User Miken's Reviews

Audioworm Scribe - One of the most frequent reviewers

Jak na sítě Rating

10.07.2020 Verified purchase

Pište jako copywriter Rating

18.06.2020 Verified purchase

Atomové návyky Rating

14.06.2020 Verified purchase

Ostrov zasvěcení review

14.06.2020 Verified purchase

Pohádková fantasy

Mohl bych napsat, že je to český Harry Potter, ale nebyla by to úplně pravda. Chvílemi ponurý, přesto akční a čtivý příběh, plný magie, draků, kouzelníků a dalších kouzelných postav, po jehož skončení se budete těšit na další díl. Knihu jsem poslouchal skoro v kuse, abych se dozvěděl, jak to skončí. Těším se, až děti odrostou, abych si příběh mohl užít ještě jednou s nimi. Tohle překvapení doporučuji všem.

Hořící most review

17.05.2020 Verified purchase

Will opět v akci

Willa a další hrdiny této fantasy jsem si oblíbil a ani tento díl nezklamal. Tentokrát jede Will s Gillanem a Horácem požádat o pomoc do sousedního království a narazí na dívku ze své země a na velice zneklidňující okolnosti. Spousta akce a nečekaných zvratů Vás zaručeně udrží u poslechu této knihy. Skvělá oddechová fantasy na večerní poslouchání před spaním.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Emoční inteligence Rating

15.05.2020 Verified purchase

Houževnatost review

15.05.2020 Verified purchase

Posuňte se na své cestě životem

Angela Duckworth je pro mě opravdovým překvapením a její kniha je v TOP 1O mých knih o osobním rozvoji. Pokud máte tendence končit předčasně své aktivity, pravděpodobně nejste dost houževnatí. Tato kniha Vám může pomoci se posunout a posílit houževnatost, nebo ji ještě rozvinout. Navíc uvádí i cesty, jak napomoci rozvoji houževnatosti u Vašich dětí. Skvělá knih a velkým množstvím námětů k zamyšlení.

Vyjednejte nemožné Rating

12.05.2020 Verified purchase

Tři kapitáni 2 - Putování Rating

13.03.2020 Verified purchase

Tři kapitáni 1 - Mračna nad arénou review

13.03.2020 Verified purchase

Vesmírná odysea

Původně mě zaujal název, prostě jsem to zkusil. Pak už jsem jen poslouchal v kuse. Zajímavá vesmírná SF, která má nápad, akci a vtáhne Vás do děje. Jen mi trochu nesedl interpret, ale to je spíše otázka vkusu a někomu jinému to nepřijde na škodu. Já si každopádně příběh užil.

Tři kapitáni 3 - Korzárská čtverylka Rating

12.03.2020 Verified purchase

Lídři jedí poslední review

23.02.2020 Verified purchase

Sinek opět u mě boduje

Simon Sinek představil svůj pohled na opravdové vedení lidí. Toto vedení vychází zevnitř člověka a nikoli z pouček pro lídry. Knihou jsem byl tak nadšený, že jsem si koupil i tištěnou verzi, abych si mohl vypisovat a podtrhávat. Jsem zvědav na jeho další knihy, jelikož ani jeden z jeho titulů mě nezklamal. Doporučuji všem, co se zajímají o vedení lidí.

Změňte své návyky review

16.02.2020 Verified purchase

Pravidla pro změnu návyků

Přestože jsem nedostal úplně to co jsem očekával, našel jsem v knize spoustu inspirace a nápadů jak přistoupit ke změně návyků. Nakonec jich několik využívám a občas se ke knize vracím. Takže v konečném důsledku hodnotím knihu velmi pozitivně.

Biologie víry - Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků review

26.01.2020 Verified purchase

Bruce jede

Tato kniha je síle myšlení a programování svého podvědomí a svého těla dokonce až na buněčné rovině. Škoda, že autor skončil v polovině. Prostě tam chybí to zavedení do praxe. Ale z pohledu vědy na toto téma a podložení vědeckého bádání nelze autorovi nic upřít. Přínos si musí každý čtenář zhodnotit nakonec sám. Mě se to líbilo, .... až na tu praxi.

Sebevědomí okamžitě Rating

30.12.2019 Verified purchase

Cesta pravého muže review

18.12.2019 Verified purchase

Plnohodnotný muž

Autor vytvořil ucelenou a celkem jasnou příručku jak se stát pravým, resp. plnohodnotným mužem. Hlavní esencí je potřeba najít svůj smysl života, který mužům umožní prožívat naplno duševně, duchovně i fyzicky všechny oblasti svého života. Knihu vřele doporučuji, i když nemusí být ten "pravý šálek čaje" pro každého.

Zbraně vlivu review

14.12.2019 Verified purchase

Drsná pravda o prodejní manipulaci

Tato kniha je drsná. Opravdu. Každá kapitola ukazuje, jakým způsobem je s námi možno v sociální interakci manipulovat. Chcete někomu prodat věc, službu, názor, získat jeho podporu, pak tahle kniha je přehled způsobů, jak toho dosáhnout. A bohužel spousta informací z této knihy se Vám vůbec nebude líbit. Nicméně fungují a setkáváme se s nimi denně a ani si to nemusíme uvědomit. Pokud chcete zjistit, jak to je, mohu Vám knihu vřele doporučit.

Jídlo na prvním místě review

10.12.2019 Verified purchase

Zlepšete si zdraví

Kniha autorů Melissy a Dallase Hartwigových vám představí stravovací program WHOLE30, včetně základů, na nichž je postavena. Věcně, logicky, včetně recenzí lidí, kteří již tento program zkusili. Máme jen jedno tělo v tomto životě, jak se o něj budeme starat? Další již nedostaneme. Je to jen na nás.

Na ostřích čepelí II. review

10.12.2019 Verified purchase

Akční Koniášovka II.

Pokračování první části. Autorův popis akce je ještě víc strhující a nedovolí Vám vydechnout, dokud knihu nedočtete/nedoposloucháte. Prostě fantasy se vším všudy, lehce magie, težce akce, zvraty, intriky, zrady, přatelství... Já si knihu užil už po třetí. Věřím, že Vás taky zaujme.

Vytváření hojnosti review

09.12.2019 Verified purchase

Hojnost na duchovní cestě

Pokud je Vám blízká duchovní cesta, nicméně stojíte nohama na zemi, je toto kniha pro Vás. Abecedně seřazené oblasti na které se můžete zaměřit, aby jste si vytvořili hojnost. Jednoduchý a systematický přístup je snadno aplikovatelný v každodenním životě. Nicméně, jen poslechnout si tuto audio knihu nestačí.

Myšlení vítězů review

09.12.2019 Verified purchase

Zvítězte nastavením mysli - úspěch v kostce

Obecně většina knih Dana Millera jsou velmi podobné. To protože všechny vycházení ze stejných principů. Dan Miller dokázal, že těmto principům porozuměl a pomáhá také posluchači těmto principům porozumět a to velmi pochopitelným způsobem. Tato audiokniha klade otázky, doporučení a návody, které nutí posluchače přemýšlet, jak změnit myšlení, jaké kroky učinit, jak vyjít z komfortní zóny, aby se dostali k cíli. Je stručná, krátká, nicméně nabitá informacemi. Vřele doporučuji.

Soustředění Rating

09.12.2019 Verified purchase

Alchymista Rating

01.12.2019 Verified purchase

Absolutní zákony peněz review

30.11.2019 Verified purchase

Zákony peněz Dana Millera

Logicky seřazené zákony, podle nichž se můžete stát bohatým a věřím, že nejen v oblasti peněz. Má to ale jeden háček. Musíte je zavést do praxe sami. Nikdo jiný to za Vás neudělá a chce to opravdu pracovat. Bez uvedení do praxe to pro Vás jinak budou vyhozené peníze ;-)

Na ostřích čepelí I. review

28.11.2019 Verified purchase

Akční Koniášovka

Pan Miroslav Žamboch je moje krevní skupina a jeho knihy s Koniášem jako hlavní postavou nezklamaly. Pokud máte rádi akční fantasy, tzn. magii, souboje, intriky, to vše zasazené do historické doby (samozřejmě vymyšlené), pak mohu jen vřele doporučit.

Dosahování cílů review

28.11.2019 Verified purchase

Dosahování cílů krok za krokem

Chcete něčeho dosáhnout a nevíte jak na to? Pak je zde tato audiokniha, která Vás provede stanovováním a dosahováním cílů krok za krokem. Vše je jednoduše a srozumitelně formulováno bez zbytečných kudrlinek. První krok je poslech knihy, zbytek je na Vás.

Prašina review

28.11.2019 Verified purchase

Temná moderní "Foglarovka"

Na tuto knihu jsem byl docela zvědavý a musím říci, že se mi autor trefil do vkusu. Příběh je zasazen do pražské čtvrti a je velice podobný starým příběhů mistra Foglara, nicméně v temnějším a drsnějším podání. Obsah samotný je série akcí, které vám nedají vydechnout a také i zajímavý obrat na konci příběhu mě mile překvapil. Těším se na druhý díl.

Zákazníci - jak je získat a neztratit review

18.11.2019 Verified purchase

Prodejní dovednosti pro všechny

Audiokniha poskytuje kompaktní návod jak zlepšit své prodejní dovednosti pomocí jednoduchých a zásadních kroků. Určeno opravdu pro všechny, kdo chtějí zvýšit své prodeje a udržet si zákazníky. Vřele doporučuji.

Nastavení mysli review

04.11.2019 Verified purchase

Chcete na sobě pracovat? Tuto knihu si přečtěte!!!

O nastavení mysli se dočtete prakticky ve všech knihách o osobním růstu. Nicméně tato kniha je podle mě z praxe. Autorka knihy podkládá svá tvrzení spoustou výzkumů a příkladů z různých oborů (školství, sport, business, vztahy, ad.). Zároveň i uvádí srozumitelný způsob jak s nastavením pracovat, takže pokud na sobě chcete pracovat, je toto kniha pro Vás. Pokud ne, tak ji nečtěte, mohli byste se "nakazit" :-)

Myšlení, rychlé a pomalé Rating

26.10.2019 Verified purchase

Vztahy bez stížností review

25.10.2019 Verified purchase

Will Bowen opět dokázal napsat knihu, která má v dnešní době hodně co říct.

Willa Bowena jsem si poprvé poslechl na youtube, kde je jeho přednáška o "Světě bez stížností" a opravdu mě nadchla. Zakoupení knihy byla jen otázka času. Vztahy bez stížností už jsem zakoupil jako audioknihu, abych mohl poslouchat i v autě. Vřele doporučuji všem, kteří se potýkají s problémy ve vztazích.

Metoda Bullet Journal review

09.10.2019 Verified purchase

Neotřelý a pro mě neotřelý přístup k řízení svého života

Do dneška jsem pracoval se spoustou diářů (běžné diáře, ADK, Franklin- Covey, ad.), ale tohle je řešení mi vyhovuje ve všem. Je to návod na organizaci času nebo života pravděpodobně pro každého. A nabízí mnohem více, než jen organizaci času. Prostě, každý si může tvořit svůj Bullet Journal podle svého naturelu, kdy kreativitě se meze nekladou. Doporučuji všem, kterým nesedí standardizované diáře a potřebují to mít po svém, jako já.