User Gord007's Reviews

12 pravidel pro život review

12.05.2020 Verified purchase

Plno zajímavých myšlenek pro život

Autor má svůj specifický pohled na některé věci a ten vede k hlubokým zamyšlením, nejen nad smyslem života. Velmi poutavě interpretuje nejen biblické příběhy. Ne vše se dá jednoduše aplikovat do dnešního světa, ale o to větší podnět pro zlepšení to může být.

Městský mnich Rating

28.04.2020 Verified purchase

Mnich, který prodal své ferrari Rating

22.04.2020 Verified purchase

Drive / Pohon review

22.08.2019 Verified purchase

Moderní pohled na motivaci

Autor v knize podává moderní pohled na motivaci člověka. Je plná zajímavých myšlenek, které mi dávají smysl. Stojí za přečtení, ať už jste v řídicí pozici v zaměstnání a nebo jen tak pro sebe.

Revolúcia vedomia review

11.04.2019 Verified purchase

Jdu poslouchat znovu

Skvělé myšlenky a pohledy autorky na náš svět, který vždy začínal a končil jen u každého z nás, bohužel jsme se nechali vlákat do pasti manipulace druhých a většina z nás v tom setrvává i dnes. Mnoho věcí v knize je nad moje momentální vnímání světa, přesto se jim nebráním a knihu si jdu pustit znovu.

Začněte s proč Rating

25.03.2019 Verified purchase

Jak zhubnout, být zdravý a plný energie po celý život review

28.09.2018 Verified purchase

Průměrná kniha k lepšímu zdraví

Kniha jistě vedoucí k lepšímu zdravotnímu a fyzickému stavu většiny lidí, na druhou stranu je v řadě věcí zavádějící a velmi zjednodušená. Jako základ životní změny dobrá, ale řada věci je potřeba si dostupovat a vidět lépe v souvislostech. Kvalita audia myslím dobrá, ale nemám zatím srovnání.