User Milan Rybář's Reviews

Marco review

08.04.2018

Hon po seversku

Namluveno panem Barešem jako vždy excelentní výkon.

Hrdina je malý italský loupežník na severu Evropy. Celá kniha je v podstatě o honu na malého loupežníka, který se chce polepšit, ale není mu moc přáno, ví mnoho a jde mu do poslední chvíle o život. Podle mě to není TOP kniha, ale je velmi povedená, má spád, tempo, nenadálé zvraty a opravdu se těšíte na každé další slovo. Nechybí vraždy, honičky, ale i prostá chytrost.

Popsat knihu není pro mě lehké, má více dějových linek, ale jisté je,že se u ni nudit nebudete.

Emil Běžec review

08.04.2018

Totálně zaujatá recenze

Spojeni pana Trojana a PANA ZÁTOPKA podle mě nepotřebuje žádnou recenzi, ale budiž.

Naprosto dokonalé načtení knihy od pana Trojana (můj oblíbenec) ve spojení s autentickými nahrávkami přímo z rozhovorů s panem Zátopkem (můj superoblíbenec) a reportáží ze závodů vám přivodí chvíle silných emocí, po většinu knihy pozitivních - hrdost a pýcha na to co a jak PAN Zátopek dokázal, ale i smutnějších - konec knihy, to co a jak minulý režim dokázal s TOP atletickou legendou udělat .... .

Děkuji autorovi za citlivé zpracování života jednoho z největších Čechů, stojí za poslech.

Syn review

08.04.2018

Norský James Bond ?

Nejdříve se musím omluvit panu Kubesovi - ze začátku mi jeho hlas příliš nesedl, ale jeho bravurní převyprávění dodalo knize tu pravou šťávu a i kdyby vám jeho hlas nesedl hned , po pár minutách budete hltat každé jeho slovo.

Samozřejmě, že i proto, jak je kniha výborně napsaná, žádná hluchá místa, nečekané obraty, vše poměrně realisticky promyšlené.

Hlavní postava možná může působit trochu jako James Bond, ale proč by ne, komu by vadil 007 ??? )))))

Určitě doporučuji si knihu poslechnout, nebudete se nudit a bude Vás bavit , její autor je toho zárukou... .

Marťan review

08.04.2018

Sci-fi na 100%

Svou poslední sci-fi knihu jsem četl někdy na střední škole ( takže hodně dávno ),proto jsem se této knihy trochu obával.

Obavy však byly zcela zbytečné, dobrý děj od začátku až do konce, místy sice poměrně dost technických pasáží - vše bylo vysvětleno (někdy pochopíte někdy možná méně) což však jistě přežijete.

Možná si i dovedete představit, že někdy toto sci-fi bude mít blízko k realitě - já tedy určitě ano.

V knize nechybí napětí ani vtipné komentáře vše doplněno výborným načtením.

''Jsem v hajzlu'' (citát z knihy) - pustil jsem si i film, nebyl špatný, ale kniha je daleko, daleko lepší.

Lovec králíků review

08.04.2018

Určitě stojí za to

Dej opravdu zajímavý, v podstatě se stále něco děje, pokud autor ( autoři) přeskočí v dějí, není nejmenší problém se v tom zorientovat.

Do poslední chvíle nechává posluchače v napětí, za to děkuji, není nic horšího než vědět od půlky knihy vše a jen čekat na potvrzení.

Za mě výborná kniha, která stojí a to!!!

Pokud jde o prezentaci pana Rimskeho? Uf napsal bych zcela bez komentáře, ale to by se ho mohlo i dotknout 😂 tak snad jen tak, že pokud něco knize chybělo on to tam bravurně dodal - díky za to