User kometka's Reviews

Honzíkova cesta review

12.08.2018

S Honzíkem do dětství

Kdo by neznal Honzíka a jeho dobrodružství. Tyto příběhy jsou určitě krásnou vzpomínkou na dětství kdy snad každý mnul duhovou kuličku v ruce a dychtivě četl Honzíkovi příběhy. V podání pana Postráneckého jsou čteny velmi příjemně a dychtivě. Moc se mi líbí i zvuky přidané do příběhu. Je to skvělá audiokniha ke společných chvilkám s dětmi.

Povídání o pejskovi a kočičce review

12.08.2018

Nostalgie

Tato audiokniha ve mě vyvolává obrovskou nostalgii. Vždy mě přenese o 40 let zpět a dovolí mi zavzpomínat na dětství. Je pro mě velmi příjemně namluvena nezaměnitelným hlasem pana Högera. Krásně uklidní nejen mě ale i naši malou dcerku. Nejraději máme samozřejmě příběh o pečení dortu kdy vymýšlíme co bychom do něj dali :)

Zahradnictví review

13.02.2018

Návrat k Pelíškům

Měla jsem možnost trilogii Zahradnictví číst, vidět zfilmovanou první část Rodinný přítel i poslouchat prostřednictvím audioknihy.

Velmi se mi líbí přednes Gabriely Míčové kdy neuvěřitelně věrohodně posluchači přiblížila postavu Marčí. Vždy se mi vybavila paní herečka Sabina Remundová a měla jsem pocit že zrovna mluví ona.

Je to silný příběh napsaný podle vzpomínek maminky pana Jarchovského, který tímto umožnil "ožít" roli Danušky, která v Pelíškách chybí. Už tento fakt dává knize úplně jinou hloubku. Veškeré emoce jsou tím mnohem silnější a konec první trilogie nám vždy vhrne slzy do očí.

Pro mě je to krásná audiokniha se silným příběhem a doporučuji si na ní ten čas udělat.

Kristýnčina pavučina review

01.01.2018

Nejoblíbenější Kristýnčino CD

Tento příběh jsme dali již před lety naší dceři Kristýnce. Je to jediné CD které opakovaně hraje z přehrávače bez omrzení již několik let.

Krásný a citlivý příběh, podaný úžasnou paní Maciuchovou, která dokázala bravurně namluvit tento příběh. Opravdu vtáhne do děje a přitom se neoposlouchá. Velmi příjemně se u něj relaxuje.

Pro mě zatím nejlepší investice.

Ronja, dcera loupežníka review

04.12.2016

Nesmrtelná Ronja

Kdo by neznal Ronju a skřítky říkající "Popopopotvůrko podivná, proč to děláš?"

Tento příběh jsem jako dítě velmi milovala a stále ve mě probouzí úsměvy. Jaké dítě by neupoutal příběh o tom jak to mají někdy děti těžké s dospělými?

Astrid Lindgrenová dokáže probudit v dětech hrdost a odvahu.

Audiokniha se velmi dobře poslouchá a její provedení ve mě vyvolává přesné vzpomínky na film.

Mohu s čistým svědomím doporučit.

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi review

04.12.2016

Duchařina nejen pro děti

Dcera se bojí duchů a tak jsme vyzkoušeli koupit tuto audioknihu. Při jejím poslouchání se velmi uvolněně smála a příběh jí úplně pohltil. U ní velmi zabodoval.

Mě osobně se v podání Václava Vydry velmi líbí a doporučuji ji všem pro chvilku uvolnění a zábavy.

Sára - Kniha první review

04.12.2016

Sára pro každou generaci

Naše dcera má Sáru v knižní podobě. Má ji velmi ráda. Proto jsme se rozhodli zakoupit i audioknihu.

Se Sárou opravdu litovat nebudete. Velmi příjemně se poslouchá, detailní zvuky příběh příjemně vylepšují.

Co se týká příběhu nechci ho prozrazovat, ale je velmi citlivý a hluboký. Najde si v něm to své opravu každá generace.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti review

24.10.2016 Verified purchase

Fantazie na plné obrátky

Tento příběh jsem nejdříve četla k tištěné knize. Je tak strhující že knihu nelze odložit. Protože nemám tolik času číst koupila jsem audioknihu abych si ji mohla pustit kdykoliv.

Příběh je velmi promyšlený a nepředvídatelný. Chvíli se budete červenat, chvíli bát. Nemám pochyb že by někoho nezaujalo jak se bude dále vyvíjet. Nechci nic prozrazovat protože by pak neměl takové kouzlo.