User Jiří Dyčka's Reviews

Motivace review

02.11.2017 Verified purchase

Vynikající myšlenky v nekvalitní dlouhé nahrávce

Skvělá série motivačních myšlenek, která se nespokojí s pouhým recitováním citátů, ale na základě psychologie a sociologie dopodrobna rozebírá téma motivace.

Slabostí knihy je její interpretace. Hlas je monotónní, chyby a nesrovnalosti jsou časté a pod celou nahrávku zní nepříjemný šum.

Ale ani tyto podmínky nevadí v užitku z knihy, kterou bych doporučil všem, kteří se chtějí dozvědět něco o sobě i druhých.

Steve Jobs review

12.10.2017 Verified purchase

Inspirativní kniha

Dlouhý a podrobný životopis génia. Někdy jsem se sice ztrácel v množství podrobností a různých jmen, ale rozhodně stojí za poslechnutí. Jednak je dopodrobna rozebráno fungování obrovské firmy, a také je krásně vylíčen rozpor osobnosti Steva Jobse, který byl na jedné straně génius a na druhé straně sociálně nepoužitelný člověk... A pana Stránského je radost poslouchat.

Time management review

23.08.2017 Verified purchase

Náročná, ale poučná

Tato audiokniha sice není na oddechový poslech po práci, ale nabízí velmi kvalitní a hlavně systematické pojednání o problému timemanagmentu. Kniha není dlouhá, tudíž je velmi hutná. Doporučuji poslechnout a to minimálně dvakrát.