User milovníci knih's Reviews

Sběratel motýlů review

02.04.2018 Verified purchase

Tak trochu fantazie

Celkem kniha není špatná. Takový trochu milý a láskyplný vrah. Tak trochu fantazie, ale určitě ne detektivka nebo thriler. Prostředí, ve kterém se děj odehrával, bylo pro mě neuvěřitelné. Vůbec jsem si ho nedokázala představit, dle mého názoru jakoby z pohádky a to,že tam měli na očích mrtvoly nebo jednu místnost, kde byly mučeny, už ten fakt nebo dojem nevyvrátil.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

V pasti lží review

02.04.2018 Verified purchase

Dobrá kniha

Super. Kniha se mi vážně líbila. Neustále ve mně vyvolávala zvědavost, co z toho všeho bude. Vlastně jsem si jí díky tomu poslechla celou najednou. Líbilo se mi,jak se hlavní hrdinka ke konci knihy zachovala a pomstila za to,co jí dělali. Interpretace byla také skvělá, žádné extrémní projevy, prostě velmi příjemný poslech.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

GAME review

21.03.2018 Verified purchase

Hra

Z počátku se mi kniha velice zamlouvala, prostě se mi líbila. Něco, co by opravdu ve skutečnosti mohlo být. Měla grády. Postupem času jakoby kniha ubírala na napětí, některé části mi začali připadat opravdu přitažené za vlasy a po pravdě řečeno, začala jsem se u poslechu nudit, takže jsem si ji ani nedoposlouchala do konce... možná časem...

Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium II review

21.03.2018 Verified purchase

Milénium II

Kniha se mi líbila stejně jako první díl. Nechybí prvky napětí, osobních životů ani prvky lidských povah. Interpretace knihy je výborná a i díky ní jsem byla do děje zcela vtáhnutá. Fandili jsem dívce, která si hrála s ohněm.

Písečný muž review

20.03.2018 Verified purchase

Jako vždy

Jako vždy Kepler výborný příběh, napětí, psycho, nedočkavost, co bude dál, ale zase ten konec. Vždy mi přijdou Keplerovy konce příběhů přehnané, nepřirozené a to mě celkem mrzí, protože v průběhu poslechu celé knihy jsem spokojená a kniha mě baví.

Muži, kteří nenávidí ženy - Milénium I review

09.03.2018 Verified purchase

Dobrá kniha

Kniha se velmi dobře poslouchá, zajímavý příběh, u kterého pociťujete při poslechu nejen zvědavost a napětí, ale i odpor a nechuť. Rozhodně mám v úmyslu zakoupit si i další díly a všem ostatním mohu knihu jen doporučit.

Žena v okně review

02.03.2018 Verified purchase

žena v okně

Celkem zajímavá kniha, lidská psychika je velmi citlivá a mozek je náš největší lhář, vytváří nám iluze a domněnky. Věříme tomu, čemu chceme věřit a tak je to i s hlavní postavou této knihy. Není tedy divu, že rozuzlení je překvapivé....

Krotitel review

02.03.2018 Verified purchase

Tak nevím...

Téma knihy není špatné, děj je poměrně chytlavý, ale zdálo se mi, že mělo všechno nějak moc jednoduché řešení. Chvílemi jsem měla pocit, jestli neposlouchám pohádku, což tomu dost přidala i interpretace a napodobování dětských hlasů mi znělo jak tahání kočky za ocas, až mi to trhalo uši. I přesto, že se v knize jedná o policejní vyšetřování vraždy a únosů, přišlo mi to pouze jen jako jakási vsuvka v jiném příběhu.

Syn review

27.02.2018 Verified purchase

Syn je prostě jednička!

Syn, jednoznačně pro mě vítězná kniha, kterou jsem kdy poslouchala. Moje srdeční záležitost. Hlavní postava, vrah a feťák zároveň a přitom tak laskavý, milý... Co jiného Vám tedy zbývá, než mu po celou dobu fandit a přát mu, ať už má klid na srdci. Velmi poutavý děj, nedovolí Vám se od knihy odtrhnout i přesto, že víte nebo tušíte, co se bude dít dál. Interpretace je též výborná, vůbec není co vytknout a hudební vsuvky jsou knížce ušité na míru.

Dívka ve vlaku review

24.02.2018 Verified purchase

Zajímavě napsané

Jelikož jsem viděla filmové zpracování této knihy, neváhala jsem ani chvilku a audioknihu si zakoupila. Dle očekávání je kniha daleko obsáhlejší a samozřejmě propracovanější než film. Úžasně napsaná kniha, zajímavý děj, prostě strhující zážitek až do konce.

Složka 64 review

11.02.2018 Verified purchase

Adler Olsen nezklamal ani tentokrát

Audiokniha je pro mě natolik úchvatná, že jsem si ji poslechla tzv. "jedním dechem" a řadím ji mezi ty, které si ráda poslechnu ještě jednou, stejně jako ostatní knihy od Olsena. Tak jak píše Adler Olsen nepíše nikdo jiný. Složka 64 má spád, posluchače může překvapit, že děj se začne odehrávat trochu jinak, než posluchač očekává, ale tím je vše napínavější. Interpretace audioknihy nemá chybu, velmi příjemný hlas, žádné enormní rozdíly při přímé řeči postav, které mi u jiných interpretů tak trhají uši.

Vrazi bez tváře review

06.02.2018 Verified purchase

Kniha mě moc nenadchla

Z počátku poslechu se mi kniha zdála dobrá, ale postupem času jsem byla čím dál tím víc zklamaná. Nedokážu přesně vystihnout, proč tomu tak je, ale chybělo mi napětí, takovéto očekávání, co bude dál, co se bude dít. Interpretace se mi také moc nezamlouvala, na můj vkus moc "otrávený, jakoby znuděný hlas" a vložená vážná hudba mi také moc nevyhovovala, i přesto, že jsem si vědoma toho, že hlavní postava knihy vážnou hudbu poslouchala.