User Ted's Reviews

Nikdy se nevzdávej review

27.11.2020 Verified purchase

Moc zajímavá kniha

Tato kniha mě opravdu bavila. Hltal jsem jí jedním dechem. :)

Je to taková možnost, jak naknout pod ruce velkým ševcům u nás.

A třeba i pochopit, jak skutečně velké bylo baťovské imperium.

Nakonec audiokniha má moc příjemné zpracování, jak hlas, tak i hudbu.

Takže rozhodně doporučuju.

Ekonomie dobra a zla review

27.11.2020 Verified purchase

Skvělá kniha pro pochopení kontextu dnešního ekonomického myšlení

Jelikož jsem ekonomický tvor a peníze mě vždy zajímaly, tak tuto knihu vnímam jako velice povznášející. V podstatě vnáší světlo do těch koutů ekonomie, myšlenek a otázek, na které jsme zanevřeli. Inspiruje v ptání se otázky PROČ. Kniha na poslech není lehká (alespoň v některých pasážích), je proto dobé mít nějaké základní makro a mikronomické znalosti. Obdivuji schopnost Tomáše Sedláčka že má takový rozhled a hlavně, že ty věci umí dát do kontextu, ze kterého nakonec vyplyne třeba úplně něco jiného něž bylo na počátku zamýšleno. :)

Finance Theoretical

Jak zaujmout hned napoprvé review

17.07.2019 Verified purchase

Zaujme hned napoprvé

Skutečně zajímavá kniha. Dozvíte se jak rozpoznat myšlenku která zaujme od té která tento potenciál má menší. Rozhodně to za rozšíření znalosti stojí. U mě kniha ke které se ještě určitě vrátím.

Kraď jako umělec review

19.06.2019 Verified purchase

Krátká a střelená kniha se spoustou zajímavých rad

Rozhodně skvělé rady, příběh i interpretace. Jedná se o kratší titul, ale určitě ho hodnotím jako velice přínosný a kdybych se rozhodoval znovu, tak ho znovu beru. :)

Vztahy bez stížností review

08.06.2019 Verified purchase

Skvělá kniha

Za mě top kniha, pokud si chcete zlepšit vztah s partnerem, kolegou, rodičem či kýmkoliv dalším. :)

Prostě je to kniha o vztazích a o tom, jaká řekněme logika za nimi funguje. Kniha je pro všechny kteří se rozodli přijmout odpovědnost za své vztahy. A zároveň není pro ty, kteří si myslím, že za všechno co se jim v životě děje moho ti druzí. :)

Válka umění review

25.05.2019 Verified purchase

Úžasné praktické myšlenky a skvělá interpretace

Tato Audiokniha je skloubení toho nejlepšího a to se jen tak nevidí. Tak dobrou interpretaci už jsem dlouho neslyšel. Rozhodně doporučuji, je to zážitek a zároveň je Audiokniha velice přínosná pro každého kreativce, volnonožce, ale také pro obyčejného smrtelníka.

Komunikací k vítězství Rating

17.05.2019 Verified purchase

Zbraně vlivu Rating

30.07.2017 Verified purchase

Steve Jobs review

20.05.2017 Verified purchase

Koho Jobs zajímá měl by si to poslechnout

Za mě top. Prostě pokud chceme o tomto velikánovi něco vědět a to jak v pozitivním tak i v negativním smyslu slova, tak jednoznačně doporučuji. Přijde mi, že jsou dnes úspěšní lidé vnímaní jako nad lidi. Tato audiokniha vás u Jobse posadí trochu na zem a zároveň vás i povznese nad jeho géniem. :)

Elon Musk review

10.03.2017 Verified purchase

Suďte dle obalu

Audiokniha se mi velice líbila a příjemný hlas Filipa Švarce se krásně poslouchá. Určitě doporučuji všem, kteří se chtějí o Muskovi něco dozvědět. Nejspíše se dozvíte trochu víc než jen to něco. Kniha vás provede jeho náročným životem od dětství až po současnost a ze střípků které vám autor předkládá si pomalu začnete dělat obrázek. A možná se dozvíte i odpověď na otázku, zda je Musk šílený.