User Zuzy's Reviews

Časodějové 1 - Klíč k času review

26.10.2019 Verified purchase

Napínavé od začiatku až do konca, drží vás v strehu

Veľmi krásny príbeh, zaujímavo napísaný. Miestami som mala pocit, že som zabudla dýchať. Nádherný príbeh s pekným spracovaním. Spríjemnil mi niekoľko ciest do práce. Odporúčam vypočuť si.

Řečník 2 review

08.02.2019 Verified purchase

Cena zodpovedá kvalite

Našla som pár zaujímavých informácií. Čakala som niečo iné. Skôr na tému ako pracovať s hlasom pri prezentácii alebo ako sa rozcvičiť. To čo tam bolo povedané mi príde už dosť nemoderné - z praxe mi funguje niečo iné.

Řečník 1 review

08.02.2019 Verified purchase

Našla som si jednu vec

Za mňa hodne slabé informácie, neviem či to je tým, že už o tejto téme tak veľa viem alebo obsahom. Našla som tam 1 jedinú vec ak to nájde každý aspoň jednu vec, ktorú si z tejto knihy odnesie tak to stálo za to

Nikdy nedělej kompromis Rating

08.02.2019 Verified purchase

Jak se dostat z dluhové pasti review

03.02.2019 Verified purchase

Návod čo spraviť pre lepší fin.život

Kniha ma veľmi milo prekvapila. Našla som tam skvelé tipy ako vykorčuľovať z dlhov a čo spraviť preto aby som ich nechala v minulosti. Ďakujem veľmi pekne autorovi a poslucháčom rozhodne odporúčam!

Svět bez stížností review

29.01.2019 Verified purchase

Fantastická kniha

Už počas jej počúvania som bola nadšená! Je málo kníh, počas ktorých čítaní zažívam takéto famózne pocity. Táto kniha je ako brána do inej dimenzie. Idem do výzvy a už som našla parťákov, s ktorými sa budeme vzájomne podporovať. Veľmi sa teším na krásne pozitívne zmeny k ešte lepšiemu životu aký mám. Knihu vrelo a srdečne odporúčam! Ja si ju pustím rozhodne ešte pár krát.

Chatrč review

19.01.2019 Verified purchase

Zaujímavý príbeh plný nečakaných momentov

Narozprávané veľmi príjemným hlasom. Príbeh bol strhujúci od začiatku až dokonca. Prekvapivé momenty a odlišnosť vnímania boha ako takého bolo pre mňa zaujímavé. Ďakujem autorovi za spríjemnenie času na cestách, keďže som knihu počúvala prevažne v aute.

Ukaž, co děláš! review

18.01.2019 Verified purchase

Stojí za to

Nahovorené prjemným hlasom. V aute sa mi počúvala veľmi dobre. Našla som tam presne to čo som chcela nájsť. Splnina moje očakávania. Aj vďaka tejto knihe som prišla na nové užitočné nápady k mojim projektom. Odporúčam!

Pozitivní leader Rating

06.01.2019 Verified purchase