User Lada's Reviews

Audioworm Scribe - One of the most frequent reviewers

Na konci října Rating

07.04.2021 Verified purchase

Terapeutka Rating

30.03.2021 Verified purchase

Pustina review

14.03.2021 Verified purchase

Po první knize trochu rozpaky

Po přečtení Stříbrné cesty jsem byla nadšená. Pustina na mě ale působila zvláště. Konec byl překvapivý,ale kniha se tak nějak táhla. Atmosféra ale byla vykreslená velmi dobře. Interpreti skvělí.

Touha review

05.03.2021 Verified purchase

Mrazivé chvíle

Příběh jsem začala poslouchat při večerní mlhavé cestě tmavými uličkami města...

Takže to byl o to víc horor. Dobře hudebně podbarvené. Velmi působivé.

Petr Šmíd velmi dobře interpretoval.

Stříbrná cesta review

05.03.2021 Verified purchase

Dva interpreti - dobrá volba

Předně mě velmi mile překvapili dva interpreti. Dva interpreti a vlastně dva děje, které se na konci propojí. Pan Vondráček se poslouchá krásně, je skvělý jak při četbě, tak v divadle. Jitka Ježková byla také vynikající. Její hlas je příjemný. Příběh byl velmi napínavý, ponurý, chladný sever k tomu. Moc se mi kniha líbila, nešlo přestat poslouchat.

Ochráním tě review

05.03.2021 Verified purchase

Skvělá interpretace

Knihy Petera Maye mám ráda. Tato kniha se mi vcelku líbila. Možná ale, že interpretace byla zajímavější než příběh sám. Velmi mě zaujal ovšem opět popis krajiny. V tom je autor vždy skvělý.

Kroky vraha review

05.03.2021 Verified purchase

Fajn detektivka

Dlouho jsem okolo spisovatelky Michaely Klevisové a jejích knih pouze "kroužila". Až konečně došlo na tuto detektivku. Příběh mě hned "vtáhl", velmi poutavě napsáno. Těším se na další knihy a jsem ráda, že jsou i zde na audiolibrix. Interpretku neznám, příjemně mě překvapila.

Šachové figurky review

21.01.2021 Verified purchase

Skvělá trilogie

Třetí díl trilogie Petera Maye byl opět vynikající. Příběh mě naprosto pohltil a těšila jsem se nedočkavě na pokračování. Krásně vykreslená krajina, charaktery postav, napětí... První dva díly jsem četla a trochu s obavami jsem se pustila do poslechu, zda to bude ono... A bylo to skvělé což je velká zásluha Jiřího Dvořáka.

Ti druzí review

17.01.2021 Verified purchase

Napětí

Autorka mě držela v napětí od první do poslední stránky a nenechala mě ani na chvilku vydechnout. Příběh jsem přeposlouchala za velmi krátký čas, zvědavá, jak vše dopadne. Jiří Dvořák knihu velmi dobře interpretoval.

My proti vám review

12.01.2021 Verified purchase

Interpret - skvělý

Pavel Soukup byl skvělý. Jak v prvním díle, tak i zde bohužel, příběh mě, stejně jako Medvědín, moc nechytl. Myslela jsem, že z první knihy budu lépe "připravena". Nestalo se. Doposlouchala jsem, ale nějak vše šlo okolo mě.

Medvědín review

02.01.2021 Verified purchase

Dobrá

Kniha se mi neposlouchala lehce. Dějová linka hokeje mě moc nezaujala, ale příběh dívek velmi. Backman mě jinak baví, jeho styl psaní, popis osob, myšlenkových pochodů, charakterů. Nechci z příběhu nic prozrazovat, sama nemám ráda, když se něco před čtením dozvím dopředu... Takže jen: závěr se opravdu povedl. Interpretace skvělá.

Zelená míle review

19.12.2020 Verified purchase

Kniha i film 👍

Doposud jsem znala pouze filmové zpracování tohoto příběhu. Film je skvělý. Nyní jsem byla velmi zvědavá na knihu. A musím se opakovat, kniha je skvělá. Ač jsem znala děj, příběh mě naprosto pohltil a před očima se mi propojil s filmem. Krásný zážitek. Měla jsem trochu strach z interpreta, pana Beneše, protože ve filmu nadaboval Toma Hankse Vladimír Dlouhý. Po prvních větách se ale moje obavy rozplynuly. Tleskám a děkuji.

Než jsme byly tvoje review

19.12.2020 Verified purchase

Jména...

Příběh byl zajímavý a děsivý v tom, že byl napsaný podle skutečné události. Měla jsem jen trochu problém orientovat se ve jménech. Interpretka příběhu byla skvělá.

Kamenná opice review

25.11.2020 Verified purchase

Skvělá kniha

Další díl ze série (poslouchám chronologicky). Opět velmi napínavý příběh. Příběh, který sice nebyl zasazený do Číny, jako série Čínské thrillery Petera Maye, ale "Číny" se dotýká (nechci prozrazovat víc, nemám ráda, když se něco prozradí před samotnou četbou, poslechem)a to ho velmi ozvláštnilo. Skvělé. A opět musím pochválit pana Vondráčka za skvělý přednes. Přes všechna tato plus si od dalšího dílu musím dát pauzu, poslouchat vše téměř za sebou už je trochu příliš.

Tanečník review

07.11.2020 Verified purchase

Skvělá kniha

Skvělé. Skvělé a skvělé. Pokud bude celá série taková, moc se těším na další pokračování. A závěr? Závěr příběhu byl velkým a nečekaným zvratem. Poslouchala jsem snad s pusou dokořán. A to i díky panu Vondráčkovi. Umí. A samozřejmě i v divadle.

Prázdné křeslo review

07.11.2020 Verified purchase

Napětí

Opět nádherně napínavý příběh, který se krásně poslouchá od začátku až do konce. Jeffery Deaver prostě umí. A pan Vondráček jako interpret je opět skvělý 👍

Katarze review

18.10.2020 Verified purchase

Velmi dobrá kniha

Yrsa opět nezklamala. Kniha se poslouchala jedním dechem, či lépe, oběma ušima. Příběh měl spád od začátku do konce. Docela originální mi zde přišlo téma šikany. Klára Cibulková skvělá.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Černá díra review

13.10.2020 Verified purchase

Velmi dobrá detektivka

Další kniha Yrsy Sigurðardóttir opět nezklamala. Temný příběh začínající v minulosti... A opět překvapivý závěr. Už se těším na další. Klára Cibulková je jako interpretka skvělá.

Muž jménem Ove review

13.10.2020 Verified purchase

Ove mě pohltil

Skvělý příběh, skvělá interpretace. Nemohla jsem se odtrhnout. Zábavné i smutné. Bručoun Ove... Postupně jsem se dozvídala jeho osud a měnil se mi pohled na něj. Bylo smutné se s ním rozloučit. Nyní je pro mě Ovem pan Vlasák.

Na okraji propasti review

13.10.2020 Verified purchase

Neodrazuji

Od Bernarda Miniera jsem četla všechny knihy, které u nás vyšly. Tato byla trošku zklamáním. Ani interpret mi moc nesedl. Přes to jsem doposlouchala a úplně nezatracuji.

Sběratel kostí review

13.10.2020 Verified purchase

Pan Vondráček top!

Příběh znám z filmového zpracování a přes to jsem si ho velmi ráda poslechla. Částečně i kvůli tomu, že interpretace byla svěřena panu Vondráčkovi. A je skvělý! Kniha je daleko lepší. Ostatně, velmi často tomu tak bývá.

Šikmý kostel review

13.10.2020 Verified purchase

Doporučuji!!!

Knihu jsem začala poslouchat na doporučení. Moc jsem tomu nedávala. Tohle téma mě nebude bavit... Opravdu snad po první poslechnuté větě jsem začala měnit názor. Po první kapitole jsem se už nemohla odtrhnout. Těšila jsem se na další pokračování. Na další osudy lidí v příběhu. Interpretace Vilmy Cibulkové je naprosto skvělá. Tleskám. Byl to skutečný zážitek.

Zlodějka knih review

13.10.2020 Verified purchase

Úžasná interpretace

U této knihy oceňuji hlavně interpretaci Vilmy Cibulkové. Poslouchat ji byl skvělý zážitek. Příběh jako takový byl zajímavý, ale Smrt mi tam nějak neseděla.

DNA review

22.09.2020 Verified purchase

Skvělý příběh

Výborně napsaný příběh, plný napětí, který posluchače nenechá oddechnout. Překvapivý závěr! Kniha se mi velmi líbila, těším se na další díl. Paní Cibulkové, interpretce, tleskám.

Úzkosti a jejich lidé review

12.09.2020 Verified purchase

Tleskám

Moje první kniha od Fredrika Backmana. Naprosté překvapení. Skvěle napsaná kniha, kdy jsem se bavila od začátku až do konce. Při čtení jsem se smála, zamýšlela, smutnila... Příběh mě naprosto pohltil. "Humor je poslední obranná linie duše". Souhlasím s autorem. Velmi se těším na další Backmanovy knihy a Úzkosti si brzy pustím znovu. Pan Brousek ještě dojem z knihy umocnil. Jeho přednes je naprosto dokonalý. Děkuji.