User Marek's Reviews

Audioworm Influencer - One of the most popular reviewers

Tajemství rychlého učení review

23.03.2017 Verified purchase

Rychlé učení pro každého

Kniha Vás naučí metodu, jak můžete přečíst knihu za 60 minut a pamatovat si 80% z toho, co jste četli. Pomůže Vám maximalizovat mozkovou kapacitu.

Překvapilo mě, jak se dá snadno zvýšit lidská produktivita. Naučíte se např. rychle cizí jazyk, zvýšíte si své IQ atd.

Kvalita zvuku je dobrá, obsah knihy přehledný.

Autor Miller patří k velmi dobrým spisovatelům a řadíme ho k těm nejlepším autorům v oblasti seberozvoje.

Jak se navždy zamilovat review

23.03.2017 Verified purchase

Poutavá kniha

Líbilo se mi na knize, že se zde naučíte, jak zažít dobrý plnohodnotný vztah. Dostanete zde odpověď na otázku, proč některé vztahy překonají věky a některé skončí hned na začátku.

Překvapilo mě, jak autor radí s budováním a rozvíjením láskyplného vztahu. Hlavně jak posilovat pouto důvěry.

Audio zpracování je výborné, obsah víc než dobrý.

Tato kniha patří mezi knihy s velmi dobrou kvalitou obsahu.

10 kroků k radostnému životu a naplnění svých snů review

07.03.2017 Verified purchase

Za 10 dní přijde změna

Na knize se mi líbilo, že si tento program můžete rozdělat do 10 dní, tedy jeden krok jeden den. Snažte se každý krok převést ihned do praxe.

Překvapilo mě, že účinek na život je pozitivně neobvyklý. Získáte nová přesvědčení a návyky do života.

Audio zpracování je na dobré úrovni a obsah je dobře poskládán.

Tato kniha si může dobře srovnávat s knihami od autorů jako je Gruber, Hansson, Heatch, Gallwey atd.

Soustředění review

20.02.2017 Verified purchase

Naučíš se zde opravdu soustředit.

Děj se zabývá, otázkou, jak udržet soustředění v době, kdy nás rozptyluje úplně všechno. Každý kdo dokáže odolat těmto lákadlům, bude opravdu úspěšný. Protože zbraň nového století je úplná koncentrace na věci, které mě posunou tam, kde chci být.

Zaujme Vás krátká přehlednost knihy. Jde přesně k cíli.

Audio zpracování je velmi dobré a obsah je přesný a zdařilý.

Kniha se snadno zařadí mezi velmi úspěšné knihy autorů jako jsou Gruber, Bubton, Rohn, Heatch atd.

Nekonvenční myšlení review

20.02.2017 Verified purchase

Změna je život a tak to funguje.

Líbí se mi na knize, že je pro nás všechny, kteří se zdráhají uvěřit, že zavedené firmy nejsou schopny změn. Jsou zde popsány celý metody pro nového myšlení. Vše je zde uvedeno prakticky a zajímavě.

Překvapilo mě, jak je tu absolutně praktická analýza více než dvou set úspěšných firem z celého světa z pohledu úspěchu geniálních novátorů.

Obsah je velmi dobrý a audio zpracování je výborné.

Kniha patří velmi zdařilé a může se snadno vyjímat vedle autorů jako Tracy, Denny, Bechtle atd.

Udělej to dnes review

05.02.2017 Verified purchase

Krátké a výstižné.

Toto téma je mi velmi blízké, protože se snažím už několik let zvýšit svou motivaci. Tedy plnit své úkoly. Zaujalo mě, jak autor pomáhá překonat odkládání a tedy lidskou nechuť zahájit jakoukoliv činnost. Řeší zde boj proti negativním emocím, které nás drží v nečinnosti. Překvapilo mě, že se na základě několika pravidel dá pustit do práce s plným nasazením. Poradíte si s problémy, které se objeví na cestě. Obsah je velmi dobře zpracován. Kniha je krátká, stručná a přehledná. Dobře se poslouchá a kvalita je velmi dobrá.

Motivací k Vítězství review

05.02.2017 Verified purchase

Dobrá kniha o motivaci.

Líbilo se mi na knize její pojetí, jak se stát více motivovaným, jak dosahovat svých cílů, jak inspirovat a jak se vyhnout nástrahám demotivace. Překvapilo mě, že díky použitým zásadám, technikám a dovednostem, o nichž pojednává tato audio kniha, se opravdu stane motivovanějším člověkem, úspěšným manažerem nebo podporujícím přítelem.

Audio-zpracování je dobré a vypravěč má dobrý hlas. Obsah je stručný a přehledný.

Knihy tohoto autora patří mezi velmi vysoko hodnocené.

Sebekázeň - jediná cesta k úspěchu review

02.01.2017 Verified purchase

Kniha pro úspěšné

Na knize se mi líbil návod, jak nastartovat vlastní sebekázeň. Překvapilo mě, že je potřeba dokonalá koncentrace, aby se splnila většina cílů například do roka. Dále se jedná o podvědomé programování mysli, potlačení strachu ze selhání a získání nového návyku odvahy. Audio zpracování je na vysoké úrovni. Obsah mile překvapí a zaujme. Jedná se o krátkou, ale velmi poučnou knihu a autor se zařazuje mezi významné autory jako jsou Miller, Gruber, Heatch, Gallwey atd.

Rychločtení v kostce review

29.12.2016 Verified purchase

Stručná a přehledná knížka.

Kniha opravdu pomůže s rychlo čtením. Za 86 minut se dozvíte přesně to nejdůležitější k ovládnutí rychlo čtení. Tedy k podstatnému zvýšení rychlosti za současného zvýšení chápavosti.

Překvapilo mě, jak autor snadno a dobře vysvětlil, co je rozumná chápavost. Jedná se o zapamatování si toho důležitého a ignorování toho nadbytečného.

Audio zpracování je velmi dobré a obsah hodně přehledný. Autor se řadí mezi kvalitní spisovatele jako jsou Gallwey, Heatch, Fried atd.

Nastavení mysli review

20.12.2016 Verified purchase

Skvělá kniha, která je i citována i v dalších knihách.

Kniha se zabývá nastavením mysli, hlavně její podstatou. Naleznete tu pravdou o úspěchu. Důležité je zde nastavení mysli vítězů, schopnost vést druhé a láska ve vztazích. Kniha pomůže změnu nastavení mysli i provést.

Autorka mě překvapila díky jasné a stručné skladbě obsahu. Kniha nese poselství, že je důležité na sobě pracovat. Protože to nese to ovoce.

Kvalita zvuku je výborná a obsah velmi přehledný. Kvalita díla je srovnatelná s autory jako Gruber, Miller, Reed, Bechtle, Toman atd.

Proč lidé v práci nedělají, co jejich vedoucí očekávají review

20.12.2016 Verified purchase

Totální katastrofa

Nelíbila se mi tato kniha. Má pojednávat o předejití nedostatkům v práci zaměstnanců. Tedy reagovat na ně dříve než vzniknou. Jsou zde i metody pro jejich odstranění.

Kniha se dobře prezentuje, ale je to naprosto nudné povídání na úrovni teoretické přednášky. Každý kdo má trochu praxe se tomu rád zasměje. Je to povídání na úrovni dokonalé firmy, která tu nikdy nebude.

Audio zpracování je nudné. Obsah je nedostatečný. Tato kniha je špatná a nedá se k ničemu přirovnat.

Jak zaujmout hned napoprvé review

20.12.2016 Verified purchase

Velmi poučná kniha

Líbila se mi na knize hlavní myšlenka, že zjistíte, jak správně prezentovat nové nápady. Naučíte se psát a přednášet své myšlenky, aby zaujaly co největší počet lidí.

Překvapilo mě, jak úžasný nápad, myšlenka nebo jen zpráva, kterou chci sdělit, co největšímu počtu lidí, musí upoutat, aby si ji lidé zapamatovali a aby ji šířili dále.

Audio zpracování je vynikající a obsah přehledný. Kniha patří mezi velmi zdařilé jako jsou knihy od Bechtela, Dennyho, Millera atd.

Největší zdroje a zloději vaší energie review

20.11.2016 Verified purchase

Návod na dobití energie

Na knize se mi líbily praktické pomocné rady proti lidské vyčerpanosti, stresu a dezorientaci. Je to víc než návod. Jedná se o cestu, která vám vydrží po celý život.

Překvapil mě postup po deseti faktorech, které mají přímý vliv na naši energii. Ovlivňují to, jak se cítíme

Audio zpracování se povedlo a obsah byl velmi zajímavý.

Autor se řadí mezi významné autory jako Denny, Gallwey, Heatch atd.

Život na nikoho nečeká review

20.11.2016 Verified purchase

Kniha pro váš život

Děj knihy se snaží posluchači otevřít oči a naučit ho žít vlastní život. Po přečtení knihy každý pochopí, že život není složitý.

Překvapí vás podstata jednoduchosti života. Mylné představy musí člověk hodit za hlavu. Najdete tu, co hledáte o životě.

Kvalita zvuku a hlas mluvčího je nadstandardní. Obsah knihy je stejně dobrý jako od těchto autorů Fried, Hansson, Miller, Gruber atd.

Jak být úspěšný review

13.11.2016 Verified purchase

Další kniha o úspěchu, kterou musíš poznat.

Autor díky vlastním zkušenostem předkládá praktické rady, které opravdu fungují. Děj knihy popisuje krok za krokem cíle pro sebepoznání. Vzniká tak sebedůvěra, která pomáhá překonat nezdary, udržuje motivaci a nastavuje vlastní cíle. Obsah knihy dovede posluchače k objevení štěstí, jak v práci, tak doma.

Kniha splnila mé očekávání, má dobrý zvuk a obsah je zajímavý. Kniha patří svou kvalitou mezi další zdařilé knihy autorů jako je Bechtle, Heatch, Gallwey atd.

Jak zbohatnout aneb co chudí nevědí review

25.10.2016 Verified purchase

Praktická kniha na získání bohatství

Audio kniha je vysvětlením knihy Bohatý a chudý táta od Roberta Kiyosakiho. Jsou zde krátké příběhy, které popisují skutečné příklady úspěchů přímo ze života. Stačí mí dostatek odvahy k tomu, abyste něco začali dělat. Sociální dovednosti jsou totiž při získávání bohatství důležitější než vlastní inteligence. S nižším stupněm inteligence nebudete ztrácet tolik času přemýšlením o tom, proč by to nemělo vyjít, a hned se pustíte do práce. Obsah a děj je dobrý. Audio zpracování velmi dobré. Knih o bohatství je na knižním trhu hodně - autoři Bechtle, Gallwey, Denny, Hansson atd.

Zdravá mysl review

25.10.2016 Verified purchase

Stručný příjemný poslech

Autor v obsahu zapracoval hodně témat. Hlavně se zajímá o stres, imunitu, příčiny chronických onemocnění a lidskou paměť. Rozebírá neuropsychologii, úzkost a depresi. Důležité je se zbavit katastrofických vizí a začít žít zdravý a spokojený život. Překvapila mě myšlenka rychle regenerace v knize. Obsah se podařil. Mluvené slovo bylo dobré. Další autoři píšící na obdobné téma jsou Denny, Heatch, Fried etc.

Jak prokouknout lež a odhalit pravdu review

25.10.2016 Verified purchase

Prohlédnete snadno lež

Autor popisuje princip fungování detektoru lži a nejmodernější policejní metody používané při výslechu. Jsou zde uvedeny tyto nejúčinnějšími postupy pro odkrývání lži. Tato audio-kniha je jakýsi návod, jak podle praktických i odborných pravidel přijít na kloub lži. Podloženo mnohaletými výzkumy a důležitými prameny. Na toto téma neexistuje hodně knih. Obsah je velmi zdařilý a kvalita záznamu také dobrá.

Čekáme děťátko review

02.10.2016 Verified purchase

Pokud přemýšlíte o děťátku, tak si to určitě poslechněte

Děj knihy se zabývá vším, co potřebujete vědět o výchově dítěte. Hlavně vše o těhotenství. Radí, co dělat a čemu se vyvarovat. Tyto rady jsou velmi cenné, protože Vám mohou ušetřit mnoho starostí v budoucnosti. Dozvíte se zde i o nutných prohlídkách a očkování.

Je to další kniha, která tu dlouho chyběla o těhotenství. Obsah knihy se velmi povedl a kvalita audio zpracování je výborná.

Zvládněte stres metodou Inner Game review

02.10.2016 Verified purchase

Průměrná kniha

Děj popisuje situaci, kde je vidět, že faktorům vyvolávajícím stres je možno se vyhnout. Jedná se tu o uchování duševní rovnováhy a o získávaní vnitřní stability. To vše nám umožní odolat během velmi obtížných situacích působícím vnitřním a vnějším tlakům. Obsah knihy a audio zpracování je průměrné a až nudné. Knih na inner game není tolik, ale i přes to nedosahuje tato kniha nadprůměrnou úroveň.

Inner Game pro manažery review

02.10.2016 Verified purchase

Trochu lepší než průměr

Děj navazuje na zkušenosti autora, které jsou dlouholeté ze sportovního a firemního prostředí. Aplikuje tu metody, které pacientům pomáhají překonat mentální překážky, které brání dosažení jejich maximálnímu potenciálu. Ukáže zde použití praktických nástrojů pro boj proti obavám vůči neúspěchu, sníženému sebevědomí a strachu vůči učinění jakékoliv změny. Překvapilo mě dostatečné množství užitečných informací o tomto tématu. Obsah je trochu nadprůměrný, ale hodně informací jste už mohli slyšet v dalších knihách o inner game. Audio zpracování je dobré.

Zen a hotovo review

02.10.2016 Verified purchase

Velmi rychlá a praktická kniha

Autor vypráví o řízení a plánování času včetně dokončování věcí na čas. Pomůže Vám vytvořit si nové návyky. Musíte začít po troškách. Najde svou správnou motivaci a koncentraci. Dostanete své věci pod kontrolu a budete výkonnější. Váš život bude jednodušší a uděláte toho mnohem více. Budete mít víc času na svou rodinu a svůj osobní život. Obsah se velmi zdařil. Hlas interpreta je výborný. Oproti jiným knihám tato kniha jde přímo k cíli.

Manager review

22.09.2016 Verified purchase

Čtení i pro nemanažera

Děj se zabývá formováním vlastní lidské osobnosti krok za krokem. Radí, jak má správný manager postupovat v různých situacích.

Jak udržet kolem sebe šťastné a motivované zaměstnance.

Kroky vedou manažera až na vrchol.

Na toto téma vzniklo hodně knih a tato kniha k nim přidává něco málo navíc.

Kvalita audio zpracování je dostatečná a obsah je přehledný.

Moc přítomného okamžiku review

22.09.2016 Verified purchase

Žij přítomným okamžikem zaujme každého.

Autor výrazně zapracoval děj do praktického výsledku, který pomůže každému čtenáři. Pokud si čtenář poslechne celou audio knihu, zjistí, že cestou našeho lidského snažení je skutečné spojení mezi vlastním já a lidmi kolem nás. Žít se má v přítomném okamžiku. Musíme prožívat realitu svého já. Kniha se dobře poslouchá, obsah je dobře zpracován a děj knihy Vás vtáhne do zkoumaného předmětu. Na obdobné téma existuje hodně dalších knih.

Pište jako copywriter review

28.08.2016 Verified purchase

Dobrá kniha o marketingu na webu

Otto Bohuš - autor této knihy napsal tuto knihu velmi poutavě. Podal nudné téma s vtipným nadhledem. Hlas Gustava Bubníka podtrhl všechny plusy této knihy. Naučí Vás psát důležité slogany, head-liny, výzvy k akci a mnoho dalších textů na Váš web. Poznal jsem zde, jak připravovat a psát news-lettery, které lidi čtou. Nejdůležitější je udělat nákup. Obsah je dobře zpracován a kniha nemá přímou konkurenci na českém trhu. Doporučuji.

Nástroje review

28.08.2016 Verified purchase

Máš-li něco, co tě trápí, tak tahle knížka ti může pomoct

Autoři vytvořili revoluční techniku léčení určitých zažitých stereotypů, které nás drží od dosáhnutí našeho plnohodnotného potenciálu. Líbí se mi tu, že pacientům pomáhají dosáhnout spokojený život. Snaží se jím naplnit jejich přání o vyjímečném či spokojeném životě. Překvapilo mě, jak autoři velmi prakticky zapracovávají do svého léčení princip vyšší moci. Obsah a audio zpracování se velmi podařilo. Tato kniha nemá možné srovnání s dalšími knihami. Je velmi jedinečná.

Víte, s kým jednáte? A víte, jak s ním máte jednat? review

20.08.2016 Verified purchase

Poznej 4 typy osobnosti

Děj pojednává o zrodu různých typů osobností. Autor tím myslí, že musíme odhalit typ člověka, se kterým právě mluvíme. Podle toho určíme strategii, jak s daným člověkem nejlépe jednat. Dosáhnout to, co potřebujeme získat.

Vytvoříme tím například neodolatelnou nabídku. Dokážeme se zlepšit při jednaní s ostatními lidmi. Jedná se o dominantní, inspirativní, starostlivé a cílevědomé typy osobností. Obsah byl velmi zdařilý, mluvené slovo moc dobré a audio kniha se může řadit mezi velmi dobré knihy v oblasti osobního rozvoje. Myslím si, že kniha měla být delší.

Nepostradatelní review

20.08.2016 Verified purchase

Přestaňte si stěžovat

Na knize se mi líbilo, že přesně určuje situaci, kde se musíte rozhodnout. Co tím myslím? V životě nastal okamžik na uděláni změny. Životní zlom zahrnuje volbu a to neznamená opustit své zaměstnání. Přinutí vás, abyste o svém zaměstnání popřemýšleli. Máte příležitost si vytyčit výraznou vizi pro vlastni budoucnost. Nastal čas přestat si stěžovat na systém a něco se svým životem dělat. Kniha mi pomohla najít svůj pravý potenciál. Kniha se velmi dobře poslouchá. Obsah mě mile překvapil. Autor se hrdě může zařadit mezi nejlepší autory v oblasti osobního rozvoje.

Síla Jednoduchosti review

20.08.2016 Verified purchase

Udělej si jednoduchý život

Dlouho jsem v práci řešil, jak si zjednodušit život. Tato kniha mi v tom pomohla. Autor mi ukázal, jak mít klidné dny, minimální stres a jak se při tom všem soustředit na práci. Navíc mě překvapilo, že se dá získat více času pro sebe a svou rodinu. Kniha mluví o klíčových pravidlech, však nejdůležitější je se zaměřit na nezbytné a ostatní nechat být. Audio zpracování bylo výborné, obsah velmi dobře strukturovaný. Toto jsem od knihy očekával. Kniha patří mezi jednu z velmi kvalitních knih z oblasti osobního rozvoje.

128 největších chyb, které mohou zničit vaše podnikání review

01.08.2016 Verified purchase

Uč se z podnikatelských chyb druhých

Děj a pointa knihy se tu zdařila. Co Vás nepřekvapí, je kvalitní obsah. Kniha pojednává o 128 nejčastějších chybách v podnikání. Některé znáte a některé ne. Autor se tu zaměřuje na konkurenci, přijímání zaměstnanců, jak být vidět, jak ušetřit náklady a jak efektivně využít zdroje.

Probírá toto téma od nápadu po celkový byznys plán. Určuje jaké nápady Vám vydělají a které ne. Kniha splnila mé očekávání na 80%. Není tak dokonalá, jak jsem očekával. Audio zpracování je dobré a kniha patří mezi nadprůměrné ve své oblasti zaměření.

Čtyřhodinový pracovní týden review

24.07.2016 Verified purchase

Pracuj sám na sobě

Tato kniha mi ukázala víc než mnoho motivační knížek, které jsem už přečetl. Půjdete cestou k lepšímu a veselejšímu životu. Vymaníte se z pout dnešního uspěchaného života a najdete si cestu, jak se stát opravdu úspěšným. Prvně se zbavíte mnoha omezení, které Vám brání k Vašemu úspěchu. Začnete rozumět, co udělat, aby jste se stal novým bohatým člověkem. Vstoupíte do klubu milionářů. Důležité je ovšem následovat rady uvedené v knize. Jedná se o jednu z praktických knih, kterou si zamilujete. Obsah, kvalita zvuku a interpret je výborný.

Zbraně vlivu review

24.07.2016 Verified purchase

Nauč se ovlivňovat druhé

Robert B. Cialdini ti ukáže cestu k lepšímu tvému já. Naučí tě v této knize vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat. Každý den se snažíte prodat své nápady, myšlenky atd. Někdy se daří a někdy ne. Tato kniha Vám vysvětlí, proč Vám to nejde. Vysvětlí, jak to dělat správně. Vše je podloženo výzkumem, tak se člověk dozví opravdu ověřené koncepty, ne hlouposti či výmysly. Kniha tě postaví do pozoru a naučí tě věci, které jsi vždy chtěl znát. Velmi praktická kniha, zvuk výborný a interpret skvělý. Mnoho autorů motivačních knih využívá Cialdiniho jako svůj zdroj citací.

Sebevědomí okamžitě review

21.06.2016 Verified purchase

Správně programovat své podvědomí

Na knize se mi líbilo její přesné vysvětlení, co je sebevědomí. Autor Dan Miller nikdy nezklame. Jen se často opakuje. Tato kniha mě motivuje k větší životní výkonnosti. Kvalita zvuku a namluvení je výborná. Obsah vysvětlí rozeznání a naplno využití svých vlastní schopnosti, ovládnutí řeči těla a budování pocitu vlastní hodnoty. Kniha patří mezi kvalitně zpracované knihy.

Jak si můžete zjednodušit život review

21.06.2016 Verified purchase

Činnost pro vás v dané chvíli nejvhodnější

Děj mi ukázal jednoduché techniky pro získání kontroly nad svým životem a nad ovládáním chaosu. Překvapilo mě, jak kniha Vás snadno zbaví napětí a ukáže Vám, jak prožívat radost a klid. Audio zpracování je na jedničku. Obsah mi splnil, co jsem očekával. Mluví o využití maxima ze své práce, o získání více času na rodinu, přátele, o žití delšího, zdravějšího a šťastnějšího života. Zápletka a zpracování od Dana Millera se velmi podařila.

Osobní rozvoj review

22.05.2016 Verified purchase

Udělej si osnovu pro svůj rozvoj

Je potřeba si udělat mapu života a říct si, kam se chceme dostat. Pokud se motáte v bludném kruhu, tak tato kniha je to pravé pro Vás. Autor je jedním z nejlepších odborníků na toto téma. Zajímavý obsah vytyčuje přes kvalitní audio stopu hlavní oblasti této knihy - investujte do sebe, zjistěte, které schopnosti musíte rozvíjet, zvyšujte svůj intelekt, myslete na výsledky, prozkoumejte v čem jste nejlepší, zvyšte svoji cenu a buďte vzorem pro ostatní. Čtenář by si měl poslechnout i další audio knihy od tohoto autora, protože mu zvýší jeho intelektuální schopnosti.

Tajemství výchovy skvělých dětí review

22.05.2016 Verified purchase

Správně vychovej své děti

Výchova dítěte se bude týkat každého člověka aspoň jednou v životě. Proto je důležité získat potřebné informace. Dan Miller je autor a odborník na správném místě a ví hodně o tomto tématu. Má čtyři děti. Obsah je dobře zpracován a kvalita zvuku je dobrá. Kniha se zaměřuje na výchovu děti s vysokou mírou sebedůvěry, sebeúcty, citlivého přístupu, poctivosti a otevřenosti. Konkurenční knihy zde zatím chybí a snad budou brzy do Audiolibrixu doplněny. Stejné je to i s tématem Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Neexistuje zde hodně substitutů/ audioknih.

Jak získat životní rovnováhu review

20.05.2016 Verified purchase

Dosáhni vyrovnanost

Autor nabízí mimořádný pohled na těžkou otázku, jak vybalancovat osobní život a práci. Všichni v tom tápeme a snažíme si najít nejlepší cestu. Líbí se mi tu zásady, které autor přehledně seřadil pro jednoduché následování a zapamatování. Zásady finanční nezávislosti, úspěchu, naučené bezmocnosti, hodnotové žebříčky, pilíře životní rovnováhy a

produktivity. Obsah a mluvené slovo dosahují neopakovatelně dobré úrovně. Autor je vysoko na žebříčku kvality a nemá zrovna silnou konkurenci.

Jak zdvojnásobit příjem review

20.05.2016 Verified purchase

Příjem vzroste uvidíte

Děj jednoznačně popisuje, co slibuje v názvu. Autor je světová kapacita a nikdy nezklame. Moc mě autor už nepřekvapuje, protože některé myšlenky se zde opakují. A to věci, které využívá v dalších knihách. Líbí se mi však taková autorova přehlednost, která Vám pomůže si zapamatovat důležité principy. Tady se jedná o 7 principů, které vedou jednoznačně k dosažení zdvojnásobení příjmu. Velmi dobře namluvená audio-kniha a její výstižný obsah se Vám budou líbit. V porovnání s dalšími knihami nemá tento autor velkou konkurenci. Doporučuji všechny knihy od něho.

Konec prokrastinace review

29.04.2016 Verified purchase

Skvělá kniha o kontrola nad svým časem

Potřebuji se naučit, jak být v životě více produktivní. Tato audio kniha mi ukázala správnou cestu, jak toho dosáhnout. Zjistíte, proč vlastně máte stejné stavy, že nic nestíháte. Není to lenost, ale je to mnohem složitější. Vypravěč je dobře vybrán a zvuk je moc dobrý. Obsah se moc povedl, však některé části jsou tu zbytečné. Při srovnání s Time managementem od Dana Millera, tak tato kniha je mnohem lepší. Stojí méně a víc Vám poradí. Určitě doporučuji k poslechu.

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše review

29.04.2016 Verified purchase

Nešlape ti vztah, tak zde se dozvíš proč

Celý život je o vztazích. Tato kniha mluví o tom nejdůležitějším - o vztahu mezi mužem a ženou. Jsme opravdu velmi jiní a musíme se naučit, proč tomu tak je. Naučit se, jak spolu lépe komunikovat a rozumět si. Byl jsem opravdu nadšen obsahem této knihy. Nic povrchního, hodně jde d hloubky. Doufám, že přijdou i další knihy do audio podoby z této oblasti. Namluvená je velmi dobře a zvuk je výborný. Knihy z této oblasti tu chybí v audio podobě, tak jí nemám s čím srovnat.

Superkoučink review

29.04.2016 Verified purchase

Program osobního rozvoje za zlomek ceny

Jsem sběratelem knih od Autora Dana Milera a toto je další kniha do sbírky. Knihy od tohoto autora mě nikdy nezklamaly. Jsou tu přesně určena pravidla, jak vytvořit dobrý strategický plán pro životní úspěch. Zasahuje do všech oblastí lidského života hlavně pracovní a soukromý. Audio zpracování je velmi dobré a mluvčí má příjemný hlas. Obsah mě trochu zklamal, mám pocit, že se tento autor už začíná opakovat. Je zde použito mnoho věcí z jeho předešlých knih. Další autoři, kteří mají stejně kvalitní knihy jsou Denny, Bechtle, Gallwey, Heatch a Hansson. Pořiďte si všechny knihy od tohoto autora a změní to Váš život.

Time Management - hospodaření s časem review

29.04.2016 Verified purchase

Hospodař lépe se svým časem

Jsem sběratelem knih od Autora Dana Milera a toto je další kniha do sbírky. Knihy od tohoto autora mě nikdy nezklamaly. Jsou tu přesně určena pravidla, jak lépe hospodařit se svým časem. Audio zpracování je velmi dobré a mluvčí má příjemný hlas. Obsah mě trochu zklamal, mám pocit, že se tento autor už začíná opakovat. Je zde použito mnoho věcí z jeho předešlých knih. Další autoři, kteří mají stejně kvalitní knihy jsou Denny, Bechtle, Gallwey, Heatch a Hansson. Pořiď te si všechny knihy od tohoto autora a změní to Váš život.

Prodejce 21. století - poradce a přítel review

21.03.2016 Verified purchase

Obchodní zástupce by jí měl poslouchat stále

Líbí se mi jasný postup, jak získat nový obchod a porazit neúspěch při prodeji. Hodí se pro opětovný poslech a pro zopakování těch nejdůležitějších pravidel, které Vás naučí jak být tím pravým prodejcem. Naučí Vás nové věci a zabrání hloupým chybám. Audio kniha je velmi dobře namluvená - dobře zvolený interpret. Jen mi vadí ta hlasitá hudba na začátku každé kapitoly. Obsah je takový jaký jsem očekával. Vysoký standard všech knih od tohoto autora. Pořiďte si od něho vše, nebudete nikdy litovat. Další významní a skvělí autoři jsou Richard Denny a Mike Bechtle.

Zákazníci - jak je získat a neztratit review

21.03.2016 Verified purchase

Prodejce si musí udržet zákazníka

Líbí se mi jasný postup, jak ocenit a udržet zákazníka. Hodí se pro opětovný poslech a pro zopakování důležitých rad pro získání a udržení zákazníků. Audio kniha je velmi dobře namluvená - dobře zvolený hlasatel. Jen mi vadí ta hlasitá hudba na začátku každé kapitoly. Obsah je takový jaký jsem očekával. Vysoký standard všech knih od tohoto autora. Pořiďte si od něho vše, nebudete litovat. Další významní autoři jsou Richard Denny a Mike Bechtle.

100 rad pro obchodního zástupce review

21.03.2016 Verified purchase

Stručná výstižná audio kniha o prodeji

Líbí se mi stručný přehled rad pro prodej čehokoliv. Pomůže krok za krokem obchodnímu zástupci uzavřít obchod. Hodí se pro opětovný poslech a pro zopakování důležitých rad před obchodním jednáním. Audio kniha je velmi dobře namluvená. Jen mi vadí ta hlasitá hudba na začátku každé kapitoly. Asi si neuvědomují, že to posloucháme přes sluchátka. Je tu obrovský rozdíl mezi hlasitostí hudby a zvukem namluveného slova. Obsah je takový jaký jsem očekával. Vysoký standard všech knih od tohoto autora. Pořiďte si od něho vše, nebudete litovat. Další významní autoři jsou Richard Denny a Mike Bechtle.

Jak uzavírat nové obchody review

15.03.2016 Verified purchase

Přesnější postup na získání obchodu

Dam Miller má stejně dobré audio knihy jako tento autor. Tito dva autoři patří k mým nejoblíbenějším. Všechny knihy od těchto autorů doporučuji k pořízení. Jedná se o bližší postup, jak získat nový obchod. Získáte větší sebevědomí pro samotné obchodní jednání. Obsah je velmi výstižný a dobře se poslouchá. Poslouchám tuto knihu často.

Hubnutí bez diet a cvičení review

31.01.2016 Verified purchase

Martina Králíčková tě dostane do skvělé kondice

Matina Králíčková je manželka Ivo Tomana, tak očekávejte vysokou hodnotu od této knihy. Kniha se opravdu povedla a vyžene Vám z hlavy spoustu omylů o hubnutí. Snadným způsobem Vám vysvětlí, jak správně nakupovat, jíst a hýbat se. Spousta lidí si myslí, že v posilovně nebo při určitém sportu spálí spoustu kalorií, bohužel to tak často nebývá.

Komunikací k vítězství review

28.01.2016 Verified purchase

Super knizka o komunikaci za perfektni penize

Richard Denny je jedním z velmi kvalitních koučů a svoji kvalitou psaní se vyrovná Danu Millerovi.Tato kniha Vám za super peníze podá hodně věcí o komunikaci bez hlubšího zkoumání NLP. Určitě doporučuji všechny knihy od tohoto autora,protože mají myšlenku a skvělou cenu.

Proměna review

27.01.2016

Čekal jsem něco víc, změnu to nepřinese

Tato kniha byla zklamáním. Nepřináší nic nového. Když porovnám s Danem Millerem, tak tato kniha je slabý odvar. Určitě tu najdete nějakou dobrou myšlenku, ale osobně bych ji nedoporučil. Spíše si pořiďte všechny knihy od Dana Millera, je to skvělá investice do Vašeho osobního rozvoje.

Pozitivní myšlení není pro každého review

18.01.2016 Verified purchase

Bez pozitivního myšlení to nikam nedotáhneš.

Jedna z dalších knih autora Ivo Tomana, která se zabývá podnikatelským prostředím a principy pozitivního myšleni pro vlastní úspěch. Je zde barvitě popsáno jaký má přínos pro rozvoj člověka pozitivní myšlení. Knihu doporučuji, je dobrá.

O úspěchu review

18.01.2016 Verified purchase

Skvělá kniha o úspěchu od českého autora, kterou si pořiď.

Ivo Toman je velmi známý motivační řečník a spisovatel. Tato kniha je jednou z nejdůležitějších knih, kerou kdy napsal. Každý člověk, který se chce stát finančně nezávislým by ji měl mít ve své knihovně. Jsou zde velmi důležité principy, jak úspěch opravdu v životě funguje.

Malá kniha etikety pro celou rodinu review

18.01.2016 Verified purchase

Jak správně komunikovat v rodině a mít hezký život.

Velmi dobrá kniha pro všechny členy rodiny. Každý z nás má v rodině své místo a očekává se od něho určité dobré vystupovanání či prezentování před ostatními. Toto je skvělá příručka, jak se mají jednotliví členové k sobě chovat ve všech možných rodinných situacích.

Malá kniha etikety pro manažery review

18.01.2016 Verified purchase

Etiketa do práce a do společnosti

Je to skvěle namluvená audio kniha o etiketě pro každého pracujícího člověka. Pokud žiješ v komunitě lidí potřebuješ znát správné chování. Potřebuješ vědět jak se chovat ve společnosti, jak se oblékat, jak jíst atd.

Cesta Steva Jobse review

18.01.2016 Verified purchase

Pokud chceš být opravdu v životě úspěšný poslechni si to.

Je to cesta jednoho z nejlepších řečníků a novodobých podnikatelů. Byl to inovátor, který je težko překonatelný. Dokázal nakazit lidi kolem sebe svým entuziazmem. Pokud chceš být skvělým lídrem potřebuješ mít stejné schopnosti jako je měl on. Je zdrojem obrovské inspirace pro každého. Audio kniha je velmi dobrá a skvěle se poslouchá.

Motivace review

18.01.2016 Verified purchase

Těmito radami se budeš každý den řídit a dojdeš ke svému cíli

Tato kniha má celou řadu rad pro každého čtenáře. O motivaci bylo uděláno spousta výzkumů, ale nikdy nebyla napsána pořádná kniha. Tato kniha vyplňuje mezeru na trhu. Vše co je zde řečeno ti pomůže k tvému osobnímu cíli. Jít životem bez cíle je plýtváním tvého času. Motivace ti pomůže dosáhnout tvého cíle. Proto se o ní potřebuješ dozvědět, jak funguje.

Techniky rychlého učení review

18.01.2016 Verified purchase

Největší bohatství tvého života jsou vědomosti

Tato kniha tě naučí, jak se učit. Učení se nových věcí je jednou z nejdůležitějších potřeb člověka. Určité znalosti ti můžou přinést velké výhody v tvém životě jako peníze, úspěch, prestiž, postavení, přátele, přítelkyni, šťastnou rodinu atd. Tato kniha ti řekne o tom, jak funguje mozek a jak se dá zapamatovat spousta informací. Navíc tě naučí, jak rychle číst.

Mluvte jako profesionál review

18.01.2016 Verified purchase

Umět mluvit na veřejnosti a rady jak to dosáhnout

Velmi dobrá kniha o jedné z nejdůležitějších potřeb člověka a to mluvit na veřejnosti. Každý kdo byl dobrý v této oblasti se to musel naučit. Zde najdeš cestu, jak se to naučit. Kniha začíná pozvolna a ke konci bys už měl mít dostatek znalostí, abys to zvládnul. Doporučuji