User Michal's Reviews

Mé cesty do hlubin mozku review

22.11.2020 Verified purchase

Rozhovor s člověkem z masa a kostí

Hodně příjemné čtení, vlastně poslouchání (p.Langmajer čte výborně, i když si myslím, že knihy rozhovorů by byly autentičtější, kdyby je namluvili skuteční protagonisté). Spousta zajímavostí z lékařství, nejen z tak tajemného oboru, jakým neurochirurgie a vůbec vědy zabývající se mozkem bezesporu jsou. A také o tom, že naše lékařská péče patří k nejlepším na světě, která se dostane všem stejně bez rozdílu. I díky takovým doktorům, jakým je MUDr. Beneš.

Strach Rating

16.10.2020 Verified purchase

Trhlina review

29.06.2020 Verified purchase

Může se stát i ve vašem lese

Doposlouchal a dost dlouho podezřele dlouho sám sebe ujišťoval, je to jen knížka a dokonce i sám autor v jednom z rozhovorů přece prohlásil, že tomu nevěří. Ale proč zároveň dodal, no, pro jistotu ...

A jak jsem starý a v lese na horách se nikdy sám nebál, v neděli jsem do Beskyd neodjel, bylo tak nějak pošmourno a ta vybraná trasa je taky dost opuštěná, nakonec mám doma dost jiné práce ...

Doporučuji poslechnout skvěle udělanou audioknihu, interpretace na jedničku. Ale doporučuji nechat na podzim nebo zimu. V létě na pláži poslouchat horor není žádné hrdinství ;-)

Venuša zo zátoky review

25.06.2020 Verified purchase

Za dobrou detektivkou není třeba jezdit na sever

Konečně jsem objevil zase dobré "naše" detektivky. Interpretace Martina Mňahončáka je geniální (lepší, než interpret starších dánovek), a tak jsem si užíval opět po delším čase nejen detektivku, ale i slovenštinu. Vůbec si nedovedu představit, že by ta banda detektivů vč. patologa mluvila jinak, než slovensky.

Človek si užije příběh, ale i "chlapský" humor :-) Rišo, Kuki, José, jen tak dál :-)

Ostrov Entry review

28.04.2020 Verified purchase

2in1

Příběh o tvrdém životě na skotských Hebridách 19.století. O brutálním násilném vystěhovávání lidí za oceán. Nechce se až věřit, co se dělo v opěvované viktoriánské Británii. A detektivka ze současnosti k tomu. Taková ta kniha, kdy nechcete, aby skončila.

DNA Rating

19.04.2020 Verified purchase

Černá díra Rating

10.04.2020 Verified purchase

Lovec králíků Rating

24.06.2019 Verified purchase