User David's Reviews

Audioworm Scribe - One of the most frequent reviewers

Šachové figurky review

01.04.2021 Verified purchase

Završení trilogie

Až mě zamrzelo že to šachovými figurkami končí... tak moc se mi Petr May s hlasem Jiřího Dvořáka zapsali do posluchačského srdce :) troufl bych si napsat že tahle dvojice ve spojení nemá mezi audioknihami se stejným žánrem konkurenci.. teď už na mě čeká k poslechu ostrov Entry a Umrlčí cesta ;)

Northern Crime Male detective A group of detectives Unexpected twist Contains romance

Siddhárta review

01.04.2021 Verified purchase

Krásná pohádka

Siddhártu by si měl poslechnout jak dospělý, tak i dítě.. Krásně zpracovaná i namluvená pohádka, která má co předat. Mám jen jedno přání a to VÍCE takových!! Jedna z mála co si pustím opakovaně :)

Ostrov Entry Rating

12.02.2021 Verified purchase

Umrlčí cesta Rating

12.02.2021 Verified purchase

Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět  review

09.02.2021 Verified purchase

Vtipné pokračování

Nejdřív jsem si říkal, že byla jednička lepší, ale jak jsem se víc a víc zaposlouchával do děje, tak se mi příběh zalíbil a nebyl ani trochu nudný, díky projevu Martina Stránského jsem se nejednou zasmál a rád si (oba díly) někdy zase pustím :)

Muž z ostrova Lewis review

08.02.2021 Verified purchase

Skvělé pokračování

Po poslechu prvního dílu - Skála, jsem byl zvědav na druhý díl a musím říct, že Peter May nezklamal. Hlas Jiřího Dvořáka jako by patřil celé této sérii, přijemná hudba na konci kapitol mě taky potěšila. Moc se líbila návaznost na první díl, prolínání minulosti s přítomností a postupné odkrývání děje. Pro toho kdo má rád romány s trochou krimi, mohu jen doporučit.

Northern Crime Male detective Unexpected twist Contains romance

Egypťan Sinuhet review

08.02.2021 Verified purchase

Nejlepší audiokniha

Egypťan Sinuhet se pro mě stal srdcovou záležitostí. Shltnul jsem knihu jedním dechem, Lukáš hlavica bravurně napodobil hlasy rozličných postav, náramně jsem si poslech užil!! Sice je audiokniha dražší, ale peněz nelituji ani v nejmenším, věřím že se k ní za nemjaký čas zase vrátím.

Skála review

22.11.2020 Verified purchase

Poutavý příběh

Kriminálky moc nečtu ani neposlouchám, ale Peter May mě nějakým způsobem zaujal a po přečtení spousty recenzí a doporučení jsem si řekl, že mu dám šanci a dobře jsem udělal! Poutavý příběh už od samého začátku, velice se mi líbí styl vyprávění, autor nenásilně spojuje přítomnost se vzpomínkami z minulosti a jak se postupně poodkrývá děj, posluchač je stále silněji vtahován do příběhu, jako by si připadal jeho součástí. Z velké části také vděčím Jiřímu Dvořákovi za skvělý přednes. Těším se na pokračování.

Contains romance

Karel IV. - Tajný deník review

22.11.2020 Verified purchase

Naprostá pecka

Nikdy jsem se o dějiny nezajímal, ale dal jsem téhle audioknize šanci a udělal jsem dobře. Teď už mám přehled o tom co se tu dělo za vlády císaře Karla IV. Poutavý příběh, spousta zajímavých informací a výborný projev Jiřího dvořáka.

Steve Jobs review

21.11.2020 Verified purchase

Super “životopis”

Kdo měl rád Jobse, značku Apple a chce se dozvědět něco víc, tak si musí tuhle audioknihu poslechnout. Dozvíte se jak vznikla společnost Apple, co tomu předcházelo, s jakými problémy se musel Jobs vypořádat i něco z jeho soukromého života, z mládí i dospelosti. Poslední a hlavní dík Martinu Stránskému, jehož přednes nemá konkurenci.

Gobi - Poušť v mé duši review

21.11.2020 Verified purchase

Příjemný poslech

Audiokniha o cestě do pouště Gobi se mi docela líbila, hlavní dík musím napsat Martinu Stránskému za skvělý přednes. Příběh se mi líbil hlavně proto, že se jednalo o skutečný příběh a autor zde popisuje své myšlenky a úvahy o životě během putování. Místy mi kniha připadala nudná, neboť se dny neustále opakovaly a nic moc nového se neodehrávalo, ale na druhou stranu, je to přesný opis toho, co se skutečně dělo..

Jak vidět sebe samé tak, jací doopravdy Rating

21.11.2020 Verified purchase

Karel IV. - Císař a císařovna Rating

29.06.2020

Karel IV. - Císař a synové Rating

29.06.2020

Atlas Mraků Rating

29.06.2020

Elon Musk Rating

29.06.2020

Závislé vztahy Rating

29.06.2020 Verified purchase

Zdravé audiozprávy Margit Slimákové 1 Rating

04.06.2020 Verified purchase

Osm hor Rating

08.05.2020

Život snů a skutečnosti Rating

05.05.2020 Verified purchase

Petr a Lucie Rating

05.05.2020 Verified purchase

Pád Cařihradu Rating

05.05.2020

Faraon Rating

04.05.2020

Tajemný Etrusk review

10.04.2020 Verified purchase

Nejlepší audiokniha

Tajemný Etrusk byla moje první kniha od Mika Waltari a musím říct, že to byla nejlépe zpracovaná audiokniha, co jsem zatím slyšel. V úžasném podání interpretů, skvělé dramatizace a dech beroucím příběhu kniha vypráví o hledání sebe sama a bez váhání vtáhne posluchače do děje. To vše a ještě víc nabízí Tajemný Etrusk.

Musela jsem zemřít review

10.04.2020 Verified purchase

Fascinující příběh

Pozoruhodný příběh o smrti a znovuzrození, o lidských hodnotách, o tom jak je důležité naslouchat svému srdci a NE tomu co se od nás očekává.. Na příběhu se mi líbí hlavně to, že je opsaný skutečnou událostí, dává lidem naději a směřuje k lásce/sebelásce, ale namluvená interpretace je na můj vkus až moc emočně podaná..

Vztahy bez stížností review

10.03.2020 Verified purchase

Nad mé očekávání..

Audiokniha Vztahy bez stížností se mi líbila více než “svět bez stížností” asi to bylo hlavně díky skvělému projevu Martina Stránského, který patří k mým nejoblíbenějším interpretům. Knihu bych doporučil každému, je plná podnětů a příběhů k zamyšlení.

Antarktida Rating

17.02.2020

Síla zvyku Rating

14.02.2020

Síla pozitivního jednání Rating

14.02.2020

Nedostatečný pocit vlastní hodnoty review

30.01.2020 Verified purchase

Poznej sám sebe

Pěkně a srozumitelně napsaná kniha o tom jak může člověk najít cestu k sobě, jak se naučit mít rád sám sebe a taky proč by měl.. v knize je na příkladech vysvětleno, které životní momenty mají vliv na náš život, jak nás ovlivňují a směřuje tím posluchače k uvědomění a zbavení se nepřijemných programů, které jsme si v životě vypěstovali.

Myšlení, rychlé a pomalé Rating

21.01.2020 Verified purchase

Proč spíme review

21.01.2020 Verified purchase

Vše o spánku

Tahle kniha by se mohla jmenovat klidně encyklopedie spánku, je v ní popsáno naprosto vše. Teorie i konkrétní příklady aby posluchač pochopil co vše náš spánek ovlivňuje a jak je důležitý. Po poslechnutí jsem zásadně přehodnotil důležitost spánku, začal jsem spát 8hodin denně a cítím se díky tomu mnohem lépe, zlepšil se mi zrak i psychika. Doporučuji všem k přečtení.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel review

21.01.2020 Verified purchase

Nejzábavnější audiokniha, co jsem slyšel

Jedním slovem - perfektní! Na tuhle knihu jsem narazil náhodou a nevěděl co od ní čekat, nicméně i když tenhle typ literatury nečtu/neposlouchám, dal jsem jí šanci a už od samého začátku jsem byl vtažen do děje a mile překvapen. Knize nemám co vytknout, poslech je velmi příjemný a vtipný. Knihu bych doporučil snad všem čtenářům/posluchačům. Jediná škoda je ta, že nespadá do klubu librix..

Moudrost lesa review

21.01.2020

Skvělé pokračování

Kdo slyšel, či četl první dílo tajný život stromů, tak už ví, že šlo o naprostou pecku. Moudrost lesa je skvělé pokračování které člověku otevře oči ještě o kousíček víc a spojí více s přírodou.. kniha se skvěle poslouchá i čte.

Tajemství okamžitého léčení review

20.01.2020 Verified purchase

Skvělá kniha

Výborná audiokniha, která stojí za to si ji koupit pokud člověku není lhostejný jeho vlastní život. Krasný návod a pochopení jak pracovat se svými myšlenkami a neztotožňovat se s myslí. Věřím, že tato kniha pomůže plno lidem na své cestě k vědomému životu. Mohu jen doporučit!

Vítěz je sám Rating

20.01.2020

Absolutní zákony peněz Rating

16.01.2020 Verified purchase

Indigový svět review

06.01.2020 Verified purchase

Kniha jako “návod”

Audiokniha se mi natolik líbila, že jsem si ji musel pořídit i v tištěné formě abych se k jednotlivým kapitolám lépe vracel. Beru ji jako takovou příručku, “návod na život” autor popisuje jak si tvoříme vlastní realitu pomocí myšlenek, co je to štěstí, co zaseji, to sklidím atd.. tahle kniha patří k těm, ke kterým se rád vracím.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Ako ju pochopiť Rating

24.12.2019

Malý princ Rating

23.12.2019

Citadela review

18.12.2019 Verified purchase

Nejlepší dílo od Exupéryho

Těžko něco vytknout.. já jsem se ve vyprávění našel a vím že se ke knize budu několikrát vracet. Citadela je plná moudrosti, hlubokých myšlenek a úvah o životě a doporučil bych ji každému kdo má rád fylozofii a zajímá ho život samotný, protože to je ten smysl.. pro mě osobně je to Exupéryho nejlepší dílo.

Čarodějka z Portobella review

11.12.2019 Verified purchase

Výborný poslech a pěkný příběh

Velmi se mi líbil příběh Athény, který byl příjemně namluvený, z poslechu byly cítit i emoce a posluchače vtáhne do děje. Příběh o životě, lásce, touze po poznání a zákonitostech vesmíru.

Tajný život stromů review

09.12.2019 Verified purchase

Výborná kniha

Na tuhle knihu jsem měl zálusk už delší dobu a když jsem si pustil ukázku v audio formě, okamžitě jsem věděl, že si ji musím koupit. Dílo Tajný život stromů jak už název napovídá předává posluchači informace o životě v přírodě, komunikaci mezi stromy kde človek pochopí, že se jedná o skutečně živé bytosti s vědomím, ale také o problematice se škůdci nebo umělou výsatbou. Knihu bych doporučil všem komu není příroda lhostejná a nebo i jen k informacím jak život v přírodě vypadá a jak přispět k ochraně nejen lesů ale i samotných stromů. A v neposlední řadě musím podotknout velmi příjemně namluvené od Aleše Procházky.

Kameny chrámu review

29.11.2019 Verified purchase

Pěkný příběh

Antoine opět nezklamal. Krásný a jednoduchý příběh o životě, který by měl slyšet nejen hledajicí, ale každý.. Mluvený projev hodnotím na jedničku a těším se na další díla.

Emoční inteligence Rating

26.11.2019 Verified purchase

Cesty z úzkosti a deprese review

26.11.2019 Verified purchase

Výborná audio kniha k pochopení lidské psychiky

Audioknihu jsem si zakoupil abych lépe porozuměl lidem jenž trpí depresemi a nejen, že mi v tomhle pomohla, ale také také jsem pochopil svoje myšlenkové pochody, co vychází z mysli a co ze srdce. Knihu bych doporučil všem čtenářům, je to dobrá příručka.

Cesta pravého muže review

30.10.2019 Verified purchase

Příručka pro muže

Tuhle knihu by si měl přečíst/poslechnout každý muž, bez rozdílu věku. Je to taková příručka která otevře oči, dodá sebevědomí a pomůže v nelehkých situacích zůstat pevně nohama na zemi, učí člověka být sám sebou a nebát se otevřít své srdce. Mohu jen doporučit