User DajaF's Reviews

Krv nie je voda Rating

17.04.2021 Verified purchase

Nejkrásnější dárek review

07.01.2021 Verified purchase

Takové vánoční pohlazení po duši

povedená kniha českých mladých autorů, některé povídky se mi líbily více jiné méně, u některých jsem měla úsměv na tváři a u některých mi bylo opravdu smutno. Kniha se mi poslouchala moc dobře, hlas Kláry Suché se mi líbí už od audioknihy Tiché roky.

Tiché roky review

21.11.2020 Verified purchase

Skvělý a hluboký příběh!

Moc krásný příběh plný bolesti, smutku a hledání štěstí! Napsáno lehce a poslech jsem si užívala i když příběh byl hodně emotivní. Měla jsem problém se od knížky odtrhnout a určitě se pustím do dalších autorčiných knih.

Černooká review

21.11.2020 Verified purchase

Moc milé překvapení!

Knihu jsem si pořídila na základě doporučení, a vůbec nelituji. Děj mě vtáhl od první chvíle. Hlavní hrdinka mě bavila a byl hodně zajímavý boj s Černookou. Vůbec jsem netušila vyústění příběhu a bylo to pro mně velké překvapení.

Stopařův průvodce galaxií review

15.09.2020 Verified purchase

Čekala jsem bombu - dostala jsem prskavku

Knížku jsem měla v hledáčku už dlouho, každý o ní básnil že je to top! Chtěla jsem pochopit narážky na "ručník" a "42". Odpověď jsem dostala ale ne jakou jsem myslela. Možná knihu zkusím v klasické formě a ne jako audioknihu, přednes pana Dyka mě vůbec nebavil - spíš hodně rozčiloval a musela jsem se nutit ji doposlouchat.

Takes place in Space

Ostrov šedých mnichů Rating

03.06.2020 Verified purchase

Pan Smraďoch Rating

12.03.2020 Verified purchase