User Rasťo's Reviews

Geniální podnikatel Tomáš Baťa review

09.11.2020 Verified purchase

Človek s veľkým Č.

Úžasný príbeh úžasného človeka ktorý s tak úžasne jednoduchou ľahkosťou dokázal objaviť uvedomiť si a aplikovať jednoduche až prevratne fungujúce princípy. Človek pracujúci s úžasným nasadením v prospech všetkých. Nedostižný vzor a zdroj obrovskej motivácie.

Pěšky mezi buddhisty a komunisty review

21.10.2020 Verified purchase

Nestačím sa diviť .

Nestačím sa diviť čo ten chlapec na svojich cestách dokazoval - povacsine žobravý mních, rádoby okúzľujúci svoje okolie chýbajúcou aurou. Nie je to moja šálka kávy. No rozhodne uznavam akú vzdialenosť prekonal pešo. No stačilo mi, další jeho príbeh už cčitať nemienim.

Steve Jobs review

15.10.2020 Verified purchase

Muž ktorý tvoril historiu

Úžasný príbeh človeka ktory ovplyvnil históriu svojim postojom k svetu sebe ľuďom a technike. Odteraz sa dívam na mnohé inými očami, ešte aj na svoj telefón. Vizia spojena s úžasnou vôľou. Príbeh je vyrozprávaný pútavo a s pochopením. Interpret odviedol vynikajúcu prácu.

Osm hor review

15.10.2020 Verified purchase

Dá sa vôbec pochopiť duša horala?

Skvelý príbeh o živote ľudí horalov i o ľuďoch ktorým hory prirástli k srdcu. A predsa tito ľudia nikdy celkom neprekonali priepasť medzi sebou. Možno ju na pár chvíľ preklenuli ale ich vlastne korene ich nepustili. To je život.

Kolmo na Moskvu review

19.09.2020 Verified purchase

Podivuhodné

Podivuhodné. Bol to cestopis? Ak áno tak povrchný. Stretnutia so zaujímavými ľudmi? Skôr letmé stretnutia. Aha, už to mám! Denník je to, celkom iste denník. Denník húževnatého muža s dobre utajeným no bohatým vnútorným životom. Spomienky zapisane v únave zaprášených ciest. Ale dopočúval som to. Asi pre este väčšiu monotónnosť prace ktorú som práve robil - melioračny kanál okolo starého domu - krompáč, lopata, furik a množstvo potu dovolili mojej duši suznieť s príbehom.

Evoluce - Pramen života review

13.09.2020 Verified purchase

Prekvapenie

Jednotlive zapletky mohli byt v príbehu lepšie popísané alebo to je rozprávačom ? Celkový príbeh fajn no nemôžem sa zbaviť dojmu že interpret mal pri čítaní knihy myšlienky úplne inde.

Evoluce - Věž zajatců review

10.09.2020 Verified purchase

Cakas rozuzlenie a ono sa to ešte zamotáva

Potešili ma dejové línie vzájomne sa prelínajúce v neočakávaných súvislostiach. Vstup nových postáv do príbehu zvýšil jeho dynamiku. Teším sa na 3 diel.

Evoluce - Město přeživších review

06.09.2020 Verified purchase

Evolúcia sa vydala smerom ktorý si ľudstvo podvedome ani nepripúšťa .

Príbeh poskytuje pohľad na evolúciu kde človek stráca pozíciu koruny tvorstva a to mu dáva ten pravý náboj napätia a fantaskna. Jednoducho fajn . Už sa teším ako si vypočujem druhý diel .

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka review

30.08.2020 Verified purchase

Morský vlk zo suchozemia alias aozajstný človek.

Pútavý príbeh plný uprimnych myšlienok moreplavca , občas hraničiacich až s filozofickými úvahami . Ved čo už robiť na mori ak nie nazrieť ľudského vnútra. Nadšenie zo stretnutí tkvie v ľudskom porozumení , čistote a dobrote ducha . To je to , čo líči autor v opise farbistých osudov ľudí z celého sveta ktorých na svojich cestách stretol a občas pretkal nitkami vedúcimi k domovu. Ak chcete pocítit čo je naozajstný život potom neváhajte a počúvajte tuto knihu , pretože tento človek svoj život naozaj žije .

Paní jezera Rating

03.07.2020