User anci's Reviews

Někdo cizí v domě review

24.02.2021 Verified purchase

Nenadchne, ale určitě ani neurazí

Klasická detektivka od Shari Lapeny, bohužel s trochu slabším dějem než její jiná díla. Zápletku jsem odhadla brzy a zvraty postrádaly wow efekt. Mám ale naposlouchané i jiné knihy od autorky, zasazuji tedy hodnocení do kontextu její tvorby.

Duo interpretů Martina Hudečková a Libor Hruška je za mě ale známka kvality, takže i když mě příběh tak moc nechytl, audiokniha se ale moc dobře poslouchala.

Jeď dál review

24.02.2021 Verified purchase

Blogový článek vydávající se za knihu

Jak moc mám knihy Austina Kleona ráda, tak moc mě tahle zklamala. Za mě jen vágní tipy, které vám doporučí každý druhý motivační blogový článek. Škoda.

Productivity Creativity

Hana review

24.02.2021 Verified purchase

Česká novodobá klasika

Hana už patří v rybníčku českých autorů dnešní doby mezi klasiku. Příběh je vyprávěn postupně, na konci se všechny konce spojí, to je styl vyprávění, který mě moc baví. Občas jsem se nedokázala vžít do myšlenkových pochodů hlavních hrdinů, proto dávám hvězdičku dolu. Zpracování je na jedničku

Úzkosti a jejich lidé review

24.02.2021 Verified purchase

Parádně zpracovaná audiokniha

Můj první příběh od Frederika Backmana mě velice mile překvapil! Důležité téma je zde podané s notnou dávkou humoru, sdělení je ale všem posluchačům naprosto jasné. Chválím i zpracování samotné audioknihy, hlas pana Brouska je příjemný a graduje přesně tak akorát, aby nebyl rušivý nebo přehnaný. Za mě jedna z nejlepších audioknih, které jsem poslouchala.

Humor

Šťastní lidé čtou a pijou kávu review

20.11.2020 Verified purchase

Dojemný příběh a útulná kavárna

Hluboký a dojemný příběh o tom, že postavit se na nohy není zrovna lehké. Líbilo se mi prostředí i myšlenka, jen mi úplně nesedlo zpracování, které se vrtalo v detailech, ale nedávalo důraz na pocity hlavní hrdinky.

Co se interpretace týče, tady jsem bohužel docela trpěla. Přednes mi přišel afektovaný a ukňouraný, díky tomu mi byla hlavní hrdinka ještě víc nesympatická, než kdybych příběh četla.

Cinder - Měsíční kroniky review

18.11.2020 Verified purchase

Klasika v žánru YA

Young adult fantasy audioknih se zas tolik nedělá, proto jsem moc ráda tady za Cinder, která patří k takové klasice v tomto žánru. Zpracování nemá chybu a z poslechu máte skvělý čtenářský zážitek. Kéž by byly další díly!

Dystopian / Post-apocalyptic

Pravda, nebo lež review

18.11.2020 Verified purchase

Colleen Hoover v jiném žánru než obvykle

Autorka Colleen Hoover překvapila jiným žánrem než obvykle. Jsme zvyklí na romány, ale nyní dostáváme psychologický thriller s překvapivým rozuzlením. Audiokniha se skvěle poslouchala a děj rychle plynul. Konec byl za mě trochu uspěchaný, ale interpretace je na jedničku.

Manželé odvedle review

18.11.2020 Verified purchase

Svělá Shari Lapena se skvělou interpretací

Unos dítěte a následné pátrání, kde každá minuta snižuje šanci na úspěch. Opět mě to moc bavilo. Děj hezky plyne a autorka nás celou dobu drží ve střehu. Paráda 🙂 Interpretace v podobě Martiny Hudečkové a Libora Hrušky opět skvělé!

Psychological Well-rounded characters

Bohemia review

18.11.2020 Verified purchase

Novinka od Jana Svěráka

Tak jo, tady jsem se hodně sekla s výběrem. Bohemia mě, víc než cokoliv jiného, rozčilovala. Celý to působí ublíženě a sobecky a prostě… Za mě ne. Musím ale uznat, že Kryštof Hádek to uměl hezky floutkovsky podat 😀

Ready Player One review

18.11.2020 Verified purchase

Klasika v podobě audioknihy

Už jsem to četla, už jsem to viděla a těď jsem měla možnost si to poslechnout. RPO je pro mě prostě taková srdcovka, kterou si pustím do pozadí k práci a užívám si to. Je to super namluvené a na to jak je to tenká kniha, je to pěkných 15 hodin poslechu. Za mě paráda.

Classic Single POV For beginners in the genre

Jeden z nás review

18.11.2020 Verified purchase

Další kousek od Shari Lapeny

Shari Lapena už je v žánru psychothrillerů považována za velké jméno a pro mě je to i známka kvality. Jeden z nás bych asi nezařadila k nejlepším příběhům od autorky, ale o zklamání se nejednalo. Skvělý a napínavý příběh s promyšleným dějem, jako vždy. Musím ale opět moc pochválit interpretaci. Duo Hudečková a Hruška je prostě naprosto dokonalé!

Hora mezi námi review

18.11.2020 Verified purchase

Boj o přežití

Ztroskotání letadla a následný boj o přežití. O tom je audiokniha Hora mezi námi, která vás vtáhne do děje a nepustí. Mile mě překvapila interpretace, která byla velmi povedená. Děj hezky plyne a vy se můžete vžít do osudu hrdinů. V příběhu nečekejte nic extra originálního, ale pokud máte rádi tyto katastrofické romány, tak nešlápnete vedle.