User wendy's Reviews

Audioworm Scribe - One of the most frequent reviewers

GUMP - pes, který naučil lidi žít review

02.03.2021 Verified purchase

Nadherný, dojemný....

Doposlechnuto! Dlouho jsem se této knížce vyhýbala, protože jak má něco obrovský úspěch a obrovskou reklamu která na člověka leze odevšad tak tak trochu ztrácím zájem, ale v tomhle případě jsem udělala moc dobře že jsem to zkusila. Bylo to nádherné.

Víc k tomu nemám co říct. Moc a moc se mi to líbilo.

A jako příjemný bonus pro mě byl jeden z mých nejoblíbenějších českých herců Ivan Trojan který ji bravurně namluvil.

Ti druzí Rating

05.12.2020 Verified purchase

Dívka v ledu review

01.12.2020 Verified purchase

Dobrý thriller

Moje první setkání s autorem a musím říct celkem příjemné ikdyž nebylo to nic převratného,ale bylo to napínavé i když trochu předvídatelné (ale za to si můžu sama už mám přece jen za sebou hodně podobných knih) Interpretace jako vždy skvělá. Rozhodně mohou knihu doporučit každému kdo má rád detektivky.

Nezvratné alibi review

25.11.2020 Verified purchase

Bezvadně zakončeno

Enzo nezklamal, napínavé od začátku do konce. Autor mě skvěle vodil za nos falešnými stopami a podezřelými.A i když se mi nakonec potvrdilo moje podezření ohledně pachatele který zabil Lucii tak jsem si poslech velmi užila. Skvělý mix pátrání po tom kdo vraždil a odhalování rodinných tajemství. Rozhodně doporučuji poslechnout/přečíst ale raději fakt od začátku 🙂

Aristokratka u královského dvora review

12.11.2020 Verified purchase

Opět skvělý zážitek

Opět skvělý zážitek. Trošku jsem se bála toho pokračování když jsem si přečetla o čem by to mělo být, bála jsem se že to bude zbytečné natahování, ale byla jsem mile překvapena a dost jsem se bavila. Výkon Veroniky Khek Kubařové byl naprosto skvělý. Troufám si říct že v tomhle díle se mi její výkon líbil nejvíc. Jediné co mě "naštvalo" je ten brutálně otevřený konec... 🤣

Pravda, nebo lež review

24.07.2020 Verified purchase

Teda...😱

Tohle bylo mé první setkání s autorkou a hned na poprvé wow, seděla jsem ani jsem nedutala, napětí od začátku do konce, člověk neví co si má myslet a hlavně čemu věřit, jestli vůbec něčemu nebo někomu. Prostě skvělý napínavý příběh i když v jistých částech... Do teď si nejsem jistá které té pravdě věřit. Rozhodně doporučuji poslechnout.

Strach nad Bobří řekou Rating

06.05.2020 Verified purchase

Hadrový panák review

06.03.2020 Verified purchase

Skvělý příběh

Hadrového panáka už jsem četla, ale teď jsem zatoužila si ho i poslechnout a misím říct že mě to bavilo víc než když jsem ho četla. I když mám i trochu výhrady k těm hudením předělům a zvukovým efektům ty mě tentokrát trošku štvaly. Ale jinak to byla fakt jízda. Interpretace opět na jedničku s hvězdičkou. Asi si brzy poslechnu i Loutkáře. Velmi doporučuji obě.

Znovu Provence review

04.03.2020 Verified purchase

Nezklamal

Opět krásné, prosluněné vyprávění o víně, jídle, olivách, olivovém oleji. Svérázných místních řemeslnících, restauratérech.Prostě nádherně prosluněný a levandulí provoněný příběh ještě umocněný sametovým hlasem pana Soukupa. Moc doporučuji poslechnout.

Rok v Provenci review

24.01.2020 Verified purchase

Pohodové, vtipné vyprávění

Pohodové, vtipné vyprávění o slastech a strastech, stěhování se do Provence, o budování domova, svérázných domorodcích. Vřele doporučuji všem kteří mají rádi dobré jídlo a víno, ovšem nebezpečí je v tom že když uslyšíte o jídle a víně okamžitě na něj dostanete chuť.

Pod toskánským sluncem review

21.01.2020 Verified purchase

Krásné vyprávění prozářené sluncem...

Krásné, milé vyprávění o strastech a slastech spojených s renovací domů, zahrady,a hlavně o jídle, víně, posezení s přáteli, sousedy a nádherné přírodě a italském sluníčku.

Šlehačková oblaka review

11.11.2019 Verified purchase

Krása

Moc hezky načteno, teprve podruhé jsem se pustila do knihy načtené samotným autorem a musím říct že jsem se celkem bála jaké to bude, ale bylo to krásné občas i slzy ukáply jak to bylo smutné nebo naopak dojemné.

Hvězdy nám nepřály review

31.10.2019 Verified purchase

Skvělý příběh

Knížku jsem už četla takže co se příběhu týče jsem věděla do čeho jdu. Teď jsem si chtěla dopřát i skvělý zážitek z poslechu Veronika s Matoušem se zhostili výborně svých rolí. Byl smích, byly slzy...a tak to má být.

Umrlčí cesta review

11.10.2019 Verified purchase

Peter May opět nezklamal

Opět skvělý zážitek z poslechu, Peter May v podání Jiřího Dvořáka to je sázka na jistotu. Prostě umí, příběh mě vtáhl od prvních minut. Vřele doporučuji!

Dívka, která musí zemřít review

08.10.2019 Verified purchase

Zvědavost byla silnější než já

Abych začala pozitivně tak musím říct že interpretace Martina Stránského byla opět bezchybná a to bylo tak asi všechno co se mi libilo.Do dalšího dílu se mi moc nechtělo, protože upřímně mě moc nebavil ani ten předchozí, ale byla jsem zvědavá jak to všechno skončí. Za mě to bylo zase moc superhrdinské.

Čtvrtá oběť Rating

27.09.2019 Verified purchase

DNA review

23.03.2019 Verified purchase

Skvělý příběh

Bylo to moje první setkání s autorkou a musím říct že nelituji, byla to jízda. Příběh pěkně odsýpal, byl napínavý a i když jsem tak trošku tušila kdo by ty vraždy mohl mít na svědomí i tak jsem s napětím poslouchala s napětím kdo z nic to bude. A o to víc mě závěr šokoval. Rozhodně doporučuji všem milovníkům napětí!

Aristokratka ve varu review

13.03.2019 Verified purchase

Obyvatelé Kostky opět nezklamali

Aristokratka ve Varu, nezklamala. Opětovné setkání s obyvateli zámku Kostka bylo zábavné. Člověk se zase hezky od plic zasměje a nahlas! A hodně tomu napomáhá i Veronika Kubařová, její přednes prostě miluju!

Medvědín review

25.01.2019 Verified purchase

Za mě ne :(

Po všech těch kladných ohlasech jsem si říkala že to zkusím, ale tohle byl krok vedle. Snažila jsem se zaposlouchat, ale nešlo to. Vůbec mě to nebavilo. Nemůže za to interpret ten je skvělý jeho hlas mám moc ráda, ale zrovna tohle není příběh pro mě.

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka review

25.11.2018 Verified purchase

Opět jsem se skvěle bavila

Přibyly nám nové postavy a obyvatelé Kostky byli tentokrát trošku upozadeni, ale to nevadí. I tak mě bavila dvojice prostoduchých zlodějíčků jdoucích vykrást rakev Marie II. A naproti nim manželský pár který má zase naopak svůj zločin promyšlený do posledního detailu. Mně se pokračování velmi líbilo. Ale jen jednu malou výtku přece jen mám nutně potřebuju další díl! Chci vědět jak to bude dál s Marií a Maxem.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Šachové figurky review

14.11.2018 Verified purchase

Opět krásně napínavý příběh

Budu se opakovat, ale právě na příbězích této série mě moc bavilo to střídání minulosti se současností,znalost prostředí a skvěle vystavěné napětí, charaktety postav, hudební předěly a v neposlední řadě brilantní výkon pana Dvořáka. Mohu jen a jen doporučit:)

Muž z ostrova Lewis review

23.10.2018 Verified purchase

Peter May opět nezklamal...

Hned jak jsem si doposlechla Skálu tak jsem věděla že musím vědět jak to bude dál. A opět se mi kniha moc líbila, skvělá znalost prostředí a výborně vykreslené charaktery jednotlivych postav, střídání se minulosti se současností, vzpomínky starého pána. Pan Dvořák opět podal vynikající výkon. A v neposlední řadě musím pochválit i hudební předěly. Co nejdříve si poslechnu i třetí část. Rozhodně doporučuji poslechnout!

Skála review

17.10.2018

Peter May opět nezklamal...

Kolem téhle audioknihy jsem kroužila strašně dlouho než jsem se odhodlala k poslechu. A rozhodně nelituju (brzo si pořídím další díl) Mrazivé napětí od začátku do konce, úžasná znalost prostředí, perfektně vykreslené charaktery všech postav. Dávná tajemství. No a nakonec ještě hlas pana Dvořáka,(i když toho bych poslouchala i kdyby načetl telefonní seznam;-)) no nic víc už jsem si nemohla přát. Rozhodně doporučuji poslechnout.

Mráz review

08.10.2018 Verified purchase

Mrazivé napětí

Chvíli trvalo než jsem se za poslouchala, začátek byl na mě trochu zdlouhavý, ale pak se to krásně rozběhlo. Mrazivé napětí až do konce. I když tentokrát mi moc nesednul interpret. Další díl si raději přečtu v papírové podobě. Ale jinak se mi kniha moc líbila. A rozhodně ji doporučuji všem milovníkům krimi.

Pán ohně review

29.09.2018 Verified purchase

Skvělý zážitek

Bezvadný zážitek, to bylo snad poprvé kdy jsem si vychutnala poslech se dvěma interprety, normálně upřednostňuji knihu jen s jedním, ale tady wow. Napětí od začátku do konce, fascinující a zároveň nepochopitelné prostředí Číny. Co nejdřív potřebuji další díl.

Výjimeční lidé review

29.08.2018 Verified purchase

Mám novou lásku :)

Bylo to moje první setkání s autorem. Musím říct že se velmi vyvedlo, příběh se mi moc líbil byla jsem napnutá od začátku do konce. Poslouchala se velmi dobře, krásně načtená a určitě to není poslední kniha kterou si pořídím, moc se těším až si poslechnu další díl.

Švábi Rating

29.07.2018

Žena v kleci review

26.07.2018 Verified purchase

Ale jo, bylo celkem fajn...

Jak mám ráda severskou krimi a takové ty řekněme zhýralejší policajty jako jsou třeba Wallander nebo Harry Hole...Tak tenhle je děsný, kdybych nebyla zvědavá, jak to dopadne, tak tu knihu vzdám ten hlavní hrdina mě neskutečně štval. Asi to bude první a poslední kniha tohoto autora...doposlechla jsem si ji čistě ze zvědavosti a víc už ne. ☹

Výkon pana Bareše byl skvělý, rozhodně si poslechnu nějakou další jím načtenou knihu, jen to asi nebude zrovna tahle krimi.

Usměvavý muž review

23.07.2018 Verified purchase

Opět povedená detektivka

Sice trochu pomalejší začátek ale pak se to krásně rozjelo. Děj pěkně odsýpal, musím říct nenudila jsem se ani minutu. Byla jsem moc ráda že se autor dlouho nevybral ve Wallanderovych problémech. Můžu jedině doporučit.

Arabela a Rumburak review

14.05.2018 Verified purchase

Nádherný návrat do dětství :)

Arabela patří k mým nejoblíbenějším pohádkovým seriálům a tak tato audiokniha nemohla ujít mé pozornosti. Skvělé výkony obou pánů herců. Určitě vy všichni a´t malí nebo velcí co milujete pohádky si ji rozhodně poslechněte.

Jedlová samota review

23.04.2018 Verified purchase

Stojí za poslech

I když zrovna nemusím knihy načtené více interprety, tak u této mi to vůbec nevadilo. Příběh pěkně odsýpal, napnutá jsem byla až do konce. Kdo je vrah jsem se neodvážila ani hádat,překvapení jako vždycky.

Saturnin review

30.03.2018

Kniha mého srdce

Saturnin je a bude knihou mého srdce, miluju ji. Mám ji přečtenou asi stokrát tak jsem byla zvědavá jaká bude audiokniha a musím říct že úžasná a ještě v podání pana Víznera, pořád jsem ho měla před očima (miluju jak hraje Saturnina ve filmu). Vřele doporučuji vše!

Hypnotizér review

30.03.2018

Další skvělá krimi

Hned na začátek musím říct, Pavel Rímský prostě umí (v jeho podání bych poslouchala snad i telefonní seznam :) ), mrazivé, napínavé, jen na mě až moc dlouhé měla jsem pocit že snad nikdy nebude konec...ale líbila se mi. Už se těším až si poslechnu další díly

Bílá lvice review

29.03.2018 Verified purchase

Wallander opět nezklamal

Obecně mám moc ráda detektivky a zvlášť ty severské. Moc se mi líbilo hlasové odlišení postav, i když jich tentokrát bylo docela dost tak jsem se v tom chvilkama ztrácela, ale dalo se to zvládnout. Kniha se mi poslouchala velmi dobře, je tak akorát napínavá aby posluchače nutila poslouchat dál a dál. Určitě ji doporučuji všem milovníkům dobré krimi.

Muž, který hledal svůj stín - Milénium V review

21.03.2018 Verified purchase

Celkem fajn

Nedá se říct že by mě bavila tak jako předchozí díly, jak už zmínili jiní není to ono. Ale chtěla jsem vědět jak to dopadne, vím to takže splnila svůj účel. Jak už jsem zmiňovala jinde, jsou interpreti od kterých by mě bavilo poslouchat snad i telefonní seznam, takže úplně nejvíc mě na knize bavil to že ji čte Martin Stránský.

Taková normální rodinka review

16.03.2018 Verified purchase

Když se potřebujete zasmát nahlas pusťte si tuto audioknihu

Babičku, která vraždí, maminku která zpívá, Pavlu cvičící jógu, Káču, Zdeňka, tatínka s Poldinkama a Petra s novinami, Raubíře všichni známe, seriál je legendární a tak jsem byla zvědavá i na knihu a musím říct že jsem se bezvadně bavila, paní Tereza Bebarová nádherně vystihla všechny postavy, moc se mi líbila a vřele ji všem doporučuji!