User Kargeras's Reviews

Audioworm Scribe - One of the most frequent reviewers

Severská mytologie review

22.02.2021 Verified purchase

Severská mytologie

Audiokniha poutavě líčí příběhy severských bohů, pojednává o severské mytologii a dopodrobna líčí všechny podrobnosti.Audiokniha je skvěle namluvena a pro milovníky severské mytologie je to pastva pro uši.

Kniha pěti kruhů a Kniha rodinných tradic válečného umění review

15.01.2021 Verified purchase

Čínská moudrost

Audiokniha je hezky namluvena,doporučuji všem, koho zajímají moudré rady starých čínských mistrů.Pro ty, kdo se zajímají o Taoismus nutnost.Poslechnuto s jedním dechem.

Staré řecké báje a pověsti (komplet 5 alb) review

11.01.2021 Verified purchase

Paráda

Skvěle namluvená audiokniha od Eduarda Petišky.Obsahuje souhrn všech známých antických příběhu o skutcích hrdinů i bohů. Výpravné dílo a velmi hezky se poslouchá. Doporučuji.

Tao Te Ting review

07.01.2021 Verified purchase

Taoismus

Taoismus v kostce. Stará čínská moudrost, skvěle vyprávěná, poutavá, zaujme každého, kdo se zajímá o tvorbu starých mistrů.Ukáže Vám cestu, kterou se ubírá Tao.

Tajemné pouto mezi člověkem a přírodou review

31.12.2020 Verified purchase

Nový pohled na přírodu

Audiokniha je skvěle namluvená a stejně jako ostatní Wohlebenovy knihy poutavě líčí přírodu kolem nás a zajímavosti o ní.Tentokrát obsahuje i apel na zachování lesů a závěr o ‘bitvě’ o les je naléhavý.Pro všechny milovníky přírody, doporučuji.

Citový život zvířat review

28.12.2020 Verified purchase

Překvapivá zjištění

Poslech této audioknihy je velice příjemný a člověk, i ten, který zrovna není milovníkem přírody se dozví množství překvapivým zjištění o zvířatech i přírodě kolem nás.Pro zvídavé posluchače doporučuji.

Antická knihovna review

26.12.2020 Verified purchase

Antická moudrost

Audiokniha je pěkně namluvená a dobře se poslouchá.Pro všechny milovníky antiky a filozofie nesmí chybět v kolekci. Starověká moudrost v kostce. Doporučuji.

Cesta, které říkali TAO review

24.12.2020 Verified purchase

Dobrá koupě

Audiokniha je mistrně namluvená a zvukově skvěle podbarvená.Doporučuji všem, které zajímá filozofie starých mistrů, a chtějí se dozvědět něco o taoismu.

Kniha mlčení. Básnické a filosofické texty staré Číny review

24.12.2020 Verified purchase

Hezký poslech

Tento výběr básní a moudra starých čínských mistrů, se hezky poslouchá, a nutí posluchače k zamyšlení.Pro milovníky filozofie starých časů.Doporučuji.

Myšlenky antických klasiků review

23.12.2020 Verified purchase

filozofický základ

Poslechem této audioknihy jsem byl mile potěšen. Dabing staršího data je mistrně převeden do digitální podoby a pro všechny milovníky antiky, historie či filozofie jasná volba!

První dámská detektivní kancelář review

22.12.2020 Verified purchase

Milá audiokniha

Příběh o paní Ramocwe, první dámské detektivní kanceláři, je hezky namluvených a příjemně se poslouchá.Rozhodně tuto audioknihu vřele doporučuji, nebudete se nudit.

Female detective Humor Contains romance

Vladař review

19.12.2020 Verified purchase

Audiokniha, která nesmí chybět

Audiokniha Vladař od Niccoly Machiavelliho splnila přesně má očekávání.Dává posluchači rady a moudra, jak vést stát a uvádí to na konkrétních příkladech odehrávajících se v Itálii v období renesance .Doporučuji.

Kia Ora E Hoa review

17.12.2020 Verified purchase

Skvělý cestopis

Tato audiokniha mě příjemně překvapila. Je líbivím způsobem namluvená a ukazuje na nevšední životní příběh hlavního hrdiny na pozadí Nového Zélandu.Vše do sebe krásně zapadá a je zde působivě popsáno putování po ostrově, kde se hrdina opakovaně vrací.Doporučuji

Umění milovat review

04.12.2020 Verified purchase

Zajímavá audiokniha

Audiokniha Umění milovat, je poutavě namluvena Pavlem Rímským, a téma lásky pojímá opravdu zeširoka. Jsou zde vysvětleny všechny aspekty lásky a nejvíce mě zaujal filozofický vhled do této problematiky.

Sapiens review

01.12.2020 Verified purchase

super audiokniha

Poslechem Homo Sapiens rozhodně nemarníte čas. Audiokniha mě doslova nadchla.Nejenže vypráví o vývoji člověka , ale zaobírá se i etickým, filozofickým vývojem lidstva.

Pád Cařihradu review

19.11.2020 Verified purchase

Nejlepší audiokniha Miki Waltariho

Pád Cařihradu je skvělá audiokniha Miki Waltariho.Je v něm krásně vylíčena doba v níž se odehrává.S touhle audioknihou se nudit určitě nebudete.Doporučuji k poslechu.

Myšlení, rychlé a pomalé review

19.11.2020 Verified purchase

skvělá audiokniha

Audiokniha je skvěle namluvená a srozumitelně a s vhodnými přirovnáními uvádí posluchače do daného problému.Pokud vás zajímá psychologie, můžu jen doporučit

Egypťan Sinuhet review

28.10.2020 Verified purchase

Skvělá audiokniha

Příběh Egypťana Sinuheta vás zaručeně dostane.Kniha barvitě popisuje dobrodružství a život hrdiny.Jsou v ní vylíčeny osudy lidí ve starověku a jejich každodenní život. Doporučuji všem milovníkům historie.

Tajemný Etrusk review

13.10.2020 Verified purchase

Skvělá audiokniha

Příběh poutavě líčí putování Etruska Larse Turmse středomořím v dobách Antického světa. Audiokniha je skvěle nadabována.Moc se mi líbila. Jednoznačně doporučuji k poslechu.

Moc přítomného okamžiku review

04.10.2020 Verified purchase

Duchovní rozvoj

Tato audiokniha, mě velice příjemně překvapila. Doporučuji každému, koho zajímá duchovní rozvoj. Pojednává o cestě mysli k osvícení.Velice kvalitně zpracované. Dávám 100%

Konec prokrastinace review

02.10.2020 Verified purchase

Konec prokrastinace

Tato audiokniha, je trefa do černého! Krásně vysvětluje jak řešit nejen prokrastinaci, ale i ostatní zlozvyky. Audiokniha mě velmi nadchla a inspirovala. Vřele doporučuji. Poslechem určitě neprohloupíte.

Umění války review

02.10.2020 Verified purchase

Starověká moudrost je aktuální

Sun Tzu už před staletími napsal strategii boje proti protivníkovi, jež je stále aktuální. Poslechem této audioknihy, rozhodně nemarníte čas. Vřele doporučuji.