User Brono 's Reviews

Uzol review

28.01.2021 Verified purchase

Bezohľadná doba

... Dán v začal kariéru Richarda Krauza v dobe, keď ľudia boli manipulovaní organmi štátnej moci. Presne v knihe opísal spôsoby ako to fungovalo v rokoch pred 1989. Udalosti, ktoré zásadne ovplyvnili ďalšie Krauzove pôsobenie na odd. vrážd neboli v tej dobe ničím výnimočným. Knihu odporúčam každému kto zabudol ako to bolo tej dobe ale aj mladším aby sa dozvedeli pod akým tlakom ľudia žili. Je to síce Dánova šestnásta kniha, no chronologicky sa jej dej zaraďuje na začiatok.

Moji milí Slováci Rating

24.01.2021 Verified purchase

Temná ozvena review

24.01.2021 Verified purchase

Connelly nesklamal

Pravá kniha od Connellyho ktorú som si vypočul. Chvíľu mi trvalo kým som jej prišiel na chuť, niekedy som si dej musel vrátiť, no po chvíli som už nevedel prestať počúvať. Super ze je taká dlhá. Záverečné rozuzlenie fakt prekvapilo. Určite si kúpim ďalšie s Harrym Boschom.

Básnik review

23.01.2021 Verified purchase

Jedinečný Dán

Rozmýšľam aké superlativa sa dajú ešte napísať na tvorbu Dominika Dána. Asi preto jeho knihy čítam a následne aj počúvam vo verzii audio knihy. Prijal by som keby boli načítané všetky. Prejav Mariana Geisberga dáva deju tú správnu atmosféru. Veľká škoda že už nie je možné aby načítal aj ďalšie diela. Básnika odporúčam každému fanúšikovi D. Dána, ako aj poslucháčom, ktorí sa zatiaľ nerozhodli počúvať knihy tohoto autora.

Nezvestná review

18.01.2021 Verified purchase

Výborný príbeh

Kniha Nezvestná zaručuje napätie počas celej doby počúvania. Na rozuzlenie si treba počkať do úplného konca, čo si vyžaduje vysokú pozornosť poslucháča, keďže jednotlivé kapitoly sa striedajú v rôznych obdobiach minulosti alebo súčasnosti. Odporúčam každému kto dokáže počúvať knihy naozaj pozorne.

Deväť brestov review

14.01.2021 Verified purchase

Napätie do konca

Prvá kniha Bryndzu ktorú som mal možnosť počúvať. Príbeh napínavý po celý čas až do konca, takže všetko som musel prispôsobiť tak, aby som knihu vypočul bez dlhších prestávok. Keďže som fanúšik hlavne Dominika Dána, ktorého knihy čítal Marián Geisberg a teraz Martin Mňahončák, pri Deviatich brestoch bola interpretácia Lujzy dosť rušivá. Spočiatku sa zdalo ze číta rozprávku. Keďže som však chcel poznať dej knihy do konca, musel som to "prežiť". V každom prípade odporúčam knihu a teším sa na ďalšie

V tieni review

09.01.2021 Verified purchase

Opäť raz nesklamal

Dominik Dán opäť raz nesklamal. Jeho knihy čítam aj počúvam. V knihe V tieni čakáš na chytenie páchateľa brutálnych vrážd a nakoniec sa nečakane dej otočí. Dej ubieha veľmi rýchlo. Prijal by som aby kniha nemala koniec. M. Mňahončák ju číta skutočne pútavo.

Mafiánska poprava? review

27.10.2020 Verified purchase

Výborný príbeh

Kniha Mafiánska poprava? sa zaradila u mňa medzi diela pri ktorých chcem aby neskončili. Príbeh je vernou kópiou fungovania niektorých nepoctivých v dobe do ktorej bol zasadený. Určite odporúčam každému aby si knihu vypočul a osobne sa neviem dočkať prípadnej ďalšej.

Hovno hoří review

24.10.2020 Verified purchase

Skvelá kniha 📙

Pri počúvaní knihy sa mi živo pripomenul film Pelíšky. Autor vtipne opísal udalosti, ktoré boli v čase, kedy sa dej odohrával, úplne bežné. Interpretov výkon bol príjemný, dobre sa počúval. Odporúčam

Inventúra review

16.10.2020 Verified purchase

Výborná kniha

Opäť ďalšia kniha pri ktorej som príbeh doslova hltal a zároveň som chcel aby kniha nemala koniec. Je veľmi zaujímavo napísaná. Úplne inak vnímam p. Hryca po jej prečítaní. To, že na začiatku oboznamuje čitateľov aj o udalostiach za ktorých sa zoznámili jeho rodičia, je len pridaná hodnota jeho príbehu. Odvahu otvorene kritizovať a priami menovať ľudí dnes nemá každý. Knižku odporúčam a osobne by som podobných kníh prijal viac.

Homo ASAPiens review

16.10.2020 Verified purchase

Reálny pribeh

Knihu hodnotím pozitívne. V jej príbehu sa nájde množstvo ľudí, ktori trávia v práci všetok čas na úkor rodiny a priateľov. Je to presný obraz dnešnej uponáhľanej doby.

Zlo Rating

24.09.2020 Verified purchase

Pochovaní zaživa Rating

24.09.2020 Verified purchase

Klbko zmijí Rating

24.09.2020 Verified purchase

Trvalý záznam Rating

24.09.2020 Verified purchase