02.2020 Verified purchase

Temné příběhy temné Prahy

Soubor povídek různých spisovatelů prezentovaný různými interprety. Některé jsou temnější , jiné méně. Celkově napínavé všechny. Stojí to za poslech.

Černé světlo review

04.06.2019 Verified purchase

Enzo na třetí...

David Matásek nás poutavě provede celým příběhem, spíše dobrodružným než detektivním. Jeho hlas dodává ději napětí a než se nadějete je konec a hurá na další ....

Dokonalé stopy  review

25.05.2019 Verified purchase

Drsné Skotsko..

Nejen drsné počasí čeká na detektiva. Poutavý děj, pro mě až moc detailní popisy činnosti pachatele. Pan Jan Šťastný příběhu dodal ještě větší napětí a úplně mě vtáhnul do děje.

Clona review

23.05.2019 Verified purchase

Do třetice všeho dobrého

Konečně jsme se dočkali dalšího vyšetřování Holgera a Mii. V tomto díle dostává Mia větší prostor a děj se vrací do minulosti , pomůže si vzpomenout a události z minulých knih. Náhodné setkání změní život obětem a vrah se snaží nasměrovat Miu správným směrem...

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Kritik Rating

21.05.2019 Verified purchase

DNA review

21.05.2019 Verified purchase

mrazivé napětí

Klasická severská detektivka , tentokrát se vraždí na Islandu. I na tak malebném ostrově se najde vynalézavý vrah který zamotá hlavu nejen detektivům. Některé kapitoly jsem musel poslouchat víckrát.

Entomologův odkaz review

14.05.2019 Verified purchase

minulosti neutečeš..

Do posledních chvíle napínavý příběh. Člověk úplně dostane chuť podívat se do míst o kterých autor píše, ochutnat whisky z malé palírny Edradour . Enzo "Slàinte mhath"

Úsměvy smutných mužů Rating

08.05.2019 Verified purchase

Prsatý muž a zloděj příběhů review

08.05.2019 Verified purchase

úžasný návrat

Před mnoha lety jsem dostal v papírové formě a byl jsem nadšený, velmi poutavě napsaný příběh , ze života. Děj Vás nenechá vydechnout a než se nadějete je konec knihy.

Syn větru a Prsatý muž review

07.05.2019 Verified purchase

Úžasné

Úžasný, skoro až neuvěřitelný příběh. Barvité vyprávění z míst kam se málokdo podíval. Dnes už ztracená v běhu času. Výtečně podané panem Filipem Švarcem.

Ochráním tě Rating

30.03.2019 Verified purchase

Umrlčí cesta Rating

02.12.2018 Verified purchase