User Wendy's Reviews

Z divokého východu review

14.01.2021 Verified purchase

Rychlovka

Příběh trochu slabší, ale skvělá interpretace všech herců. Je to taková rychlá povídka, než se otočíte už je konec :) Skvěle pojaté i se zvukovými efekty.:):)

Smysluplná vražda review

07.12.2020 Verified purchase

Agatha nezklamala

Krásný napínavý detektivní příběh, který jsem ještě neznala. Interpretace špičková, děj nevázne a hlavně se nepletou postavy:) Vřele doporučuji zájemcům o příběhy Aghaty Christie.

Než jsme byly tvoje review

24.11.2020 Verified purchase

krásný společenský román

krásně vyprávěný drsný příběh, chvílemi až ne úplně uvěřitelný, inspirovaný skandálem organizovaného nedobrovolného prodeje dětí z chudých rodin bohatým náhradním rodičům, který otřásl celou Amerikou.

Ti druzí review

18.10.2020 Verified purchase

nezklamala:)

Kniha je zase velmi zajímavý příběh, plný napětí a nepředvídatelných akcí a přitom hodně tajemna. Interpretace je naprosto božsky přednesana a poslouchala se jedním dechem.

Velký Gatsby review

01.10.2020 Verified purchase

prostě klasika

Krásně namluvené, i když občas ženské hlasy vyzní divně. Příběh úchvatný, ale to je klasika. Když jsme knihu četla, bylo to dříve než známý film a postavy jsme si představovala jinak. Nyní při poslechu mně přišlo, že jsem to poprvé četla špatně, že postavy jsou přesně tak vykreslené jako ve filmu :)

Bez duše review

21.09.2020 Verified purchase

Hezké české

nádherný přednes, příběh velmi předvídatelná a supermanské schopnosti hlavního hrdiny někdy až k smíchu:) jinak krásně popsané místo Jindřichova Hradce.

Na okraji propasti review

28.08.2020 Verified purchase

Minier zklamal

Autora Miniera mám strašně ráda, všechny jeho předešlé knihy měly úžasný příběh, ale tento byl zdlouhavý, hodně jsem se ztrácela a přišel mně velmi vykonstruovaný. I když závěr zase překvapil a hlavně spojení zamyšlení, zda opravdu technika nás posouvá vřed či nikoli je zajímavé, tak tentokrát mně prostě Minier nebavil :(

Svědkyně obžaloby a další povídky Rating

02.08.2020 Verified purchase

Nebe nezná vyvolených review

27.07.2020 Verified purchase

klasika všech klasik

užasný příběh narosto dokonale namluvené, až mně bylo líto, že jsem knihu doposlouchala. Chtěla jsme vědět jaký je rozdíl, když člověk tento román čte a když jej poslouchá, zde bych řekla, že je lepší to poslouchat:)

Záhadné bodnutí review

27.07.2020 Verified purchase

super

Pro mě naprosto neznámá detektivka, úžasně napsané a snad ještě lépe namluvená. Hezké, škoda, že jich není takových víc. Je to až moc krátké:) Rozhodně,ale stojí za to.

Based on a true story

Jméno růže review

27.07.2020 Verified purchase

klasika

Čtenářská všeobecně známá klasika, příběh velmi poutavý, ale chronicky známý. Interpretace mně přišla taková málo didaktická a průbojná k tomu tématu. Ale celkově se to poslouchalo dobře.

Projekt manželka review

27.07.2020 Verified purchase

vtipné vyprávění

Vtipné vyprávění, příběh jednoduchý, ale milý. Hezky namluvené. Závěr už moc přitažený za vlasy. Je to takové dovolenkové čtení. Trošku chybí medicínské vysvětlení syndromu.

Plzeňské mordy Rating

04.02.2020 Verified purchase

Muž jménem Ove Rating

04.02.2020 Verified purchase

Kříďák Rating

19.12.2019 Verified purchase