User JozkoCecko's Reviews

Audioworm Influencer - One of the most popular reviewers

Geniální podnikatel Tomáš Baťa review

11.04.2021 Verified purchase

Ďaleko prekonala moje očakávania

Ak nie najlepšia, tak určite jedna z najlepších životopisných audiokníh !!!!!!!! Zaradil by som ju k povinnej literatúre motivačnej a obchodnej. Vplyv T.B. je v tomto diele je iba vyfiltrovaný názor a spomienky ,,niekoľkých" ľudí, ktorí boli priamo alebo nepriamo v kontakte s T.B. Nechcem spomínať jednotlivé časti tejto knihy, lebo interpretačne a obsahovo je táto kniha Zážitok!!!!!!! Jeho vplyv v tej dobe k tragickému skonu si poslucháč predstaví iba v hrubých črtách. Realita ďaleko presahovala obsah tohto diela.

Kurz anglické konverzace - česko-anglická část Rating

11.04.2021 Verified purchase

Konverzační business otázky a odpovědi Rating

21.11.2019 Verified purchase

Faktomluva Rating

11.05.2019 Verified purchase

Lazar Rating

18.01.2019 Verified purchase

Jednou nohou v hrobe Rating

26.12.2018 Verified purchase

Cigaretka na dva ťahy review

10.01.2018 Verified purchase

úžasný audio zážitok

audiokniha je zážitok v ponímaní pridanej hodnoty, ktorú ti obyčajná kniha nikdy nedá. Vhodný a kvalitný interprét ti svojím podaním nahradí niekoľko osôb a vtiahne ťa do deja, ani si to neuvedomíš) V klasickej knihe alebo vo filme (výcuc knihy zväčša, aby sa zmestila do 120 min vo filme) musíš vnímať dej otvorenými očami (unavujúce). Naopak v audioknihe vnímaš dej aj pri inej činnosti alebo so zatvorenými očami pri relaxe. Dominik Dán ti podá príbeh akosi zo známej minulosti so skvelou partou policajtov, ktorí ako keby žili niekde vedľa, vo vedľajšom vchode. Podanie Mariána Gajšberga to je ta doslovná pridaná hodnota a duša celého príbehu. Jeho podanie je to naj čo som v audioknižnej podobe. Vrelo odporúčam všetkými desiatimi či už ako darček alebo iba tak pri odpočinku. PLNÝ POČET BODOV!!!!!

Cela číslo 17 review

05.09.2017 Verified purchase

film by to iba pokazil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jednohlasné načítaná kniha v takej podobe, úplne nahradí film. Nedokázal by som si predstaviť film po vypočutí tejto audioknihy. Aj napriek jednohlasnému podaniu knihy, herecké podanie M.Gaišberga v interpretácii tejto knihy nahradí n-postáv, ktoré by museli hrať vo filme. Svojím podaním vám doslova vytvára príbeh vo vašej mysli, bez toho,aby ste čo i len pomysleli na filmovú podobu. Podľa mňa by to hraný film iba pokazil. Majstrovstvo v podobe hovoreného slova

M. Gaišberga je doslova majstrovstvo s Veľkým M!!!!

Korene zla review

05.09.2017 Verified purchase

revízia hodnotenia

poslucháčska lahôdka od A po Z. Neodtrhnuteľný zážitok!!!! Pokiaľ ste nepočuli D.Dána v podaní M.Gaišberga, prišli ste o veľa. Pokiaľ by som musel zreevidovať svoje hodnotenia, tak bolo by to v tomto prípade. Najprv som začal počúvať zahraničných autorov,a až potom Dán-Gaišberg. Mal som to urobiť opačne. Moje recenzie by boli iné. Táto kombinácia posunula hodnotové merítka iným smerom. V tejto kombinácii sa z Vás stanú hltači deja. Dán-Gaišberg kombinácia spisovateľa a interpréta zdvihne latku voči ostatným riadne vysoko!!!!

Angličtina pro děti review

24.10.2016 Verified purchase

Super príjemné.

Veľmi dobre spracovanie. Odporúčal by som aj pre tých, ktorí večne začínajú. Svojím zameraním a podaním ja vhodná aj pre ľudí,ktorí si myslia že na to ... nemajú! Garantujem pokiaľ s touto knihou vydržíte, určite niečo vo Vás ostane.

Inferno - peklo review

24.10.2016 Verified purchase

veľmi dobrá audiokniha. Nesklame.

Podanie D.J.je vynikajúce. SK verzia sa mi zdá oproti CZ verzii o čosi ,,chutnejšia" na počúvanie. Spletenec histórie a modernej doby. Vyznávačov D.B. určite poteší a nesklame aj tento titul. Ostatní audio fanúšikovia sa u tohto titulu nesklamú a preladia určite. Veľmi dobré ako relax.

Složka 64 review

22.07.2016 Verified purchase

Potvrdenie kvalít autora

J.A.Olsen nesklamal. Odkaz vo fľaši bol titul na zoznámenie s Jussi Olsenom. Pohľad vraha a obete bravúrne opisuje a zamotáva poslucháča do deja v takom rozsahu, až poslucháč je vtiahnutý do deja tohto príbehu. Napriek jednohlasnému interpretovaniu Igora Bareše, dej nestráca na razancii ale nadobudne podobu, akú naopak čítanie tohto titulu klasickým čítaním, čitateľ nedosiahne. Jeden z top titulov pre poslucháča krimi žánru. Podľa môjho názoru jeden z odporúčaných titulov ako prísť na chuť audioknihám. Určite nesklame!!!

Výjimeční lidé review

25.03.2016 Verified purchase

TOP

K kúpe audioknihy ma viedla skôr zvedavosť, ako skúsenosť s Peterom Mayom. Samé chvály na jeho adresu mi nedali pokoj, tak som sa rozhodol, ako vyznávač audiokníh pre jednu chuťovku z jeho ,,kuchyne." Moje rozpaky boli taktiež z interpréta, nemal som s ním skúsenoť, ale .... . Po prvej kapitole som sa ponáral do príbehu hlbšie a hlbšie. Nemohol som sa odtrhnúť od počúvania. Dal by som tomuto titulu označenie techno-krimi. Zabudnite na jednoduché krimi príbehy aj keď suprové, kde hltáte ,,stránku za stránkou." Autori sa vnich nezaoberajú detailmy(miesto, osoby,pocitmi, odbornými výrazmi ... .). Tento titul obsahuje túto pridanú hodnotu na rozdiel od iných autorov, a interprét ešte k tomu zvýrazňuje pridanú hodnotu tohto titulu. Pokiaľ máte záujem o moderné krimi,pri tomto titule máte zúročené autor+interprét+príbeh=1+++ TOP VOĽBA!!!! Spracovanie Mayovho titulu v audio podobe Vám na 100% nahradí film. Doposiaľ najlepší titul, aký som počul!!!!

Komunikací k vítězství review

06.03.2016 Verified purchase

podnetné počúvanie

Veľmi ma to príjemne prekvapilo. Odporúčal by som ju najmä pre tých, ktorí komunikujú často s ľuďmi. Pre pracovníkov vo verejnej správe, obchodných predajcov ... . Pre ľudí ktorí sa živia prostredníctvom komunikácie. Pomôže aj v zlepšení rodinných vzťahov.

Merde! Rok v Paříži review

16.02.2016 Verified purchase

trefný a vtipný pobyt v Paríži prostredníctvom audioknihy

nečakané dobrodružstvo. kúpil som si tú audioknihu skôr zo zvedavosti. Spočiatku nudný úvod, ale potom ma podanie a trefné a vtipné poznámky na život v Paríži z pohľadu angličana ma dostali. musel som sa kontrolovať, lebo kniha ma dostala. počúval som ju kdekoľvek aj na verejných miestach, kde som vybuchoval smiechom boli nekontrolovateľné. Miestami ma to vtiahlo tak do knihy, až som sa stával jej súčasťou.

Vzkaz v láhvi review

15.01.2016 Verified purchase

nečakaná podoba zla

To, že zlo má nekonečne veľa podôb, som vedel dávno. No táto ma zaskočila. Táto podoba Vás zaskočí nepripravených svojou rafinovanosťou, a eventuálnou blízkosťou. Podoba zlá a aj jeho ciele nedajú pokojne dýchať počas celého počúvania audioknihy. Takto si predstavuje aj podanie audioknihy. Interprét správne stupňuje a uvoľňuje napätie. Zážitok od prvého slova po posledné.

Restart review

29.12.2015 Verified purchase

budete nepripravení

čakajte nečakané, pripravte sa a budete nepripravení. čo ste sa doteraz učili alebo počuli o podnikaní, min. 90% z toho neplatí. podnikanie môže vám zmeniť vás život na nepoznanie. uvedomíte si príležitosti aj tam kde ste ich doteraz nevideli. poučky aké platili doposiaľ,už neplatia. nič nie je stále, všetko sa mení a dáva vám príležitosť v každej chvíli, komukoľvek a kedykoľvek. je to iba na vás a na vašom rozhodnutí, či sa toho chopíte alebo nie.

Jedz a behaj review

29.12.2015 Verified purchase

behanie s jedením.

čakal som viac bežeckého deja. jedlo a behanie patrí k sebe,čo mi doteraz nenapadlo. táto kniha mi to ukázala. jednotlivé recepty a kombinácie jedál a ingrediencií ukazuje ako sa dá jedlo vhodne kombinovať aj pre dosiahnutie špičkových výkonov. kuchárske pokusy s jedlom v scotovom podaní pri kombinovaní jednotlivých medzinárodných kuchýň ukazuje ako jedlo môže ovplyvniť vrcholový výkon.

Vychováváme děti a rosteme s nimi review

29.12.2015 Verified purchase

zmena myslenia

táto audiokniha vás nauči riešiť problémy úplne inak,ako ste ich riešili doposiaľ.podá vám problémy a ich riešenia z iného pohľadu. Detské správanie má aj iné riešenia ako sme ich doteraz riešili. Budete sa dívať na deti z ich pohľadu a nie zo svojho, a to vám ukáže nové cesty.

Syn review

24.12.2015 Verified purchase

Jo Nesbo Nesklamal

Musím sa priznať,nevedel som čo ma čaká v tejto audioknihe, ale po počiatočných rozpakoch, som sa pri počúvaní prvých minút znova dostal do koľají, ktoré som miloval z predchádzajúcich Nesbových titulov. Zaujímavo autor rozohral úvod titulu. Dej sa z pohľadov jednotlivých protagonistov sťahuje ako slučka. Interprét miestami excelentne zvláda podaním knihy svoju úlohu, ale niekde ako by ho už chytala únava. No napriek tomu je titul poslucháčskym zážitkom. Fanúšikovia Jo Nesba nebudú sklamaní.Aj v tomto titule potvrdil svoje kvality. Môžem iba odporúčať. nie sú to vyhodené peniaze.

Zbraně vlivu review

22.10.2015 Verified purchase

zdanlivo nepodstatné a nesúvisiace ....

Veľmi vhodné zosúladenie interpreta a hlasového podania. Interpretácia vyvoláva dojem, akoby interprét bol sám autor knihy.Prekvapili ma v audioknihe zdánlivo nesúvisiace odpovede na moje otázky, ktoré som si už dávno kládol, a v tejto knihe som našiel odpovede na ne.

Systém šesti nádob review

11.09.2015 Verified purchase

Ide to aj lepšie

Ak ste si mysleli že viete narábať s peniazmi dobre, tak táto audiokniha vás naučí ešte lepšie. Doplní Vaše vedomosti a narábaní s peniazmi. Posunie Vás ak nie o 2-3 stupne ďalej, tak o 1 minimálne.

Přízrak review

11.09.2015 Verified purchase

Dobrá krimi

To to je jeden z jeho lepších diel. Pokiaľ ste Nesbov fanúšik, audiokniha Vás nesklame. Interprét bol veľmi dobrý. Skvelé počúvanie. Dej aj interprét Vás vtiahnu do deja jedným ťahom. Podanie je skvelé,povedal by som, vytvoríte si vlastný film predstavivosťou pri počúvaní tejto audioknihy.

Jak úspěšně vyjednávat review

11.09.2015 Verified purchase

Skvelý návod ako ušetriť

Chcete ušetriť viac, alebo stále ťaháte za kratší koniec pri nakupovaní či predaji? Aj keď táto kniha Vám nedá odpoveď na všetky Vaše otázky a navedie Vás ako reagovať v situáciách ktoré sa často vyskytujú v bežnom živote. Nebudete už ťahať za kratší koniec, alebo ako sa hovorí,, každý chvíľku, ťahá pílku." Pomôže Vám, aby ste tu pílku ťahali aj Vy, a nie niekto iný. Navedie Vás, ako lepšie kúpiť či ušetriť pri jednaniach.

Steve Jobs review

11.09.2015 Verified purchase

Zrod legendy

Veľmi pútavo podaná audiokniha. Rastiete s Jobsom od jeho ranných liet, až po odkaz, ktorý zanechal po sebe. Budete pri zrode Pixaru, Applu a stanete sa súčasťou vzniku revolučných výrobkov, ktoré zmenili náš svet a nastavili smerovanie IT priemyslu na niekoľko rokov dopredu. Pochopíte prečo zákazníci s v takej drvivej väčšine obľúbili práve výrobky s nahryznutým jabĺčkom.

Snehuliak review

11.09.2015 Verified purchase

Plno nečakaných zvratov.

Dej je plný zvratov. Autor poslucháča napína ako sa len dá. Dej, atmosféra a interpret sa výborne dopĺňajú a tvoria celok. Miestami interpret poľavil z napätia, ale to sami zdá, ako chcel nechať poslucháča si oddýchnuť. Slovenčina sa mi zdá ako šťavnatejší jazyk oproti češtine. Dokážete s viac vychutnať celkový zážitok z audioknihy. Môžem vrelo odporúčať najmä na počúvanie v zimných mesiacoch.

Stvorení pre beh (Born To Run) review

23.07.2015 Verified purchase

perfektná........................................

Príbeh a dej knihy, k tomu perfektná interpretácia. Jedno z najlepších čo som doposiaľ počul. Kniha ma strhla od začiatku až do konca. Najväčšie prekvapenie aké som doposiaľ zažil. Celkové hodnotenie by som ju skôr zaradil do motivačnej literatúry. Nie len pre nadšencov behu,ale aj pre amatérov,a tých ktorí nad tým ešte iba premýšľajú.

Vím, že máš duši review

13.07.2015 Verified purchase

skvelý komentár

Priznám sa, nečakal som taký komentár,,bezduchých technických" detailov. Okrem technických faktov sa dozviete vás pobavia aj vtipné pripomienky a komenty. Začnete sa dívať na strojové ,,obludy" z iného pohľadu, a včerajšie kovové monštrá a nič nehovoriace ľudské výtvory k Vám prehovoria z úplne iného pohľadu. Výborné podanie Vám odhalí svet, aký ste doposiaľ nepoznali. Taktiež trefne pomenovaná audiokniha.

Netopýr review

01.01.2015 Verified purchase

veľmi príjemné prekvapenie

Zoznámenie s Jo Nesbom. Ak nie ste oboznámený s týmto nórskym autorom, tento titul by som odporúčal na jeho prvé zoznámenie sa s ním. Štýl tohto autora a podanie Hynka Čermáka urobí pre Vás túto audioknihu zážitkom, od ktorej sa nebudete chcieť odtrhnúť. V tomto podaní aj knihy naberajú iný rozmer. Možno že sa aj Vy prostredníctvom tohto titulu, stanete zástancami audiokníh.

Cesta Steva Jobse review

01.01.2015 Verified purchase

skvelý dokument

Skvelý dokument. Pokiaľ sa chcete oboznámiť s firmou Apple a taktiež s IT priemyslom je to vhodný titul, ktorý Vám v tom pomôže. Pavel Rimský Vás svojím podaním vtiahne do IT prostredia, bez toho, aby ste si to uvedomili. Interpretáciou navodzuje príjemnú atmosféru, a počúvanie sa pre Vás stane príjemným zážitkom. Kniha má skôr dokumentárny účel.

Angličtina - frázová slovesa review

01.01.2015 Verified purchase

veľmi dobrý štúdijný materiál. vhodný najmä ako doplnok.

Je potrebné mať minimálne základnú slovnú zásobu. Veľmi dobrý štúdijný materiál pri rozšírení komunikačných schopností. Vhodné pre pokročilých, nie pre začínajúcich študentov. Niekedy sú pauzy príliš dlhé.