User Selma's Reviews

Audioworm Influencer - One of the most popular reviewers

Manželka a vdova review

18.02.2021 Verified purchase

Perfektní audiokniha

Kniha byla skvělá a opravdu mě velice bavila. V jedné části jsem měla pocit, že jsem se totálně ztratila, ale hned jsem se opět zorientovala a hltala audioknihu dál. Interpretace byla rovněž perfektní, takže za mě, můžu jen doporučit.

Drak spí review

15.02.2021 Verified purchase

Opět nazklamala

Michala Klevisová je můj oblíbený spisovatel a Kristýna Kociánová její knihy čte naprosto dokonale, takže jsem šla na jistotu, že tento titul mě opět nezklame. Stejně jako vždy byla kniha napínavá a já můžu jen doporučit.

Terapeutka review

15.02.2021 Verified purchase

Fajn kniha

Audiokniha pro me byla příjemné překvapení, přesto, že jsem s koupí váhala. Poslechla jsem jí dá se říct na jeden zátah, protože byla napínavá v tom smyslu, jak to vlastně celé je. Jitka Ježková je jako interpret úžasná,takže celkově paráda.

Osvětimská ukolébavka review

18.01.2021 Verified purchase

Nádhera

Tohle byla tak nádherná kniha....pokud se takhle jde vyjádřit vzhledem k tématu..Je plná citu a tak úžasně napsaná, že se mi až nechce věřit,že jí napsal muž. Hlas Vandy Hybnerové tomu jen přidal na vážnosti a i díky ní byl pro mé poslech této audioknihy naprosto dokonalý. Brzy se k ní vrátím.

Nikdy se nepřestala usmívat review

16.01.2021 Verified purchase

Docela síla

Jak píši v nadpisu hodnocení kniha byla opravdu síla, ale z druhé strany se poslouchala dobře a zvládla jsem to na jeden zátah. Na interpretku jsem sí sice musela zvyknout, ale i tak knihu vřele doporučuji.

Mengeleho děvče review

20.08.2020 Verified purchase

Dechberoucí

Pro mě jako matku, byla kniha silně emotivní od začátku do konce. Připomínala mi Hanu od Aleny Mornštajnové, ale tato kniha ve mě zanechala daleko silnější zážitek, emoce a pokoru. Opravdu by si tuto knihu měli poslechnout ti, co si neustále na něco stěžují. Kniha byla skvěle napsaná a některé detaily, tak úžasně popsané, že jsem věděla jak se daný okamžik ten dotyčný tvářil a nebo jak se cítil. Obě interpretky tomu dodaly ještě víc na vážnosti daného tématu. Za mě nejúžasnější ( ale taky nejbolestivější) audiokniha.......a že jich už mám nespočet. Rozhodně doporučuji!

Nevieš dňa, nevieš hodiny review

15.04.2020 Verified purchase

Super Dán

Z počátku jsem se nemohla zaposlouchat, protože mi hrozně chyběl pán Marián Geišberg, kterého jsem jako interpreta Dánovek zbožňovala a několikrát se musela vracet ....ale nakonec jsem to překonala a dobře jsem udělala. Kniha byla skvělá a interpretace taky...I když byl pan Geišberg top.

Vrány review

05.03.2020 Verified purchase

Fajn kniha

Audiokniha Vrány, mě vzhledem k příběhu dospívající dívky překvapivě bavila a poslechla jsem si jí na jeden zátah....a to i přesto, že se mnou většinu poslechu této audioknihy lomcoval vztek nad matkou Báry. Knihu určitě doporučuji.

Slepá mapa review

05.03.2020 Verified purchase

Úžasné

Alena Mornštajnová je prostě úžasná a všechny její knihy jsou sázka na jistotu. Tahle kniha je po Haně taková paráda, že už teď se těším, až si knihu, po krátké pauze poslechnu znova. Veroniku Gajerovou jsem jako herečku obzvláště nemusela, ale jako interpret této knihy je skvělá. Knihu sí musím pořídit i v tištěné podobě. Určitě doporučuji...

Sněžný měsíc review

26.02.2020 Verified purchase

Fajn kniha

Michaelu Klevisovou mám moc ráda a Kristýnu Kociánovou jako interpreta jejich audioknih taky, takže tento titul pro mě byla jasná volba. Kniha opět nezklamala a já jí můžu jen doporučit .

Dědina review

17.01.2020 Verified purchase

Úžasná kniha

To byla taková paráda. Audioknihu jsem poslechla na jeden zátah. Život lidí na vesnici, v podobě vyprávění každé postavy zvlášť je něco pro mé uši. Kniha je i vtipná a při poslechu jsem úplně vypla a zapomněla na každodenní starosti. No nic....jdu jí poslechnout znova.

Jedlová samota review

06.12.2019 Verified purchase

Paráda

Tak tahle audiokniha byla naprosto parádní. Bavila mě od začátku do konce a s trochou fantazie to člověku připadá, že sleduje film. Do toho ta hudba, klavír a smyčcové nástroje....interpretace všech je skvěla, ale Jiří Dvořák tomu dominuje. Asi jsem vadná, ale jdu si tuto audioknihu poslechnout znova. Za mě perfektní..

Veselí review

28.11.2019 Verified purchase

Hezké

Kniha Bábovky od Radky Třeštíkové pro mě zůstává pořád na prvním místě. Ale kniha Veselí je taky skvělá a určitě se časem ke knize vrátím. Co, ale musím vypíchnout je interpretace Zuzany Ščerbové....ta byla prostě úžasná a už kvůli ní stojí tato kniha za poslech.

Manželé odvedle review

28.11.2019 Verified purchase

Paráda

Skvělá kniha. Něco takového mi tady dlouho chybělo. Zhltla jsem knihu takřka na jeden zátah. Interpretace taky perfektní, takže já můžu tuto audioknihu jen doporučit.

Proč máma nadává review

03.10.2019 Verified purchase

Skvělé

Skvělá kniha. Stejně jako u prvního dílu jsem se parádně bavila a tím pádem člověk zapomene i na běžné, všední starosti. Zuzana Slavíková k těmto knihám sedí naprosto perfektně (i když mí to někdy trhalo uši ;)). Určitě se ke knize zase vrátím. Doporučuji....

Spratek review

03.10.2019 Verified purchase

Krásná kniha

Moc krásná kniha.....několikrát jsem si i pobrečela a na konci přímo řvala. Bohužel se tyto "věci" v některých dětských světech dějí a tím pádem člověk nad touto audioknihou přemýšlí a nechává to v něm smutek a bezmoc. Každopádně je kniha skvělá a já jen doporučuji.

Deník šílené manželky review

20.09.2019 Verified purchase

Špatný kup

Tak tenhle kup se mi vůbec nepovedl. Kniha mě vůbec nebavila a interpretace Bereniky (ač jí mám ráda) tomu vůbec nepomohla. Kniha mi přišla nezáživná a já osobně se k ní už rozhodně nevrátím.

Neviditelný review

03.09.2019 Verified purchase

Paráda

Já jsem teda nadšená. Od začátku do konce mě tato audiokniha ohromně bavila a poslechla jí vlastně skoro najednou. Jediné co mě mrzelo je, že byla krátká. Interpreti skvěle sedli ke každé, dané postavě. Určitě poslechnu brzy znova. Jednoznačně doporučuji..

Konec hlídky review

05.08.2019 Verified purchase

Zklamání

Pro mé byla audiokniha zklamání. Byla vlastně pokračování knihy "pán Mercedes", ale i přesto jsem se nemohla zaposlouchat i když jsem se několikrát vracela zpět....dokonce při interpretaci pana Písařovice jsem měla chuť to vypnout úplně a už se ke knize nevracet. Jeho sykavky slyším v uších ještě teď. Knihu si už znovu určitě neposlechnu.

Ta přede mnou review

13.07.2019 Verified purchase

Doporučuji

Kniha mě bavila od začátku. Střídání hlasu obou postav dělá v této audioknize určitý řád, takže se nemůže stát, že by se v ději člověk ztrácel. Obě interpretky byly skvělé, takže jak děj, tak přednes za jedna. Určitě doporučuji

Tiché roky review

28.05.2019 Verified purchase

Dokonalé

Alenu Mornštajnovou doslova miluji. Stejně jako interpretaci Kláry Suché, která četla i stejně úžasnou knihu Hana. Její knihy jsou sázka na jistotu a jak Hana, Hotýlek, tak i Tiché roky, mě vždy naprosto uchvátí a patří k mým nejoblíbenějším audioknihám. Rozhodně se k ní brzy vrátím a za mě jednoznačné doporučuji.

Osm review

23.05.2019 Verified purchase

Skvělá Třeštíková

Radka Třeštíková je prostě skvělá....I když kniha Bábovky je pro mě top, tak kniha Osm opět nezklamala. Z přednesu Jakuba Saice jsem z počátku byla nesvá a nechápala jsem proč právě on, ale nakonec byla jeho interpretace na jedničku a hvězdičkou. K audioknize se určitě ještě jednou vrátím a knihu můžu jen doporučit.

Řbitov zviřátek review

28.04.2019 Verified purchase

Super

Hodně dobrá kniha a hodně dobrá interpretace. Kniha mě bavila od začátku do konce i když byl závěr a celkový obsah knihy, tak trochu schíza....ale o tom horory jsou. Za mě doporučuji

Trhlina review

06.04.2019 Verified purchase

Napínavé

Kniha byla fajn i když mi šel často mráz po zádech. Napínavá a nešlo se odtrhnout z očekávání co příjde dál a jaká další " hrůza" bude následovat. Určitě doporučuji

Ochráním tě review

06.04.2019 Verified purchase

Po dlouhé době skvělá kniha

Za mě po dlouhé době skvělá kniha, která mě od začátku až do konce bavila a která s přehledem vtáhne do děje. Interpretace byla skvělá a Jiří Dvořák od teď patří k mým oblíbeným hlasům. Knihu určitě doporučuji..

Hotýlek review

06.12.2018 Verified purchase

Paráda

Tak tohle byla stejně úžasná kniha jako Hana. Obě knihy budou patřit k mým nejoblíbenějším. Dám si pár dní a určitě s jí vychutnám znova. Děj i přednes byl naprosto skvělý a já jen doporučuji. Víc takových knih na Audiolibrixu..

Kaktus review

23.11.2018 Verified purchase

Palec nahou

Skvělá audiokniha. Poslechla jsem během dvou dnů a nevím, co teď budu dělat. ;) Dana Černá knihu vyprávî tak úžasně, že i díky jejímu přednesu se nedalo od knihy odpoutat. Víc takových audioknih. Můžu jen doporučit.

Lazar review

18.11.2018 Verified purchase

Ujde

Tato audiokniha mě až tak neoslovila. Tyhle severské krimi asi nejsou můj šálek kávy a když se k nim často,,nechám přemluvit " mě nijak neberou . Nechci říct, že by byla kniha špatná, ale často se mi stávalo, že jsem se nedokázala vtáhnout do děje a potom jsem trochu tápala. Ale to je vyloženě jen můj problém.

Manželka mezi námi review

02.11.2018 Verified purchase

Můj šálek kávy

Tenhle styl knih je můj šálek kávy. I když jsem na konci čekala větší překvapení a rozluštění. Každopádně se nešlo odtrhnout a pořád jsem čekala kdy přijde ten šok, který ukáže jak to tedy doopravdy je. Ten se sice nedostavil, ale i tak knihu doporučuji. Interpretka má velice příjemný hlas, pokud teda nečte pasáž co by mužské hlavní postavy Richarda...to mi trošilinku leželo na nervy.

Proč máma pije review

17.10.2018 Verified purchase

Perfektní

Opravdu perfektní kniha. Vtipná a skvělá na oddech. Paní Zuzana Slavíková knize přidala na dokonalosti. Jiného interpreta si k této knize neumím představit. Více takových audioknih a já můžu jen doporučit..

My proti vám review

09.10.2018 Verified purchase

Pokračování Medvědína

Kniha je fajn a dá se říct, že lehce oddychová. Žádnou extra zápletku nečekejte, takže člověk nemusí nad obsahem přemýšlet. Pavel Soukup jako vždy vynikající přednes. Jeho příjemný hlas je na této audioknize top...

Vegetariánka review

05.10.2018 Verified purchase

Kniha mě mile překvapila

Kniha mě opravdu mile překvapila. Byla sice trochu zvláštní , ale nedalo se od ní odtrhnout a velice dobře se poslouchala a to i díky interpretaci všech účinkujících. Nejvíc mě překvapila Zdeňka Žádníková Volencová, protože nejen, že má úžasně příjemný hlas, ale byl to prostě skvělý audioherecký výkon. Knihu doporučuji...

Kdo zabil Snížka? review

16.08.2018 Verified purchase

Skvělá Soukupová

Petra Soukupová prostě píše skvělě. Po knize Zmizet a Nejlepší pro všechny jsem musela koupit i tuto audioknihu. Poslechla jsem ji na jeden tah a už se nemůžu dočkat na další její knihu. Marta Issová je stejně úžasná, takže celkový dojem je perfektní..... ostatně jako u všech třech audioknih výše napsaných. doporučuji..

List zo záhrobia review

27.07.2018 Verified purchase

Úžasný Geišberg

Tahle Dánovka se mi líbila zatím nejvíc a to už jich mám plno za sebou. Slupla jsem audioknihu doslova na jeden tah. Marian Geišberg namluvil opět na výbornou. Spojení autora a interpreta je čistý tah na branku a nemůže to dopadnout jinak než výborně.

Pan Mercedes review

24.07.2018 Verified purchase

Napínavá kniha

Na poslech byla kniha dobrá. Byla jsem pořád v napětí co se stane a díky i skvělé interpretaci se v ději člověk neztrácel, což se mi často při poslechu audioknih stává...A i přesto, že nebude patřit k mým oblíbeným , můžu jen doporučit.

Hana review

16.07.2018 Verified purchase

Krásná kniha

Krásná, úžasná kniha, ale i smutná a plná hrůzy a beznaděje. Zvažovala jsem, zda audioknihu koupit a díky bohu, že jsem tak udělala. Ke knize se v brzké době určitě vrátím a s chutí poslechnu znova. Přesto, že některé pasáže byly opravdu citlivé a dost jsem si i pobrečela, můžu knihu jen doporučit. Interpretace byla u obou postav výtečná.

Nejlepší pro všechny review

28.06.2018 Verified purchase

Krása

Tak tohle byla pro mě nejlepší audiokniha. Tři postavy, tři životy a tři interpreti a mimochodem jeden lepší než druhý. Měla jsem strach, že to bude polodětská kniha, ale naopak. Na konci jsem si i pobrečela a přiznám se, že asi i trochu proto, že tahle krásná kniha končí..

Zmizela v mlze review

21.06.2018 Verified purchase

Čekala jsem víc

Mám ráda knihy Michaely Klevisové, ale tato poslední byla pro mě zatím nejslabší. Z počátku jsem byla trochu zmatená z postav, ale později jsem se díky bohu ;-) zorientovala. Rozhodně tím, ale nechci říct, že by kniha byla špatná nebo nezajímavá, jen ty předešlé se mi líbily víc. Kristýna Kociánová četla opět na jedničku..

Přítelkyně review

02.06.2018 Verified purchase

Skvělá kniha

Kniha se se mi moc líbila. Byla napínavá a plná překvapení. Jediné co mi trochu vadilo byl přednes interpretky. Přesto, že má milý a příjemný hlas, tak určité pasáže ženských postav, četla afektovaně a hystericky..... občas už to působilo dojmem, že si ráno zapomněla vzít prášek. Kniha samotná je ale skvělá a můžu jí jen doporučit.

Muž a žena review

25.05.2018 Verified purchase

Super

Skvělá audiokniha k relaxaci a oddechu. Při prvním příběhu jsem se už dlouho u knihy tak nezasmála...a radím neposlouchat v přítomnosti dětí :-). Přednes všech tří interpretů byl stejně super, jako kniha, takže určitě doporučuji.

Zmizet review

04.05.2018 Verified purchase

Nezklamala

Krásná kniha. Citlivá, k zamyšlení a ze života. První příběh mi přišel hodně drsný, ale jak píši... takový je život. V druhém příběhu mě zase úplně dostala interpretace Jana Meduny, kterému opravdu smekám. Doufám, že přibude na Audiolibrixu víc takových audioknih.

V pasti lží review

17.04.2018 Verified purchase

Nejlepší audiokniha

Tohle byla prostě paráda. Totálně mě to smetlo a nešlo se od knihy odtrhnout. Napínavé od začátku do konce. Paní Eva Novotná knihu četla tak úžasně... Její příjemný hlas byl pro tuto audioknihu skvělá volba. Bude patřit mezi mé nejoblíbenější interprety. Moc se těším na další podobnou knihu a za mě můžu jen doporučit.

Policie review

13.04.2018 Verified purchase

Moje první Nesbovka

Moje první a určitě ne poslední Nesbovka. Musela jsem se sice několikrát vrátit zpět, protože mi unikaly postavy, ale ve výsledku byla kniha naprosto skvělá. Určité pasáže byly vcelku drsné, ale to hald k tomuto žánru patří. Jen nevím, jak mám pochopit otevřený konec co se týče Aurory. Jestli je pokračování? Knihu můžu jen doporučit a já jdu hledat další Nesbovku..

Laskonky review

15.03.2018 Verified purchase

Kniha mě nezaujala

Kniha mě ničím nezaujala a vlastně ani moc nevím o čem byla, protože jsem se prostě nemohla zaposlouchat a vtáhnout se do děje. Asi to bude tím, že nebudu fanynka paní Nesvadbové Zkusila jsem od ní 4 knihy a ne a ne tomu přijít na chuť. Interpretace Jany Strykové je příjemná, ale ani ta tomu bohužel nepomohla.

Žena v okně review

07.03.2018 Verified purchase

Zklamání

Příběh sám o sobě je dobrý, napínavý a chytne, ale interpretace byla děsivá. Měla jsem problém se z počátku zaposlouchat, ale naštěstí mě děj knihy vtáhnul a já to překonala. V polovině knihy se buď interpretka zlepšila a nebo jsem si prostě zvykla. Kniha v tištěné verzi a nebo, kdyby jí namluvil někdo jiný, by byla skvělá.

Rybí krev review

26.02.2018 Verified purchase

Kniha překvapila

Moc milá a příjemná kniha. Z počátku jsem podle popisu audioknihu vůbec nechtěla koupit, ale naštěstí jsem tak neudělala. Kniha je moc hezky napsaná a interpretace paní Dany Černé to ještě podtrhne. Téma knihy sice až tak vtipné a milé není, ale i přesto je to skvělá oddechovka a já si jí jdu pustit ještě jednou. Knihu doporučuji..

Mráz review

23.02.2018 Verified purchase

Výborná kniha

Skvělý, řekla bych až hororový příběh. Kniha mě už od začátku vtáhla do děje a nešlo se odtrhnout. Určitě se musím za nějaký čas ke knize vratit, ať se mi urovnají určité střípky, které mi během poslechu unikly, ale i tak to byl skvělý zážitek a knihu doporučuji. Pan Žák nepatří mezi mé oblíbence, ale už jsem si na jeho přednes zvykla a k těm knihám, které interpretoval mi sedí.

Medvědín review

30.01.2018 Verified purchase

Název knihy mě zmátl

Dlouho jsem kolem této knihy "chodila" a vzhledem k názvu mě nechávala chladnou. Naštěstí jsem přece jen zakoupila a knihu poslechla. Příběh hned na začátku nabádá k poslechu a tak jsem hlatala každou větu a čekala, jak dopadne. Interpretace pana Soukupa byla skvělá .

Syndrom E review

23.01.2018 Verified purchase

Zvláštní kniha

Opravdu zvláštní kniha. Dlouho jsem zvažovala, jestli tuto knihu koupit nebo ne a nakonec jsem docela ráda, že jsem audioknihu poslechla. Má sice kapku prvky sci-fi, což já moc nemusím, ale ve výsledku je kniha napínavá a fajn. Můžu tedy doporučit.

Žiješ iba dvakrát review

04.12.2017 Verified purchase

Ani tentokrát Dán nezklamal

Nejlepší Dánovka jakou jsem slyšela.... a že jsem jich už slyšela. Děj Vás vtáhne hned ze začátku a jen těžko se od této audioknihy odchází. O interpretaci pana Mariana Geišberga ani nemluvím, protože on je jeden z důvodů, proč jsem začala knihy Dominika Dána poslouchat.

Nehanebné neviniatko review

28.11.2017 Verified purchase

Opět dobrý Dán

Dominik Dán opět nezklamal a už vůbec ne interpretace Mariana Geišberga. Docela mě překvapilo rozuzlení tohoto "choulostivého" případu :-) a ke konci audioknihy se už nedalo od poslechu odtrhnout. Můžu doporučit..

Hra o holčičku review

11.10.2017 Verified purchase

Zvláštní kniha

Tahle audiokniha patří k mým nejslabším. Příběh je poněkud zmatený a interpretace spisovatelky je víc než příšerná. Možná,kdyby tuto knihu četl někdo ,kdo má příjemný přednes, tak by to nebyl takový propadák....

Tančím tak rychle, jak dokážu review

06.10.2017 Verified purchase

Úžasná kniha

Úžasná audiokniha, která mi něčím připomínala moji už 150 let oblíbenou knihu ,,deník Americké manželky" . Paní Simona Postlerová svým nádherným a sametovým hlasem knize přidala na dokonalosti a pro mě to byl opravdu skvělý zážitek..K poslechu této knihy se určitě ještě minimálně jednou vrátím a hned píšu Ježíškovi o tištěnou verzi.

Matky to chtěj taky review

03.10.2017 Verified purchase

Zvláštní kniha

I přes to, že jsem pochopila smysl této audioknihy, mi občas přišlo jako by při psaní autorka kouřila marihuanu....taky některá slova, jako třeba "vlečka" se opakovala několikrát a to mě taky trošičku rušilo. Ale dohromady byla kniha celkem fajn a jako oddychovku můžu doporučit.

Uzol Rating

01.10.2017 Verified purchase

Zdochnuté srdce review

01.08.2017 Verified purchase

Úžasná kniha

Skvělé, skvělé, skvělé. Po všech těch detektivkách byla tato kniha úžasným osvěžením. Je vtipná, ze života. Interpretace Zuzany Fialové k této knize sedl jak "sednice na hrnec "a podtrhla konzumaci této audioknihy k totálnímu zážitku. Poslechla jsem si to doslova na jeden zátah.

Zkurvenej příběh review

26.07.2017 Verified purchase

Skvělá kniha

Po knize mráz a kruh jsem i v tomto příběhu očekávala překvapivé rozuzlení, které se taky i dostavilo. Tohle napětí se mi na knihách Miniera líbí nejvíc. Přesto, ale byla kniha jiná než ostatní , ale to vnímám jako pozitivum. Audioknihu můžu jen doporučit...

Korene zla review

20.07.2017 Verified purchase

Dominik Dán je prostě Dominik Dán

Dobrá audiokniha a tentokrát měla zajímavý konec, který jsem nečekala. Interpret Marián Geišberg jako vždy totální jednička a jednoznačně u mě zůstává na prvním místě interpretů audioknih. Knihu můžu jen doporučit..

Nežná fatamorgána review

21.06.2017 Verified purchase

Skvělá kniha

Další skvělá kniha Dominika Dána. Louskám postupně jednu za druhou a Dán nikdy nezklame. Přiznám se, že mě hodně ovlivňuje i interpretace Mariána Geišberga, protože on je pro mě jednoznačně interpret číslo jedna. Jeho přednes je prostě dílo. Každopádně tuto audioknihu můžu vřele doporučit...

Kruh Rating

29.05.2017 Verified purchase

Cela číslo 17 review

28.04.2017 Verified purchase

Nejlepší kniha Dominika Dána

Tohle byla zatím nejlepší audiokniha od Dominika Dána. Od začátku mě příběh bavil a určité pasáže byly překvapením. Marián Geišberg je pro mě nejlepší interpret. V jeho podání jsou určité pasáže, jako třeba telefonní rozhovor a nebo "imitace" ženské postavy, neskutečně zábavné a skvělé. Nesmím zapomenout ocenit i jeho příjemný a klidný hlas. Knihu určitě doporučuji.

Všetko alebo nič review

24.04.2017 Verified purchase

Čekala jsem víc

Takový "běžný" příběh ze života a přiznám se, že tohle téma vyhledávám ....na odlehčení. Ale jak už jsem napsala, tak jsem čekala víc a trošku mi vadil styl , jakým byla kniha napsaná a že vztah o kterém tato kniha je byl, tak jakoby popsaný zkráceně. Ale určitě nelituji zakoupením této audioknihy. Interpretaci hodnotím na jedničku.

Ostrov šedých mnichů review

23.02.2017 Verified purchase

Další úžasná kniha

Po knize Kroky vraha jsem si hned musela koupit tento titul a udělala jsem rozhodně dobře. Další úžasná kniha této skvělé spisovatelky od které jsem se opět nemohla odtrhnout. Napěti, zvědavost a očekávání, jak to celé dopadne mě provázelo od začátku až do konce. Interpretace Kristýny, jako už tradičně naprosto bez chyby a dokonalá.... nezbývá mi, než pátrat po další audio knize M. Klevisové.

Kroky vraha review

21.02.2017 Verified purchase

Skvělá detektivka

Skvělá kniha. Doslova jsem jí poslechla jedním dechem a jen tak, tak se dalo od ní odtrhnout. Líbilo se mi, že nebyla zaměřená a napínavá pouze na jednu postavu, ale těch "zapletenců " bylo v knize víc. Kristýna má úžasný projev a její interpretace je třešničkou na dortu co se této knihy týče. Hned jsem zakoupila další autorčinu audioknihu. Určitě doporučuji..

Smrť na druhom brehu review

25.01.2017 Verified purchase

Dobrá audiokniha

Kniha byla dobrá v pravém smyslu slova. Příběh ve mě z počátku vzbudil lehce zvědavost, ale posléze už mi to všechno přišlo moc dlouhé ....ale to je možná účel autora ve čtenáři vzbudit napětí, takže ve výsledku hodnotím kladně.Interpretace v podání pana Mariána Geišberga byla ovšem úžasná a jemu dávám velký palec "hore".

Jednou nohou v hrobe review

25.01.2017 Verified purchase

Perfektní

Perfektní...už proto, że jsem další Dánovku v podání mého milovaného Mariána Geišberga už nečekala. Děj mě bavil i zápletka, takže jsem knihu slupla na dva poslechy. Určitě doporučuji..

Ostré předměty review

12.01.2017 Verified purchase

Zajímavá a napínavá audiokniha

Audiokniha byla velice napínavá a zvědavost mě nutila poslouchat co to šlo. I když některé momenty a popisy určitých zážitků hlavní postavy mi přišly přehnané. Závěr mě docela překvapil. Výkon interpreta v podání Lenky Krobotové opět velice vyhovoval.

Mexická vlna review

05.01.2017 Verified purchase

Úžasná audiokniha

Úžasná audiokniha, kterou jsem doslova zhltala za dva dny. Je to kniha citlivá, dramatická i lehce erotická. Co se týče Mariána Mitaše, který audioknihu namluvil, tak můžu jen říct, že to byl nejlepší "přednes" jaký jsem slyšela. Naprosto excelentně měnil barvu hlasu,že to sedlo přesně k danému úryvku. Díky němu se mi v hlavě přehrával film.... né "jen" poslech audioknihy. Tleskám jak autorovi, tak za výkon interpreta.

Pralinky review

15.12.2016 Verified purchase

Kniha mě nezaujala

Přednes Báry mě nenadchl. Nemohla jsem se pořádně zaposlouchat a děj taky nijak nezaujal. Netěšila jsem se na další poslech jako obvykle při "čtení" audioknih. Kniha teda celkově zklamala přesto, že si spisovatelky vážím.

Bábovky Rating

07.12.2016 Verified purchase

Himmlerova kuchařka Rating

11.11.2016 Verified purchase

Dívka ve vlaku review

05.11.2016 Verified purchase