User HHanovcova's Reviews

Audioworm Influencer - One of the most popular reviewers

Smrtka Rating

01.02.2021 Verified purchase

Zelená míle Rating

16.01.2021 Verified purchase

Olga Rating

09.01.2021 Verified purchase

Ústav review

23.12.2020 Verified purchase

Další luxusní King

Napínavá a strhující kniha, líbí se mi fascinace Kinga telepatií a mimosmyslovým vnímáním. Naprosto originální zápletka, nechci prozrazovat. Napínavý poslech, od kterého se neodtrhnete. Baví mě geniální děti, které v tomto příběhu musely okamžitě dospět!

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Já, Poutník review

11.12.2020 Verified purchase

Drsné

Knihu jsem koupila hlavně kvůli panu Stránskému, ale příběh byl na mne moc drsný a brutální, ač je mým oblíbeným autorem Nesbo. Opravdu dost autenticky vykreslené scény. Nedoporučuji slabším povahám.

Eugenie review

11.12.2020 Verified purchase

Román nejen pro ženy

Moc se mi líbí knihy kde jsou naprosto jasné a pravdivé prvky z naší historie. Krásný příběh ženy, která přijímala vyrovnávala se a nakonec bojovala. Nemá život neustále si stěžovat, ale prostě žít a brát co život dává. A nemůžu opomenout dokreslení příběhu Jitkou Ježkovou.

Anansiho chlapci review

11.12.2020 Verified purchase

Výborná Gaimanova fantazie

Výborný a veselý příběh, vyšperkovaný přednesem mistra Isteníka. Opět se úplně odpoutáte od všedních dnů a zaplujete do světa autorovy fantazie. Nechci prozrazovat nic z děje, ale nenechte si ujít!

Dámy a pánové review

03.12.2020 Verified purchase

Výborný Terry

Velice zábavná kniha ve skvostném podání paní Slavíkové. Zezačátku jsem se bála, že to bude na jedno brdo jako předešlé díly, ale naopak. Jak já se nasmála :) S touto knihou zapomenete na starosti :D

Mengeleho děvče review

04.09.2020 Verified purchase

Silný příběh

Dobře napsaný příběh, velice silný, krutý ale zároveň zajímavý. Pohled mladé ženy na všechny hrůzy a přitom zůstala nad věcí. Krásně načtené. Neskutečné jak vysokého věku se autorka dožila, po tom všem. Jsem moc ráda, že jsem knihu koupila. Bála jsem se, že to nedám, ale je to opravdu skvěle napsané.

Selfies review

25.08.2020 Verified purchase

Další skvělý Olsen

Opět výborná detektivka s Carlem :) Nevím jestli jsou ty knihy tak dobré, nebo je to tím, že je načetl pan Bareš. Je to mistrný přednes. Když se pak podívám na film tak to není ani z 1% tak dobré. Doporučuji!!

Jack Reacher: Nevracej se review

25.08.2020 Verified purchase

MacGyver hadr

Zábavný trochu jednoduchý příběh, kdy hlavního hrdinu nikdo nemusí ale on je stejně nejlepší a vše vyhraje. Takový knižní Chuck Noris. Nijak hluboké poslouchání, ale jako oddechovka fajn.

Dva proti Říši review

25.08.2020 Verified purchase

Nijak oslňující příběh

Byla jsem opravdu zvědavá, ale kniha mě nebavila nezaujala. Ani jsem ji nebyla schopna doposlouchat i když mě tato tématika baví. Možná to bylo pro mne spíše zdlouhavé.

Hračkář review

25.08.2020 Verified purchase

Zajímavá detektivka

Výborný příběh a detektivka tak trochu jinak. Vyšetřování podložené na vědeckém zkoumání. Na detailech. Jedna z nejlepších detektivek, co jsem poslechla. Hlavní hrdina - inteligentní spíše geniální profesor mě naprosto okouzlil!

Cval rytířských koní: Otec a synové review

25.08.2020 Verified purchase

Historie, která baví

Dobře napsaný příběh o dětství a mládí Karla IV. Člověk se nechá úplně vtáhnout nejen do děje knihy ale i do historie a nálady tehdejší doby. Výborně načtené.

Dokonalé ticho review

25.08.2020 Verified purchase

Výborný příběh

Tato autorka píše tak zajímavě a napínavě.. Opět zapeklitý případ, opět jsem byla napnuta a nemohla se odtrhnout. Chvílemi to bylo na mě trochu víc drsné, ale rozdýchala jsem to. Baví mě Edinburgh.

Dokonalá smrt review

25.08.2020 Verified purchase

Další napínavý díl

U této autorky mě baví, že co detektivka to jiný napínavý příběh. Baví mě nejen vyšetřování, ale i profily postav v této knize. Baví mě, jak se vyvíjejí vztahy. Ještě lepší než minulý díl.

Dobře odtajněný Miroslav Horníček review

25.08.2020 Verified purchase

Mistr nad mistry

Pana Horníčka poslouchám už od dětství, některé povídky i příběhy se mi nostalgicky připomněly, jiné jsou nové a těch je většina. No nachechtala jsem se jako už dlouho ne. Za tuto audioknihu jsem velmi vděčná.

Navždy plynule review

25.08.2020 Verified purchase

Dobrý pomocník

Od téhle knihy jsem moc nečekala, ale překvapila mě. Zase jiný pohled na učení jazyka. Soustředím se pořád jen na slovíčka, ale správné fígle na výslovnost jsou také důležité. Výborně načtené, návody i to kde je najdu. Spokojenost

A hory odpověděly review

25.08.2020 Verified purchase

Krásná kniha

Nádherně napsaný příběh. Líbí se mi, že je potřeba si i něco domyslet. Rozehrává mou fantazii. Moje první kniha z tohoto prostředí a úplně mě uchvátila. Perfektně načtené.

Slavík review

19.06.2020 Verified purchase

Příběh válečné Francie

Další příběh z války z pohledu obyčejných a i neobyčejných a statečných francouzů, hlavně spíš francouzských žen. Lepší než se učit dějepis si poslechnout tento příběh. Nikdy mě nenapadlo, že francouzi na tom byli v podstatě stejně jako češi, spíš hůř. Krásně napsaná kniha. Výborně načtená. Do konce knihy jsem byla napnutá, kdo ji vlastně vypráví :)

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Kavárna U Anděla 1: Nová doba review

11.06.2020 Verified purchase

Německá romantika

Na tuhle knihu jsem se dlouho těšila a nezklamala mě. Baví mě sága s popisem historie. Z pohledu obyčejných lidí. Člověk si uvědomí nesmyslnost války. Krásný příběh, silný a chvílemi mrazivý. Kdy bude další díl?

Zdravá střeva review

27.05.2020 Verified purchase

Kniha, která změnila naše stravování

Pěkně pojaté zdravé stravování, jak z hlediska vědeckého tak i z toho obyčejného lidského. Spousty příkladů z rodiny spisovatelky a jejího okolí. Změnila jsem stravování jak sobě tak i celé rodině. Ke spokojenosti všech.

Teorie vraždy review

16.05.2020 Verified purchase

Detektivka po vědecku

Výborná detektivka, pojatá jinak. Prošpikovaná spoustou vědeckých zajímavostí. Výborně namluvené a napínavé čtení. Nejzajímavěji napsaná detektivka za poslední dobu.

Podbrdské ženy review

26.04.2020 Verified purchase

Historický román

Krásný a poutavý příběh obyčejných lidí napříč minulým stoletím. Rodinná sága z pohledu všech hrdinů a hrdinek. U těchto románů si vždy uvědomím, jak se máme dobře. Krásně načtené.

Sekáč review

26.04.2020 Verified purchase

Prachettovská klasika

Co jiného čekat, než výbornou zábavu. Líbí se mi, že zde vystupují hrdinové z jiných linií prachettovských příběhů. A Smrť mě vždycky bavil nejvíc :) Zábavné vtipné a krásně načtené.

Hadrový panák review

15.04.2020 Verified purchase

Výborná detektivka

Zajímavá a trochu jiná detektivka. Jiné prostředí, zajímavě napsané a perfektně namluvené mistrem Stránským. Do konce detektivky jsem netušila jak vše dopadne.

Dobrá znamení review

10.04.2020 Verified purchase

Geniální

Věděla jsem, že to bude dobré ale netušila jsem, že až tak :D Pánové se opravdu vyřádili s písmenky i s hrdiny. Poutavé napínavé a skvěle načtené. Jak jinak pan Zadražil Prachetta umí geniálně :)

Mlčení review

26.03.2020 Verified purchase

Křesťanství v Japonsku

Zajímavé nahlédnutí do dějin křesťanství a propagování ho v Japonsku. Ze začátku mě to bavilo hodně, později to bylo takové jednotvárné a mám co dělat abych to doposlouchala.

Krev Elfů review

25.03.2020 Verified purchase

Perfektně načtený Zaklínač

Příběh Zaklínače už všem známý ale teď pro mne perfektně načtený. Viděla jsem první sérii na Netflixu a byla jsem zvědavá co bude dál. Ovšem asi zůstanu u poslouchání. Martin Finger je výborný.

Venkovské sídlo 1: Zlaté časy review

22.03.2020 Verified purchase

Nahlédnutí do německé historie

Hezký román, který mi přiblížil jak to bylo za války a v době komunistického převratu v Německu. Moc hezky popsané z hledisek několika postav. Příjemné poslouchání, krásně načtené.

Nohy z jílu review

17.03.2020 Verified purchase

Ještě vtipnější

Člověk by čekal, že to bude zase vtipné, ale ono to je ještě vtipnější. Co Terry dokáže vymyslet. Brilantní fantazie. Perfektní přednes. Výborně jsem se bavila těším se na další pokračování.

Panský dům review

14.03.2020 Verified purchase

Romantické odpočinutí

Krásný romantický román, krásně načtený, jak jinak, Pavlem Soukupem. Líbilo se mi, že i když to je romantická pohádka tak není plytká a naivní. Zajímavé nahlédnutí do německé historie.

Šikmý kostel review

05.03.2020 Verified purchase

Poutavý příběh

Mám ráda takovéto příběhy z denního života z naší historie. Vůbec jsem netušila jak divoké to bylo na Ostravsku na začátku minulého století. Velice krásně napsané a ještě lépe načtené. Člověk si hned začne vážit obyčejných věcí.

Mycelium V: Hlasy a hvězdy review

02.03.2020 Verified purchase

fantastické pokračování

Dlouho očekávaný další díl nezklamal. Na téhle knize se mi líbí, že nikdo není vyloženě kladňák a nikdo záporák. Výborná ukázka toho jak se mění úhel pohledu. Příběh napínavý a napínavější. Perfektní interpretace. Díky tak dlouhému čekání jsem si mohla předešlé díly pustit znovu!!

Oběť 2117 review

30.12.2019 Verified purchase

Trochu jiná detektivka

Tentokrát mě příběh překvapil. Je jiný aktuální. A výborně se autorovi podařilo hlavní postavy oddělení Q dostat nenásilně i do této jiné detektivky. Konečně vím kdo je Asad a to už jsem se smířila s tím, že vše zůstane tajemstvím! Výborná interpretace!

Slepá mapa review

06.12.2019 Verified purchase

Osud psaný tak lehce

Při téhle knize jsem si uvědomila jak si nevážíme všeho co máme. Jak řešíme nesmysly a nepodstatné hádky kvůli hloupostem. Autorka mě baví, i kvůli tomu že ne vše končí happyendem a když ano tak přesně tam kde má být. Veronika knihu krásně dokreslila svým uměním.

1793 review

02.12.2019 Verified purchase

Drsný příběh

Boží mlýny melou... Zajímavý náhled do historie, kdy vyšetřovací metody byly opravdu jednoduché. Kniha mě moc bavila ač na mě místy byla kapku surová, ale věřím, že to nebyla nadsázka a mohlo to tak být. Výborný přenes

Kirké review

16.11.2019 Verified purchase

Krásně přehledná řecká mytologie

Od mala znám řecké báje. Teď jsem je měla logicky srovnané dané do děje a zábavně napsané. S hlavní hrdinou jsem prošla to nejdůležitější a nejzajímavější. Uvědomila si naši pomíjivost. Petra Špalková skvělá!

Muži ve zbrani review

01.11.2019 Verified purchase

Skvělý Terry Prachett

Jan Zadražil ale perfektně interpretoval Muže ve zbrani. Příběh opět okouzlující, vtipný nápaditý! A pan Zadražil to celé posunul na vyšší úroveň, která mě fakt bavila.. Chechtala jsem se jak puberťák

Cizinka review

01.11.2019 Verified purchase

Červená knihovna hadr

Je to odpočinkový poslech. Pro mě asi zajímavý spíš z historického hlediska, popisu míst, přírody Skotska. Věděla jsem že to je romantické, ale chvílemi až patetické. Takovéto, copak mu zase kdo provede!!

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Total Recall review

01.11.2019 Verified purchase

Arnold je borec

Fakt dost dobře napsané, všechno mu věřím. Inspiruje mě. Líbí se mi, že přiznává chyby i omyly. Líbí se mi jak popisuje vše přirozeně a bez nadsázek. Jedna z nejlepších autobiografií vůbec!

Italština pro začátečníky A1, A2 review

01.11.2019 Verified purchase

průměrný pomocník

Učím se italsky a chci se naučit italsky, bohužel tato audioučebnice mi v tom nepomůže. Je to rychlé člověk nemá čas si to ani rozmyslet, nijak interaktivní. Po chvíli přestávám vnímat. Dávám učebnici šanci dokola ale zatím s nijakým pokrokem

Dokonalá kořist review

01.11.2019 Verified purchase

Zajímavá detektivka

Čekala jsem po prvním díle jak se může příběh Policistů vyvíjet a kupodivu může plně zajímavě. jako ženskou mě baví napětí mezi hlavními protagonisty - trochu červená knihovna ale je to jen šum v napínavém příběhu, kdy jsem dlouho netušila kdo je hlavním záporákem!

Nikdykde review

10.10.2019 Verified purchase

Poutavý příběh probouzející fantazii

Výborně načtené Matoušem Rumlem, zajímavý příběh. Mám ráda takovéhle fantasy kde jede moje představivost na maximum. Emoce probuzeny ve všech směrech. Mistrovské dílo pana Gaimana!

Dívka, která musí zemřít review

03.10.2019 Verified purchase

Velice předvídatelné

Přijde mi to už takové mačkání šťávy ze zbytků Millenia. Tentokrát trochu zklamání, ale co se dá pořád vymýšlet s jednou Lisbeth. Ovšem pan Stránský tomu dodal říz, dramatičnost, napětí. Ten mě na tom bavil nejvíc. Papírovou knihu bych si určitě nepřečetla.

Žena pro třetího krále review

18.08.2019 Verified purchase

Krásný historický román

Česká historie přiblížená v pěkném románu. Baví mě poznávat naší historii tímto způsobem. Líbí se mi, že to není nijak romantické, ale spíš přirozené. Těším se na další audioknihu od Ludmily Vaňkové. Příjemně načteno

Konec hlídky review

28.07.2019 Verified purchase

Výborný závěrečný díl

Fakt jsem nečekala děj této výborné detektivky. Když člověka chytly ty předchozí díly tak určitě zklamaný není. Baví mě provázanost příběhu, osudů! opravdu dobrá interpretace!

Doktor Proktor a prdicí prášek Rating

24.07.2019 Verified purchase

Terror review

23.07.2019 Verified purchase

Výborný napínavý dobrodružný román

Nejdříve jsem se bála, že to bude kniha typická pro kluky! Není! Nejzajímavější historický román se spoustou zajímavých rovin. Interpreti vyborní. Pro mne nejlepší Martin Stránský a David Novotný. Vřele doporučuji všem!

Doktor Proktor a velká loupež zlata Rating

25.06.2019 Verified purchase

V šedých tónech review

13.06.2019 Verified purchase

Poutavé vyprávění

Výborně napsaná knížka. Bála jsme se tématu, zbytečně. Vůbec jsem netušila nic o historii Litvy a okolních zemích. V podstatě jemně podané hrůzy Stalinova režimu. Výborně namluvené.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Krotitel review

10.06.2019 Verified purchase

Dobrá detektivka, která je spíše románem

Výborný příběh, chvíli jsem se motal ve jménech a postavách ale pak vše zapadlo. Nečekané rozuzlení. Sám posluchač si může domýšlet a pátrat z řečeného. Dobře načtené, zajímavé prostředí.

Jack Reacher: Jatka review

04.06.2019 Verified purchase

Osamělý bojovník za spravedlnost

Mám ráda ty tvrdé muže, co se nebojí, co vše vyřeší, zachrání ženu v nouzi. Všichni si ho oblíbí a on vyhraje. Mám ráda správné konce :) Chytrý příběh se zajímavou zápletkou!

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Pan Mercedes review

29.05.2019 Verified purchase

Nahlédnutí do hlavy zločince

Co jiného od Kinga čekat než skvělý příběh, výborně namluvený. Zajímavá zápletka, zajímavé povahy, perfektně popsané. Výborná kniha pro představivost. Těším se na další díly

Clona review

23.05.2019 Verified purchase

Munch a Krugerová opět v akci a opět skvěle

Dobrá detektivka. Trochu mi vadí, že se vše točí kolem hlavních hrdinů, jakoby si na ně zasedli všichni šílenci okolo. Ale pokud tohle beru tak zase napínavé, zvláštní a severské.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět  review

13.05.2019 Verified purchase

Chytré, vtipné

Baví mě Jonasson. Baví mě jak ví a umí a umí to i převyprávět. Líbí se mi jeho humor, nadčasový a trefný. Baví mě stařík, který má nadhled a s ničím si nedělá hlavu. První kniha byla lepší ale jen o chlup.

Tiché roky review

27.04.2019 Verified purchase

Příjemný životní příběh

Krasná kniha o životě jedné rodiny ze dvou pohledů. Přiměje člověka zamyslet se nad tím, jak vidí stejnou situaci někdo jiný, blízký. Vyborná interpretace!

Lazar review

26.04.2019 Verified purchase

Trochu jiný Kepler

Mám ráda pana Rímského, jeho hlas je prostě úžasný. Příběh sám o sobě.. Je jiný. Nikdo není jen dobrý a nikdo není jen zlý. Vlastně ani nevím komu fandit. Zvláštní příběh

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Hadohlavec review

26.04.2019 Verified purchase

Dlouho očekávaný Hadohlavec lepší než jsem čekala

Nečekala jsem, že to může být ještě lepší a zajímavější provedení než v předešlých dílech série. Baví mě Myšička a úžasná Jana Plodková si příběh úplně vychutnává. Zase jsem se nemohla odtrhnout a těšila se na další zápletku! Bude další kniha?

Firewall review

26.04.2019 Verified purchase

Mankell opět nezklamal

Výborná detektivka, zajímavý a napínavý příběh. Co vše je v dnešní době možné si ani nedovedeme představit. Nemohla jsem přestat poslouchat a to hlavně díky páně Vyorálkově přednesu. Pro mě je to mistr slova, hlasu. Dokáže mě vtáhnout do atmosféry a nepustí mě pryč.

Právo nálezce review

06.04.2019 Verified purchase

Kingovská klasika

Perfektně promyšlený příběh navazující na první díl. Skvěle rozebrané povahy a myšlení postav. Poutavé a zábavné poslouchání. Těším se na další díl. Výborná interpretace.

Promlčení Rating

06.04.2019 Verified purchase

Ochráním tě Rating

06.04.2019 Verified purchase

Trhlina review

18.03.2019 Verified purchase

Mistrovský slovenský horor

Výborně předneseno, napínavá kniha. Takový druh hororu, u kterého máte pocit, že se může stát. Autentický, zábavný a zajímavý příběh. Neustále jsem měla chuť vyhledávat autentičnost.

Hotýlek review

03.02.2019 Verified purchase

Příběh ze života

Romány paní Mornštajnové, jsou jeden lepší než druhý, nepotřebuje k přednesu nic nadpřirozeného, ale poutavě vypráví příběh sousedů, který můžeme znát a který je nám blízký. Pohlazení po duši. Výborný přednes!

Stráže! Stráže! review

19.11.2018 Verified purchase

Když se člověk chechtá nahlas

Miluju Terryho Pratcheta. Jeho fantazie je absolutní. Tak dobře jsem se dlouho nepobavila. Baví mě propojení mezi jednotlivými knihami. Perfektní přednes, výborné načasovaní, měnění hlasu. Prostě paráda. Děkuji

Čarodějky na cestách review

13.11.2018 Verified purchase

Terry je výborný ale Slavíková je skvělá

Naprosto perfektní ztvárnění Terryho. Výborně vystižený příběh, který je mega vtipný, veselý pohádkově naučný. Často jsem si pasáže posouvala zpět, perfektní audiokniha.

Vegetariánka review

02.10.2018 Verified purchase

Jiná kultura

Moc mě bavilo nahlídnout do kultury tak moc odlišné od té naší. Výborně napsaný příběh, skvěle přednesený. Moc zajímavé vykreslení pocitů a situací. přesně jsem si vše dokázala představit.

Noc review

09.07.2018 Verified purchase

Výborná detektivka

Opět perfektní ztvárnění panem Žákem. krásně se poslouchá, umí udělat to správné napětí v těch správných místech. Detektivka napínavá, se spoustou jak zvratů tak známých okamžiků.

Vrazi bez tváře Rating

26.06.2018 Verified purchase

Nesmírný Rating

26.06.2018 Verified purchase

Muž jménem Ove Rating

26.06.2018 Verified purchase

Šachové figurky Rating

26.06.2018 Verified purchase

Skála Rating

26.06.2018 Verified purchase

Mycelium IV: Vidění Rating

26.06.2018 Verified purchase

Syn Rating

26.06.2018 Verified purchase

Muž z ostrova Lewis Rating

26.06.2018 Verified purchase

Svědkyně ohně Rating

26.06.2018 Verified purchase

Sběratel kostí Rating

26.06.2018 Verified purchase

Prázdné křeslo Rating

26.06.2018 Verified purchase

Soumrak dne Rating

26.06.2018 Verified purchase

O krok pozadu Rating

26.06.2018 Verified purchase

Soudné sestry Rating

26.06.2018 Verified purchase

Hlava XXII Rating

26.06.2018 Verified purchase

Anastasia review

12.06.2018 Verified purchase

Poučný příběh

Pro lidi s otevřenou myslí. O tom jak se dá žít jinak, když se člověk na věci podívá jinak. Megreho knihy jsou pro mne inspirací. Přednes přesně souzněl s obsahem :) Kdo jiný než Gabriela.

Hana Rating

03.06.2018 Verified purchase

Malé ženy Rating

03.06.2018 Verified purchase

Malevil Rating

10.04.2018 Verified purchase

Černé světlo Rating

28.03.2018 Verified purchase

Enderova hra Rating

21.03.2018 Verified purchase

Tanečník Rating

27.02.2018 Verified purchase

Sál smrti Rating

20.02.2018 Verified purchase

Žítkovské bohyně Rating

17.02.2018 Verified purchase

Noční pád Rating

11.02.2018 Verified purchase

DUNA Rating

01.02.2018 Verified purchase

Pád Cařihradu Rating

19.12.2017 Verified purchase

Usměvavý muž Rating

06.12.2017 Verified purchase

Bílá lvice Rating

23.11.2017 Verified purchase

Psi z Rigy Rating

21.11.2017 Verified purchase

Ve slepé uličce Rating

08.11.2017 Verified purchase

Čtvrtá oběť Rating

08.08.2017 Verified purchase

Pán ohně Rating

09.07.2017 Verified purchase

Mycelium III: Pád do temnot Rating

11.06.2017 Verified purchase

Marco Rating

07.05.2017 Verified purchase