User Jarka's Reviews

Eldest Rating

09.12.2020 Verified purchase

Eragon review

22.11.2020 Verified purchase

Úžasné!!!

Před několika lety kdy kniha vyšla ve filmové podobě (kterou jsem shlédla) jsem si řekla ze tohle teda nikdy číst nebudu. Film mě absolutně nenadchl. Nyní jsem na mnoho doporučení a chuti přečíst si jiný žánr než jen detektivky, poslechla eragona jako audioknihu. Jedním slovem “úžasné”. Fantasy knih čtu určitě velmi málo, ale takto skvěle zpracování, napínavé, čtivé...proste boží. Příběh je krásný, zajímavý a napínavý, ani chvilku nenudí, užívala jsem si opravdu každou minutu. Okamžitě se vrhám na další díl. Pokud mate tento žánr rádi nebo chcete změnu, opravdu to za to stojí a zklamaní ani znudění 100% nebudete!

Interpretace? K té také nemám co dodat, “perfektní” , ke knize se skvěle hodí. Měla jsem pocit ze ji mluví víc interpretů než jen jeden.

Jako poslední bych dodala..tohle napsat v 15 letech??? Klobouk dolů!

Mlčící pacientka review

10.11.2020 Verified purchase

Zdlouhavé, ale velmi překvapivý konec

Knihu jsem koupila na doporučení. V první řadě musím říct že zhruba polovina knihy byla průměrná. Čekáte co bude a co se z toho vyklube. Poté se začne kniha trochu rozplétat a konečně se začne něco napínavějšího dít. čekáte vlastně typický konec jako u ostatních detektivek, ale ejhle.. je to úplně jinak a nečekáte to. Kdo ano klobouk dolu já to nečekala. Upřímně nějaké věci bych z knihy vypustila a trochu ji zkrátila (na mě byla proste zdlouhavá) ale poslech nenudil a po celkovém poslechu musím říct ze byla dobrá. Interpretace na mě trošku pomalejší ale to se dá upravit, takže fajn. Doporučuji

Ti druzí review

02.11.2020 Verified purchase

Něco za něco

Další skvělá kniha od C.J.Tudor

Celou knihu doporučuji pozorně poslouchat protože má docela zamotaný děj ale stojí za to si počkat na konec a poslechnout celé rozuzlení které je opravdu nečekané. Napínavé až do konce. Vlastně je to takový “dominový efekt”

Interpretace dobrá jen pro mě trochu pomalejší čtení (ale lze upravit rychlost čtení a poté pro mne již není tak pomalé)

-Za mě lepší než kříďák-

TO review

30.10.2020 Verified purchase

Nejlepší od Kinga? Rozhodně ano

V první řadě musím říct, že bych knihu nikdy nepřečetla jako papírovou. Jakmile má více jak 600 stran vzdávám to. Důvod je že king má potřebu hodně vysvětlovat a zajít stranou od napínavého (pro mě tzv. mrtvá část knihy) a to bych u této nepřekousala. Těchto částí je tam bohužel několik. Ale pozor! překvapivě jako audio mi absolutně nevadili. Naopak se kniha poslouchala perfektně. Interpretace prostě skvělá, několik hlasů a těch několik má dalších několik. Úžasné! Jinak děj mě velmi překvapil protože každý kdo knihu četl mi řekl jen “Klaun a vraždí děti...” Kdepak..je v tom víc! Napínavé sci-fi kdy čekáte, copak nebo kdopak “TO” je.. vyhraje a přežije?

Doporučuji všem. Tohle opravdu nesmíte vynechat. Cena knihy je vyšší oproti ostatním ale vážně za to stojí!

Smrtka review

27.09.2020 Verified purchase

Oblíbil/a by sis být smrtkou? Nebo jen povinnost?

Kniha byla namluvena skvěle, chvílemi jsem měla pocit jako když ji mluví i více interpretů než jen dva. Příběh byl zajímavý a nápaditý, možná by se dalo říct vzdálená budoucnost.. Co když lidé nebudou umírat? Být smrtkou a zabíjet, náhodně? S radostí? Vůbec si nedovedu představit být v kůži smrtky...a dělat to co musím. Snad bude i další díl jako audiokniha, rozhodně si jej poslechnu! Rozhodně doporučuji tuto audioknihu k poslechu, skvělé sci-fi a pro mě další skvělý autor.

Stříbrná cesta review

12.09.2020 Verified purchase

Perfektní interpretace

Kniha je velmi dobre namluvena oběma, ale hlas Jitky Ježkové, perfektní! takže se velmi snadno poslouchá. Jinak příběh mě zaujal od začátku a jako vždy až na konci odhalení celého příběhu. Oproti konkurencnim detektivkam to není top, ale za poslech stojí a rozhodne nezklame.

Šelma review

28.08.2020 Verified purchase

Hledání medvěda? Nuda?

Začátek knihy mě moc nenadchl. Všichni z mého okolí ji chválí tak si říkám, zkusím ji. Hledání medvěda? To je vše? Nuda? Asi ano, ze začátku... Říkám si tak tohle nedočtu, ale pak se to začne rozjíždět a z toho ničeho (pro mě nudného) se vyklube asi to co říkali všichni. Je to napínavé! Kdo je vrah? A co bude dal? Jak to dopadne? Co to nebo kdo to je? Posuďte sami. Přečkejte začátek a pak je to parádní.

Někdo blízký Rating

12.08.2020

Žena z kajuty č. 10 Rating

12.08.2020

Všude kolem černý les Rating

12.08.2020

Dokonalá manželka review

02.08.2020 Verified purchase

Buďte pozorní na konec

Začátek knihy mě moc nenadchl a nešlo mi zvyknout na oslovování (jako když autor píše o mě) a hudba mi nebyla moc sympatická. Ale cca po hodině poslechu se příběh rozběhl a začala jsem být velmi zvědavá jak bude příběh pokračovat. Některé chvíle jsou trochu zdlouhavější ale pořád se těšíte na konec jak to dopadne takže za mě dobré. Každopádně poslední kapitolu jsem si poslechla i dvakrát protože je poměrně dost zamotaná. Takže doporučuji větší pozornost a klid ke konci nebo vám vyústění příběhu unikne.

Ví o tobě Rating

16.07.2020

Kříďák review

14.07.2020 Verified purchase

Odhalení až na konci

Jelikož mi o knize vyprávěl snad každý jak je skvělá apod. , tak jsem neodolala a knihu také koupila. A musím se přidat ke všem, je skvělá. Napínavá až do úplného konce. Věděli jste kdo je tzv. “Vrah” já teda ne!

Unexpected twist

Ta přede mnou review

24.06.2020 Verified purchase

jít za svým cílem

Knihu hodnotím jako jednu z dobrých knih. Čteno velmi dobře, jen v některých chvílích jsem si pletla postavy (ženské postavy, když nebyly osloveny/minulost a přítomnost) nakonec jsem se zorientovala a čekala do poslední chvíle na rozuzlení, které je opravdu zajímavé. Pro někoho i k zamyšlení. dopadlo to dobře nebo špatně? asi si položíte podobnou otázku :)

Příšerné příběhy strýce Montaguea review

15.06.2020 Verified purchase

napínavé a tajemné

Celkově se mi kniha moc líbila! Strašidelné, mysteriozní a napínavé. Jen pořád přemýšlím jestli bych ji doporučila jako dětskou knihu nebo ne. Možná spíše vetším dětem. Perfektně namluvené, měla jsem chvílemi pocit že je namluvena i více hlasy než jedním. Rozhodně jdu koupit další od tohoto autora!

Jeden z nás review

02.06.2020 Verified purchase

Stejně perfektní jako ostatní knihy

Opět doporučuji. Shari Lapena nezklamala. Již jsem četla dvě a tato třetí je skvělá jako ty předchozí. Prostě další ze skvělých knih od ní. Napínavé, perfektně namluvené (dva hlasy které dělají audioknihu skvělou) a až do poslední chvíle nevíte kdo je vrah. Nyní hurá na další.

Artemis Rating

07.08.2019