User Kuba's Reviews

Sebekázeň - jediná cesta k úspěchu review

19.06.2020 Verified purchase

Krátké a stručné

Začátek knihy se mi líbil. Vzal jsem si z ní pár dobrých mouder a zbytek je už teda obsahově slabší... Vypadá to, že autor dostal podmínku vecpat obsah do 60min a tak i kniha vypadá

Velmi osobní kniha o zdraví review

05.09.2019 Verified purchase

Všehochuť zdraví

Dobrá kniha po celkové stránce. Nejde zde pouze o jídlo, což je fajn a člověku, který chce žít zdravě doporučuji. Interpretace super, jako bych poslouchal Margit. Osobně mi vadil mužský přednes, který byl na mě až moc rádoby důležitý nebo vtipný.

Karel IV. - Tajný deník review

27.06.2019 Verified purchase

Hezký poslech historie

Kniha se hezky poslouchá. Hlas mi k vyprávění výborně sedí. Obsah je poutavý a pro mě neznalce přínosem se dozvědět více o dějinách. Příběh se opravdu dobře poslouchá jako pohádka pro dospělé.

Léčení čaker review

27.06.2019 Verified purchase

Hodně spirituální

Na tuto knihu nejsem ještě spirituálně připraven. Pro jiné bude zdá se přínosná. Namluvená je s tou správnou energií a hezky se poslouchá. K poslechu se vrátím, až k tak silnému tématu dozraji.

Jak se zbavit starostí a začít žít review

27.06.2019 Verified purchase

Co horšího se může stát

Začátek knihy jsem hltal a čekal, kdy přijdou užitečné rady. Jak si nedělat starost byla hlavně vysvětlována na příbězích a ty mě někdy nebavily. Kniha není přímo návodem jak si nedělat nikdy starosti- však kdo bude potřebovat, dobré rady zde najde. Chraplavý přednes mi moc neseděl, zněl mi jako ustaraný :-) musím říct, že hlavně jednu radu používám a je nad zlato.

Motivace review

27.06.2019 Verified purchase

Motivující

Kniha bude dobře motivující pro člověka který není na dně. V opačném případě bude občas demotivující, protože rady typu- v práci makej urputněji a vždy dělej něco navíc, můžou podrazit nohy. V knize jsem našel hodně dobrých rad včetně týkající se rodiny. Kniha mě obsahem uspokojila na 90% a po delším poslechu si zvyknete na nekvalitu nahrávky, která zní, jako by vám to četl mimozemšťan.

Svět bez stížností review

25.06.2019 Verified purchase

užitečná kniha

Pokud je váš záměr si přestat stěžovat, bude se vám kniha líbit. I bez náramku se mi nastavil jakýsi alarm na stěžování. Většina lidí ví, jak je negativní myšlení a stěžování si špatné, ale vynechat stěžování úplně? A to s jednoduchým nástrojem. Určitě přínosné pro kohokoliv, kdo to jen zkusí. Kniha se mi líbila jako celek.

Muž jménem Ove Rating

25.06.2019 Verified purchase

Revolúcia vedomia review

25.06.2019 Verified purchase

Předčila očekávání

Tento žánr mám načtený z mnoha knih, takže jsem nečekal zázraky:-) přesto mě kniha zaujala natolik, že jsem se už v průběhu poslouchání těšil, až si ji poslechnu znovu. Čtecí přednes mě také bavil. Téma je vysvětleno tak, že neodradí i méně spirituální jedince :-)

Jídlo na prvním místě review

25.07.2018 Verified purchase

Program w30 funguje

Mam prectenou tistenou verzi a program vyzkouseny ( -9kg za mesic ). Kdyz vysla audiokniha, hned jsem po ni skocil. Je to poklad ve stravovacich vedomostech. V knize je spoustu informaci, nektere me v papirove verzi nebavilo kvuli odbornosti cist. Pro lepsi pochopeni fungovani naseho tela si to ale rad poslechnu znova :-) cteni je vyborne a hlas se hodi, mam pocit, jako by na me mluvila autorka. Na zaver jen: ta kniha mi s manzelkou zmenila zivot.