User Kate's Reviews

Anne ze Zeleného domu Rating

22.01.2018 Verified purchase

Výjimeční lidé Rating

17.01.2018

Kritik review

17.01.2018

Nesplnila moje očakávania

Táto knižka nesplnila moje očakávania. Príbeh sa veľmi ťahal a tema vína a viníc ma nezaujala. Nebol taký pútavý ako iné knihy ktoré som od tohoto autora počúvala. Dej ma nevedel udržať v napätí počas počúvania.

Traja kamoši a fakticky fantastický poklad review

17.01.2018 Verified purchase

Super príbeh

Tak ako prvý príbeh tak aj tento druhý si rada vypočujem aj ja nielan moja dcéra. Pekný príbeh o priateľstve Jurka a jeho zvieracích priateľov. Richard Stanke tomu dodal svojim hlasom čaro príbehu. Radi ju počúvame v aute počas cestovania.

Šachové figurky review

17.01.2018

Výborná audiokniha

Pútavý príbeh zo zaujímavého prostredia. Šachové figúrky sa mi páčili viac ako ostrov Entri. Zaujala ma zápletka. Celá trilógia je na výbornej úrovni. Jiri Dvorak ju perfektne nahovoril. Po dlhšom čase to boli knižky ktoré som si vychutnala na plno. Vrelo odporúčam.

Traja kamoši a fakticky fantastický bunker review

03.01.2018 Verified purchase

Úžasne nahovorená knižka

Nie lan moja dcéra ale aj ja som si s chuťou vypočula príbeh o troch kamošoch. Pekný príbeh o priateľstve Jurka a jeho zvieracích priateľov. Richard Stanke tomu dodal svojim hlasom čaro príbehu. Radi ju počúvame v aute počas cestovania.

Záhada hlavolamu Rating

09.11.2017 Verified purchase

Skála review

27.09.2017

Vynikajúca trilógia

Najlepšia kniha akú som v poslednej dobe počuvala. Perfektne nahovorená, vynikajúci dej, napínavý a pútavý. Nevedela som sa od nej odtrhnúť. Tešila som sa naďalší diel a nesklamal. A ani tretí nesklamal, dokonca mám pocit že bol ešte lepší.......