User Andy's Reviews

Audioworm Scribe - One of the most frequent reviewers

Karanténa Rating

07.07.2020

Lazar review

23.01.2019 Verified purchase

Hadohlavec Rating

16.01.2019 Verified purchase

Dalajlamova kočka a síla meditace review

21.02.2018 Verified purchase

Perfektné

Takže tretia Dalajlamova kočka. Najskôr som bola trošku skeptická, pretože predchádzajúce dve som počúvala už dávnejšie a bála som sa či ma zaujme, ale moje obavy boli úplne zbytočné. Opäť perfektnou formou prerozprávaný príbeh, resp. kúsok zo života.

Tešila som sa na Sida a Serenu a pani Trinciovú :-).

Obrovské ponaučenia, ktoré máme všetci vo vlastných životoch, možno ich len občas prehliadame, pretože nedokážeme žiť v prítomnosti a presne o tom táto knižka je....

Playground review

13.02.2018 Verified purchase

Sklamanie

Milujem Keplera ale toto?!?!?!

Hodnotím to ako pokus autorov prejsť na iný žáner. Ale prosííííím nerobte to. Možno je to aj mnou, lebo ja moc scifi nemusím. Ani neviem čo viac o tomto čude napísať. Verím že sa vrátia k predošlému žánru a už čoskoro vydajú niečo nové....Interpretácia bola celkom dobrá, vlastne vzhľadom na dej geniálna a preto jej dávam plný počet.

Pre mňa obrovské sklamanie....

Mráz review

13.02.2018 Verified purchase

Mrazivé

Od začiatku až do konca v napätí... Aj keď možno trošku pomalé na začiatku ale čitateľ sa oboznámi s prostredím a s postavami. Fakt mrazivé a desivé, určite to nie je žiadna oddychovka do auta. Minier bude patriť medzi mojich oblúbencov.

Interprét bol geniálny aj v napätých častiach deja dokázal nepodľhnúť čo oceňujem, osobne nemám rada keď interprét vrieska a vydáva zvuky , zachováva si to pre mňa pocit, že je to stále kniha , ktorú čítam.

Zkurvenej příběh review

13.02.2018 Verified purchase

Koniec aký som fakt nečakala

Priznávam knihu som si vybrala podľa nadpisu. :-) Hovorím si to čo môže byť za príbeh. Začiatok sa mi zdal trošku pomalý ale čím viac som čítala , tým viac som chcela vedieť. Opis postáv bol dokonalý , mala som občas pocit že viem presne ako vyzerajú, dej bol zaujímavý a na koniec to najlepšie.

Záver bol pre mňa fakt nečakaný. Dokonca som si niektoré časti prečítala 2x, lebo som nechcela veriť tomu koncu.

Knihu odporúčam je sa fakt na čo tešiť .

Krotitel review

31.07.2017 Verified purchase

Dobrá detektívka

Andelíčkarka sa mi fakt páčila a preto som si vybrala aj túto knižku. Páči sa mi spôsob akým opisuje miesta a postavy. Má to to dobré gradovanie a zápletku. Zasa dobrá detektívka určite odporúčam.

Dúfam že aj ostatné diela budú spracované do audio verzii, priznám sa od kedy knižky počúvam , čítať sa mi nechce. :-)

Poslední Laponec review

31.07.2017 Verified purchase

Kniha na druhé počutie

Túto knihu som si kúpila pretože ma zaujal obal a tiež to že tu vystupuje viac interpretov, počuť rôzne zvuky a hudba . Mám rada takéto knižky. Dej bol obohatený troškou histórie . Najskôr som sa na dej nevedela sústrediť ale neskôr som nevedela prestať počúvať. Nakoľko mi asi ušiel uvod chystám sa si ju vypočuť ešte raz.

Do vody review

18.07.2017 Verified purchase

Celkom fajn príbeh

Najskôr sa mi zdala interpretácia dosť metúca. Chvíľu mi trvalo kým som pochopila kto je kto. Na môj vkus príliš veľa interpretov. Zápletka bola fajn, aj záver až mám pocit že by si to zaslúžilo pokračovanie.

Určite knihu odporúčam. Je to fajn počúvanie.

Paula Hawkins nesklamala.

Kroky vraha review

29.06.2017 Verified purchase

Skvelá detektívka

musím povedať že sa mi páčila viac ako Ostrov šedivích mnichu.

rozuzlenie bolo nečakané a poukazuje nad zbytočnou zlobou ľudí. Páčili sa mi postavy a ich opis a charaktery. Bolo mi úprimne ľúto Júlii a Kláru by som najradšej zaškrtila.

Dúfam že čoskoro vyjde nová knižka.

Ostrov šedých mnichů review

23.06.2017 Verified purchase

Celkom fajn detektívka

Trošku s obavami som siahla po tejto knižke , ale bolo to celkom fajn čítanie. Opis miesta a osôb bolo vierohodné, trošku ma sklamal záver, akoby sa to muselo rýchlo rýchlo ukončiť. Dej bol zaujímavý, najskôr sa to tak pomaly rozbieha ale potom všetko do seba zapadne ako puzzle. Skrátka dobrá detektívka.

Dalajlamova kočka review

13.06.2017 Verified purchase

Super

Tuto knižku som si vypočula skoro naraz. Perfektný štýl interpretácia . Nič nie je prekombinované ale ani prvoplánové . Človek sa zastaví a zamýšľa nad situáciami ktoré sa mu v živote stali. Možno na niečo opoveď a možno si polôžite ešte viac otázok. Perfektne počúvanie.

Dalajlamova kočka a umění příst review

13.06.2017 Verified purchase

Perfektnééé

Nooooo fajna knižôčka. Kopec múdra nie len takého všelijakého ale takého životného. Bežne si knižky čítam aj 2 x ale vždy s nejakým časovým odstupom. Túto audioknižku som si vypočula 2x za sebou. Skvelý štýl. Nájde sa v Tomáš každý . Priznala som si chyby a snažím sa byť oveľa toleranrnejšia voči mojim priateľom a rodine.

Kritik review

13.06.2017 Verified purchase

Celkom dobrá detektivka

Kniha sa mi páčila veľmi. Ako vždy pri mayovi počúvam takmer nepretržite až do konca. Zaujímavý príbeh skvela zàpletka. Človek je v napätí až do konca. Dokonca si myslím že táto kniha bola aj poučná. Od teraz vždy keď si dám podať vina spomeniem si na túto knižku.

Lovec králíků review

29.04.2017 Verified purchase

Ve službách zla review

26.02.2017 Verified purchase

Skvelá detektívka

Moja už druha audioknožka od Galbraitha. Skvelý príbeh. Skvelý Cormoran Strike a Robin.

Napätie až do konca. Dúfam že čoskoro budem môcť počúvať další príbeh.

Knižku som počúvala kde sa dalo takmer ňom stop.

Geniálny popis situácii a postáv. Hlas Pavla Rímskeho je úžasný . Občas bolo počuť ako pretáča listy knihy,malo to svoje čaro.

Ešteraz perfektná knižka.

Mexická vlna review

26.02.2017 Verified purchase

Veľmi reálne, veľmi smutne

Mexickú vlnu som kedysi čítala, už v tedy na mňa veľmi zapôsobila. Kniha je veľmi realistická veľmi smutná počúvala som ju všade, kde sa dalo.

Nič mi nepripadalo vymyslene.

Super interpret. Občas som mala pocit že som ten príbeh žila. Dúfam že Matkin čoskoro niečo nové napíše a že si to budem môcť vypočuť. Bolo by super keby sa na deje podieľalo viac interpretov pripadne bolo počuť aj iné zvuky.

Knihu odporúčam ale ja som chodila týždeň smutná.

Hypnotizér review

09.10.2016 Verified purchase

Super

Veľmi dobre interpretovaná knižka . Dej je zaujímavý miestami desivy. Občas som stratila pojem o čase pri počúvaní tejto knižky. Teším sa na ďalšiu keplerovku. Počúvanie kníh sa pre mna stalo závislosťou

Odporúčam.

Svědkyně ohně review

10.07.2016 Verified purchase

príbeh s trochou šialenstva

Celkom zaujímavý a zamotaný príbeh s trochou šialenstva. Geniálna interpretácia. Váhala som či si ju kúpiť ale neľutujem. Počúvala som ju v práci a počúvala som ju 2x za sebou. Teším sa na ďalšie knihy ale ešte stále je Paganiniho zmluva lepšia.

Muž jménem Ove review

28.06.2016 Verified purchase

Netopýr review

28.06.2016 Verified purchase

Andělíčkářka review

28.06.2016 Verified purchase

Lovci hlav review

28.06.2016 Verified purchase

Šachové figurky review

28.06.2016 Verified purchase

Skála review

28.06.2016 Verified purchase

Muž z ostrova Lewis review

28.06.2016 Verified purchase

Výjimeční lidé review

28.06.2016 Verified purchase

Pán ohně review

28.06.2016 Verified purchase

Ostrov Entry review

28.06.2016 Verified purchase

Červenka review

28.06.2016 Verified purchase

Paganiniho smlouva review

28.06.2016 Verified purchase

Geniálna hudba

Úžasná hudba napínavý príbeh. Vypočula som si ju 2x . Počas počúvania som si zapisovala názvy skladieb a následne ich hladala na youtube. Občas som mala pocit, že som súčasťou deja :-). Vrelo odporúčam, klobúk dole pred týmto dielom.

Himmlerova kuchařka review

28.06.2016 Verified purchase

Hedvábník review

28.06.2016 Verified purchase

super napínavé

Mám rada Cormorana Strike, super príbeh, napínavý dej.Autorka má teda fantáziu ... do poslednej chvíle nevieš kto je vrah... teším sa na ďalšie diela... Veľmi dobrá interpretácia , radosť počúvať občas som mala pocit že sa nachádzam na mieste činu

Chatrč review

28.06.2016 Verified purchase

Dívka ve vlaku review

28.06.2016 Verified purchase

Roden24 review

28.06.2016 Verified purchase

Úžasná interpretácia

celkom zaujímavý dej, ale skôr taká oddychovka. Musím priznať, nemám rada Elenu Podzámsku ako herečku, ale toto jej fakt pristalo . Škoda, že taká krátka....

Vybrala som si ju ako niečo iné, čo si bežne kupujem a nesklamala ma.

Nemesis review

28.06.2016 Verified purchase