User Petra's Reviews

40 dní pěšky do Jeruzaléma review

09.02.2021 Verified purchase

Veselý cestopis

Mám ráda knihy pana Zibury. Má osobitý humor, dělá si rád legraci i sám ze sebe a nebere se tak vážně. Příběh je bezva, není moc bláznů, kteří chtějí projít relativne nebezpečný kus světa pěšky. Co vnímám jako minus je poměrně časté členění kapitol. Poslouchám audioknihy před spaním a výrazný hudebni podcast někdy trochu ruší. Ale určitě stojí za poslouchání!

Vlak do Santa Fe review

02.01.2021 Verified purchase

Zábava od dua Kaiser Lábus nezklamala

Chtěla jsem neco veselého, ale be hloupého. Mám moc ráda humor pana Kaisera a pana Lábuse. Zdd ss ještě prolíná s poutavým příběhem z divokého západu. Kde Vinetou a Old Shaterhand byli muži, které ženy obdivovaly a muži chtěly být jako oni. Co ba tom, že jsou vymýšlení. A v tomto příběhu i dost vtipní 😁 Je to pohodovka pro děti i dospělé.

Saturnin zasahuje review

02.01.2021 Verified purchase

Saturnin pohodový a vtipný

Miluji Saturnina je to má nejoblíbenější kniha. Pokračování které se snaží navázat na tak vtipný a poetikou oplývající příběh je vzdy těžké. Proto nedávám plné hodnocení. Ale příběh sd mi líbil měl spád. Posluchač se dozvěděl o dalších radostech a starostech hlavních postav. A i když je Saturnin jen jeden, stojí to za to!

Letuška z economy review

02.01.2021 Verified purchase

Pro mne oddechová pecka

Nečekala jsem nic. Upoutala mne vypravěčka příběhu. Ale nakonec to byla super usínací pohodovka u které jsem se dobře bavila a dozvěděla o světě letušek. Kniha spíše pro ženy...

Môj príbeh review

02.01.2021 Verified purchase

Poutavé poslouchání o silné ženě

Zajímal mne život první dámy a jak se na toto místo dostala. Bylo to zajímavé poslouchání o USA o tom jak to chodí u Bílého Domu. Nevadilo mi, že to bylo slovensky. Alespoň jsem si slovenštinu připomněla.

Mortdecai – Záhadný případ s knírem Rating

01.05.2020 Verified purchase