User V.z.'s Reviews

Deníček moderního fotra review

16.02.2020 Verified purchase

Super

Z knížky jsem nadšená, je to asi hlavně tím, že máme doma podobného Čeňka. Knížka se poslouchala rychle, moc jsem si jí užila. Byla velmi zábavná a svižná. Klidně by mohla být delší. Určitě doporučuji.

Bábovky review

22.01.2020 Verified purchase

fajn poslech

Kniha se velice dobře poslouchala. Moc se mi líbilo, že každá hrdinka byly namluvena pokaždé jinou osobou. Uvažuji o koupi jiné audioknihy od této autorky.

Než jsem tě poznala review

13.10.2019 Verified purchase

Moc příjemné poslouchání

Knížka se mi velice líbila, poslechla jsem jí rychle. Líbilo se mi i načtení knížky. Do poslední chvíle jsem nevěděla jak to všechno dopadne... určitě doporučuji jako takový poslech na dovolenou.

Cesta Steva Jobse review

22.09.2019 Verified purchase

Fajn poslech

Na knihu jsem se po zakoupení moc těšila, dobře se poslouchala, je pěkně načtená, ale znovu už bych si jí nepouštěla. Čekala jsem od příběhu trošku víc....

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii review

12.06.2019 Verified purchase

Trochu zklamání

Na knihu jsem se moc těšila, z prvního dílu jsem byla nadšená, ale tato kniha se moc nepovedla. Nelíbil se mi ani obsah a ani přednes. Váhám jestli kupovat další díl.

40 dní pěšky do Jeruzaléma review

17.05.2019 Verified purchase

Spokojenost

S audioknihou jsem celkem spokojená, poslouchala se velice dobře a rychle. Příběhy to jsou zajímavé a někdy i poučné. Jediné co mi vadilo, byly dlouhé odmlky. Vyprávění, hudba, ticho, audioilustrace, ticho .. zbytečně to natahuje audioknihu, bez tichých pauz by byla o několik minut kratší.