User Zuzana F.'s Reviews

Audioworm Scribe - One of the most frequent reviewers

Křišťálový klíč II. - Vídeňský sen review

07.03.2021 Verified purchase

Poslouchám, poslouchám a dokupuji a poslouchám

No asi takhle, vydelate hodně korunek, protože mě ty příběhy moc baví a je v tom velký kus historie, kterou si s p. Vondruskou krásně procházím. Jen je mi líto, že jako lidé jsme neudělali ani krok kupredu. Peníze, vrchnost, zloba, bída, nemoci a teď i vlastně mor. Jsem šťastná, že jsem objevila pana Vondrušky historickou, červenou knihovnu. Děkuji.

Cela číslo 17 review

26.02.2021 Verified purchase

jedna z nejsmutnějších...

... ale skvělá !!! Moc jsem si zase užila "čtení". Nevím už moc co psát, protože mě ty knihy stále baví a z mého pohledu stále napínavé a pohled do podsvětí poučný.

Popol všetkých zarovná review

26.02.2021 Verified purchase

Dominik nezklamal

kvůli Dánovi jsem si "proklepla" bývalé mafiány na Slovensku, tak mám před očima Mira, Pavouka (kýbla) a ostatní... .-) je to jedna z těch nej knih - byla bych ráda, kdyby se načetly i ostatní jeho knihy. Nevím, kdo vybírá tituly a podle čeho, ale jukněte se, jestli by nešlo ještě chronologicky něco najít...

Mucholapka review

26.02.2021 Verified purchase

Dominik nezklamal

poslouchala jsem již asi 4x, to mluví za vše . Zrovna teď v době COVID , jsem si udělala týden s Dominikem Dánem. Znám knihy nazpamět, ale Richard a José a všichni mi přijdou, jak kámoši odvedle a mám pocit, že nejsem tolik sama. Nikam se nesmí, tak poslouchám a poslouchám a na televizi vůůůbec nekoukám :-)

Marco review

26.02.2021 Verified purchase

asi nejméně čtivý Nesbo

ne, že je špatný příběh nebo špatně napsaný, jen to není takový "nářez", jak jsme zvyklí. Trochu dost na Nesba rozvláčné a máte chuť posouvat nahrávku doopředu. Mám v knihovně a doufám, že ji někdy "dočtu"

Firewall review

26.02.2021 Verified purchase

Jako vždy super

já si Wallandera vždy užívám, má lidské slabosti, je mu často blbě a je osamělý. Jako já .-) Tyhle knihy patří k mým oblíbeným a poslouchám je častěji, protože jich mám hodně a i když vím, jak to dopadne, užívám si poslech, skvěle napsaných knih

Umrlčí cesta review

26.02.2021 Verified purchase

Průměr

možná jsem se už MAYe nabažila a proto jsem protivná, ale už mě jeho knížky tolik neberou. nějak mne to ne a ne vtáhnout do děje. zkoušela jsem vícekrát znovu poslouchat a budu to určitě zkoušet dál, ale zatím jsem knihu do konce nedoposlouchala. Kdo má rád pomalé tempo, tak doporučuji

O krok pozadu review

26.02.2021 Verified purchase

Mankell je prostě fajn spisovatel, který nezklame

mám asi všechny jeho audioknihy, protože se dobře poslouchá, je to skvěle napsané a skvěle namluvené panem Vyorálkem. Všechny knížky jsou napínavé a uvěřitelné. Nic bombasticky nereálného. Mám jeho knihy ráda.

Dívka, která musí zemřít review

26.02.2021 Verified purchase

Trochu zklamání

asi to byl nejslabší příběh, ale je potřeba ho číst. Hodně se vysvětlí a zklamání je spíš zaviněno velkým očekáváním, které vzbuzují předchozí díly. Jsem ráda, že jsem četla.

Nenapravený omyl review

26.02.2021 Verified purchase

Měla jsem si ušetřit peníze na něco lepšího....

....ale doba COVID mě nutí alespoň poslouchat nějakého jiného člověka :-) není to špatné, ale žádná bomba. Nechci autorovi křivdit, byla milá změna "číst" odjinud, než ze SEVERU, ale kdo má rád "severské maso " bude zklamán.

Temná ozvena review

19.01.2021 Verified purchase

Nuda

Možná jsem přísná, ale docela jsem se nudila. Přijde mi, že styl je už trochu zastaralý, alespoň pro mne. Doufala jsem, že BOSCH bude bavit, ale jsou to takové 80ky. Myslím ale, že svoje posluchače budou knihy mít, není tam tolik brutality, krve a všeho, co dnes "frčí" :-)

Noční lov review

19.01.2021 Verified purchase

nezklamalo mne

i druhý díl byl napínavý, dobře napsaný a v rámci žánru, je to zábava. Doufám, že bude další díl, série s detektivy jsou moc fajn a obchodně samozřejmě skvělý tah ! :-) Kdo by si nekoupil další knížky ?! :-) Martin Stráský je skvělý, skvělý, skvělý :-)

Běžkyně review

19.01.2021 Verified purchase

"přečtu si" určitě další díl, pokud bude....

....mám dojem, že trochu drsnější děj knížkám svědčí, ale nejvíc mne baví to, že se ten děj odehrává v Číně. Alespoň trochu vidíme pod pokličku, i když asi dost uhlazeně :-)

Jednou nohou v hrobe review

10.01.2021 Verified purchase

trochu slabší ...

Mně je to ale jedno ! Jako si koupím NESBA , tak si koupím Dána, ale nehřešte na to !!!! :-) A miluji slovenštinu a Krause a Josého. Poslední dvě knihy číst nemůžu, (děti, starý lidi) to, obzvlášť v době COVID nedám. Tak zase nekdy Dáne.

Katarze review

10.01.2021 Verified purchase

3X 5 HVĚZD

Moc se mi autorka líbí, nevěděla jsem o ní, už jsem si koupila vše, co v audiu vyšlo a těším se na další. Doporučuji, i když je trochu drsnější - no SEVER no :-)

Já, Poutník review

10.01.2021 Verified purchase

Tak já nevím....

tak nevím, do půlky mě to celkem bavilo, ale potom jsem už dočetla spíš , abych věděla, jak to dopadlo. Zkusím si poslechnout po čase znovu, protože opravdu do poloviny jsem poslouchala na plný pecky :-) !

Dívka v ledu review

10.01.2021 Verified purchase

Naprosté nadšení nebo mi to mimořádně sedlo .-)

Dlouho se mi nestalo, abych ponocovala s knihou. Musím říci, že to, jak čte knihy Martin Stránský je excelentní.

Napínavé, trochu se i bojíte, je tam trochu polívčičky z toho, co asi autora trochu bolí, ale v obou případech chápu, že se do toho obul .-) Jsem mile překvapena, protože 2. díl Kate ( Mlha nad...) mě zklamala, jako by to napsal někdo jiný, naivní, nezáživné. Dívka v ledu mě nadchla. Jdu si koupit NOČNÍ LOV, i když se trochu bojím, "páč" je to 2. díl :-)

Sestry review

09.12.2020 Verified purchase

VELKÉ ZKLAMÁNÍ

divné, zmatené, nelíbilo se mi to - ale ! nedejte na mne, poslechněte si alespoň ukázku a uvidíte. Je možné, že se k tomu vrátím, někdy se stane, že vám kniha nesedne díky vašemu momentálnímu rozpoložení :-)

Malevil review

09.12.2020 Verified purchase

milá knížka

vzpomínka na mládí, patří mezi několik knížek, které mi evokují čas, kdy jsem byla mladá, hezká a nebolela mě kolena. Pár titulů jsem zde našla a zakoupila. Hurá, že i tyto tituly vám stojí za to :-)

Básnik review

09.12.2020 Verified purchase

3X 5 HVĚZD

hodně, hodně napínavé, skvěle načtené, příběh super a docela i strašidelné - příběhy bosse, malého pavúka,....prostě super, super....DD je skvělý spisovatel

Code 93 review

09.12.2020 Verified purchase

nic moc...

divná kniha, doposlechla jsem, ale moc mne to nebavilo. Byla jsem zklamaná, recenze ušly, ale asi mi nepadla do noty...naštěstí je spousta, spousta super titulů...

Černá díra review

09.12.2020 Verified purchase

3X 5 HVĚZD

psala jsem recenzi na DNA, takže doporučuji číst nejprve DNA a potom tuto knihu. Obě mě nadchly a jdu si koupit KATARZI, jak jsem jž také psala, doufám, že bude serie pokračovat.

DNA review

09.12.2020 Verified purchase

3X 5 HVĚZD

tak jsem objevila další skvělé detektivky :-) je to moje gusto, nepřehnaně krvavé, napínavé a i když se považuji trochu za Peryho Masona, fakt jsem netušila KDO je vrah. Doporučuji číst ČERNÁ DÍRA, DNA, KATARZE - navazuje, je to lepší, já bohužel četla obráceně .-( moc se mi knihy líbí, doufám, že série bude pokračovat

Kříďák review

27.11.2020 Verified purchase

ZAJÍMAVÉ, NAPÍNAVÉ,....

Přiznám se, že jsem četla JÁMA dříve než KŘÍĎÁK a ta se mi líbila o fous víc, ale obě knihy jsou skvělé. Už se těším na TI DRUZÍ , dám si ji pod stromek :-). Skvělé knihy.

Selfies Rating

09.11.2020 Verified purchase

Dokonalá smrt review

09.11.2020 Verified purchase

každý díl se mi zdá lepší

Ahoj knihomilové, potvrzuji nadpis, je to moc fajn detektivka, zvláštní příběh, napínavý, zamotaný. Není to pecka největší, ale moc mě bavila :-) Kdo má rád méně krve, doporučuji. Vždycky se zamyslím nad tím, jak jsem naivní při pohledu na lidi a kolik skrytých"cvoků" je asi mezi námi. Vždycky jejich temnotu něco temného způsobí a tak pořád dokola. Je to děsivé, nemyslíte ?!

Hadrový panák review

04.11.2020 Verified purchase

3X 5 HVĚZD

bomba pro silné nervy. Super, super.....kdo nemá rád brutální knihy, tak pro něj tahle není, ale kdo miluje třeba Sněhuláka od Nesbo a celkově jeho knihy, tak velmi doporučuji. Ani minutu se nebudete nudit. Na dobrou noc, to ale moc není :-)

Loutkář review

04.11.2020 Verified purchase

3X 5 HVĚZD

také jsem dala na doporučení recenzí na AUDIOLIBRIXU a nebyla jsem zklamaná - doporučuji všechny 3 díly, je to "počteníčko" Nesbovském stylu. Doufám, že bude něco dál ?!?! Jen Monika Žáková mi k takové knize nesedí. Martin Stráský byl lepší.

Osmnáct pod nulou review

04.11.2020 Verified purchase

SUPER knížka

koupila jsem si celou sérii - vřele doporučuji, ale kdo má slabší nervy, tak pozor :-) moc se těším na další a další :-) objevila jsem na doporučení audiolibrixu a moc jsem si knihy užila - všechny 4 :-)

Venuša zo zátoky review

04.11.2020 Verified purchase

Jistota kvality ?

Dominik Dán je skvělý vypravěč a kriminální zločiny má vypracované a přitom autentické. Jen mi chybí ta "sranda", která prošpikovala celou knížku. Nevím, jestli je to tím, že odešel nejskvělejší vypraveč jeho knížek, zlatý pan Marián Geišberg, ale laždopádně tomu "něco" chybí. ALE... kupuji a budu kupovat jeho knihy, protože je to kvalita československé krimi. :-)

Robin review

30.10.2020 Verified purchase

Mám ho doma

tuto knihu mám i vázanou, četla jsem jí asi 10x , bavila jsem se nesmírně i proto, že jsem měla jezevčíky, ale pes, kterého jsem si trochu natlačeně pořídila na stará kolena JE ROBIN. Peklo na zemi. Je to často vtipné, ale leckdy pláču a proklínám sousedku, která mi ho odporučila. Každopádně se nenudím a to u ROBINA nikdo, ani když jeho spratkovství pouze čte. Já bohužel nemám tetu Hanu. .-(

Jak si správně přát review

30.10.2020 Verified purchase

3X 5 HVĚZD

jsem moc zvědavá, jestli to bude fungovat, jsem skeptická, ale co už :-) zkusíme a uvidíme. Každopádně je to moc milá kniha, pohladí, povzbudí, dodá naději,...je fajn

Čtvrtá opice review

20.10.2020 Verified purchase

DRSNÁ, ALE PĚKNÁ KNÍŽKA

Autor je pro mne nový a sedl mi. Je to kniha z ranku drsnějších, ale to je moje :-) Doufám, že toho napsal více a že to bude i k poslechu :-) Napětí a skvělé je, že to pokračuje PÁTOU OBĚTÍ :-) Díky, víc takových knížek.

Oběť bez tváře review

25.09.2020 Verified purchase

opět jsem si "pošmákla"

Ahnhem nikdy nezklame. Knížku mám dlouho a nevím, co mi na ní původně vadilo. Možná jsem měla nového Dána nebo něco, protože jinak to nechápu. Skvělá knížka, kdo má rád severské, vraždící magory :-) asi si zopakuji všechny díly, vzhledem k tomu, že tenhle je první - celá serie je skvělá, doufám, že p. Ahnhem píše dál a vy nám zprostředkujete další audio dortík :-)

Nevermore Baltimore review

17.08.2020 Verified purchase

příjemné překvapení

velmi jsem se bavila, vtipné, zajímavě načtené a i napínavé - moc fajn knika, byl to nákup díky recenzi a nebyla jsem zklamaná, nevím, co víc napsat, protože bych se opakovala, ale opravdu jsem ráda, že jsem si knihu koupila - díky

Klbko zmijí review

04.08.2020 Verified purchase

Dominik nezklamal

doby, kdy jsem hltala jednu knihu za druhou jsou sice pryč, ale kvalita, legrace a příběhy jsou stále skvělé. Mám moc ráda Dánův styl a NIKDY mne nezklame.

Žiješ iba dvakrát review

09.06.2020 Verified purchase

Dominik D. - Slovenský, vtipný NESBO

Zdá se, že DD má v rukávu stále hodně příběhů, což je dobře, protože je hodně vtipný a mám jeho knihy ráda. Opět napínavá a prima kniha, kterou asi přečtete hned

X způsobů smrti review

09.06.2020 Verified purchase

příběh napínavý, hodně děje, ALE...

.... přesto, že mám p. Soukupa ráda, minimálně mi nevadí, je sympaťák, řeknětu mu prosím někdo, že nečte pohádky pro děti.

Bylo to nějak nepříjemné více, než ty minule knihy. Víte, ta kniha dostane jiný rozměr a vlastně vás to otráví. Moc jsem se na knihu těšila, těším se i na další, ale s přednesem p. Soukupa fakt bojuji.

Honicí psi review

09.06.2020 Verified purchase

DOBRÁ KNIHA pro kliďasy :-)

pro mne, která mám ráda drsnější knížky, tak byla tahle moc klidná, docela dost hluchých míst, ale na noc, do letadla, autobusu atd. perfektní, v klidu usnete a nebudete sebou leknutím trhat :-)

Devátý hrob review

27.04.2020 Verified purchase

NOVÝ NESBO ? :-)

přečetla jsem dostupné audio knihy jedním dechem( sluchem :-)) - dost, dost drsné, ale p. AHNHEM JE skvělý a nemůžu se dočkat motivu X dvojky, má vyjít v červnu, budu doufat, že audio bude také rychle následovat.

Motiv X review

22.04.2020 Verified purchase

SUPER knížka

napínavé, dost drsné, ale skvěle vystavěné - moc se mi knížka líbila, takže jdu hned koupit další jeho knížku. Trochu, ale fakt jen trochu mi vadí interpretace pana Soukupa - v jeho podání je četba trochu, jako pohádka na neděli, ale přijde mi to spíš roztomilé, než že by mi to šlo na nervy. :-)

Nůž review

09.04.2020 Verified purchase

VELKÉ ZKLAMÁNÍ

tak moc jsem se těšila, upomínala AUDIOLIBRIX, kdy konečně Harry vyjde a ..... zklamání. Nesbo se pustil výrazně do zdlouhavé pseudopsychologie, která se táhne celou knihou a to PROČ miluji jeho knížky se jaksi tentokrát vytratilo. Nebudu se rozepisovat, prostě já za sebe jsem zklamaná - Těžce odfláknutá kniha.

Dokonalá kořist Rating

18.10.2019 Verified purchase

Dokonalé stopy  review

17.10.2019 Verified purchase

3X 5 HVĚZD

už poslouchám druhý díl, který jsem stáhla ještě před doposlechnutím prvního :-) A TO CO PŘEDVÁDÍ pan Šťastný je prostě luxusní práce s hlasem, on to opravdu HRAJE !!! Zatím nej nej interpret audioknihy. Byla bych ráda, kdyby mu to někdo řekl. Fakt jsem nadšená a užívám si to. Například interpretace pana Žáka u knih Mráz atd., jsem nemohla knihu poslouchat, jak moc mi to vadilo. Takže největší dík panu Šťastnému. A co se týče detektivek této autorky, jsou hodně drsné, ale fakt hodně, nicméně 5 hvězdiček :-) za příběhy

Hadohlavec Rating

27.01.2019 Verified purchase

Mráz Rating

19.11.2018

Lazar review

19.11.2018 Verified purchase

začlo to Králíkem...

stále ještě nemám dočteno, ale nemůžu už vydržet zpracování pana Rímského. PROSÍM nechte nám prostor pro naši představivost, jakobychom četli. Audioknihy NEJSOU DRAMATIZACE. Nechci poslouchat divadelně-hysterické čtení. Poslechněte si například Davida Matáska. Hynka Čermáka.... tak by měla vypadat audiokniha. Neberou nám vlastní představu o ději. A co se týče knihy.... buď poslední romány píše někdo jiný a přecenil své síly nebo by Lars-Keplerovi měli jet na dlouhou dovolenou, mezi hodné lidi. Třeba do Beskyd. Je toho moc. Nemůžu číst na noc :-) Zuzana

Černé světlo Rating

30.03.2018 Verified purchase

Vrazi bez tváře Rating

27.03.2018 Verified purchase

Cigaretka na dva ťahy review

20.02.2018 Verified purchase