User Le Chat's Reviews

Zkouška neviny review

20.04.2021 Verified purchase

Agatha Christie v té nejlepší formě

Agatha Christie detektivky prostě uměla a Zkouška neviny se jí opravdu povedla. Proto doporučuji všem milovníkům detektivek. Povedený detektivní příběh doplňuje vynikající interpretace Aleše Procházky. Tuto audioknihu jsem si opravdu užila.

Za pět let review

16.04.2021 Verified purchase

O síle přátelství

Kniha Za pět let je smutná, romantická. Vypráví o mimořádném přátelství dvou mladých žen, o zvláštním snu, o New Yorku... Jsem ráda, že jsem si ji poslechla. Interpretace Terezie Taberyové byla výborná. DOPORUČUJI.

Anežka Česká review

12.04.2021 Verified purchase

Příběh české světice

U této audioknihy platí, že vynikající interpretace Jitky Ježkové a Jaromíra Meduny předčí samotný příběh. Což nic nemění na tom, že Anežka Česká byla mimořádná žena, která si rozhodně zaslouží, abychom si ji připomínali i v dnešní době. Fanynka knih Hany Whittton ze mne však nebude, mám raději historické romány Jaroslavy Černé.

Šarlatán review

04.03.2021 Verified purchase

Zapomenutý léčitel

O Janu Mikoláškovi jsem ještě nedávno nevěděla vůbec nic. Kniha je čtivě napsaná, oceňuji doslov Josefa Klíma, v čem se knižní/filmový příběh liší od skutečnosti. Interpretace Lukáše Hlavici je vynikající. Film jsem zatím neviděla, takže srovnání nemám, ale jsem ráda, že jsem si audioknihu poslechla.

Jako hvězdy v temné noci review

28.02.2021 Verified purchase

Příběh, který chytí a už nepustí

Tak tato kniha se autorce opravdu povedla. Příběh mne chytil a už nepustil. Také musím ocenit interpretaci paní Štvrtecké, ta je opravdu vynikající. A jsem ráda, že jsem se o projektu koňské knihovny dozvěděla.

Myšlenky za volantem review

19.02.2021 Verified purchase

Pohlazení po duši

Milé, laskavé, vtipné, inteligentní. Prostě pohlazení po duši, ke kterému se určitě v budoucnu vrátím. A je dobře, že audioknihu interpretuje sám autor Marek Eben.

Aristokratka u královského dvora review

17.02.2021 Verified purchase

Aristokratka vyrazila do Nizozemska

A její výlet rozhodně stál za to. Pokud jste si "partu z Kostky" v čele s Marií Třetí oblíbili, určitě se Vám bude líbit i tento díl. Musím ocenit interpretaci Veroniky Khek Kubařové, ta je vynikající a audioknize svědčí.

Jičínské pole mrtvých review

17.02.2021 Verified purchase

Jiří Adam z Dobronína opět vyšetřuje

V prvé řadě musím ocenit interpretaci Jana Hyhlíka, ta je opět vynikající. Samotný příběh mne tentokrát bavil trochu méně, navíc mi chyběli bakalář Petr a Rozárka, kteří se na tomto vyšetřování nepodílejí. Ale i tak jsem ráda, že jsem si audioknihu poslechla.

Historical Male detective

Mstitel z Jenštejna review

17.02.2021 Verified purchase

Jiří Adam z Dobronína ve skvělé formě

Tato historická detektivka se mi opravdu líbila. Oceňuji vynikající interpretaci Jana Hyhlíka i samotný detektivní příběh. Jiří Adam z Dobronína, bakalář Petr a Rozárka opět odhalili zločince a já jsem se při jejich vyšetřování rozhodně nenudila. Pokud máte Letopisy rádi, určitě se Vám bude líbit i tento díl.

Historical A group of detectives

Vánoce Hercula Poirota review

17.02.2021 Verified purchase

Klasický Hercule Poirot

Slavný belgický detektiv si od zločinu neodpočine ani na Vánoce... Příběh se mi líbil, Agatha Christie byla opravdová královna detektivních románů. Pokud máte případy Hercula Poirota rádi, určitě nebudete zklamaní.

Classic Male detective

Manželské zrcadlo review

10.02.2021 Verified purchase

Vlastimil Vondruška opět nezklamal

Manželské zrcadlo se mi líbilo, je to příjemná oddechovka ze 16. století. Také oceňuji, kolik prostoru v tomto díle dostala Rozárka. Jan Šťastný je důstojným nástupcem Jana Hyhlíka, s jeho interpretací knihy jsem spokojena.

Historical A group of detectives