User Róbert's Reviews

Zvieracia farma review

15.02.2021 Verified purchase

Farma

Veľmi zaujímavá a aktuálna kniha. Je v nej ukrytá hlboká a pravdivá myšlienka. Človek je tvor ľahko ovplyvniteľný. Ak sa zvolia tie správne slová ani sa nenazdáme a všetko môže byť inak. Kniha je akýmsi politickým zrkadlom preneseným na zvieratá. Ukazujem nám aký sme. Veľmi dobre načítaná a dá sa vypočuť aj na jedno dlhšie posedenie :-) Kto potrebuje prečistiť myseľ a otvoriť si oči tak táto kniha je správnym nástrojom.

Letuška z economy review

01.10.2020 Verified purchase

Jednohubka

Nie každý má rád takýto druh knihy, ale ak si chcete oddýchnuť je to dobrá voľba. Zopár expresívnych slov vtipne dokresľuje príbeh resp. štýl akým je táto kniha písaná. Nečakajte však nejaký ucelený príbeh. Je to skôr zopár zážitkov jednej letušky podaných svojsky a s nadhľadom. Určite odporúčam. V podstate jednohubka 😁

Snad ti nedělají starosti cizí názory review

11.09.2020 Verified purchase

Jednoducho Feynman

Človek s veľkým Č. Úžasné rozprávanie človeka, ktorý mal rád život a hlavne svoju prácu. Neuveriteľný Feynman, vtipný a láskavý ukazuje kus svojho životného príbehu. Oplatí sa počúvať aj túto druhú knihu. Pri počúvaní ma človek pocit ako keby rozprával sám autor a má pocit ako keby bol priamo s ním v danej chvíli.

Nejbohatší muž v Babylóně review

11.09.2020 Verified purchase

Ako byť najbohatším mužom aj v tomto storočí

Jednoduchý a účinný návod ako správne hospodáriť so svojimi peniazmi. Ak človek pochopí, čo sa mu táto kniha hovorí, môže si svoje peniaze zhodnotiť a ani si nebude musieť veľa odriekať. Treba si stanoviť priority a na základe rád, ktoré sú v knihe neustále pripomínané sa môže každý stať najbohatším mužom v Babylóne.

Zlá krev review

26.08.2020 Verified purchase

znikajúca myšlienka vyústila v miliónový podvod

Zlá krev je kniha s pozoruhodným príbehom. Všetko je to umocnené tým, že je to skutočný príbeh. Naozaj pozoruhodná kniha písana životom, kde na začiatku je myšlienka, ktorá by naozaj mohla zmeniť pohľad na medicínu. Silný príbeh mladej ženy, ktorá mala určitý cieľ a chcela ho za každých podmienok dosiahnuť. Ak by sa to podarilo nemusel by to byť len veľký podvod, ale veľká pomoc. Ctižiadostivosť zabila veľký nápad. Naozaj stojí si túto knihu vypočuť a zistiť ako môžu byť ľuďia naivní, keď za každú cenu veria slovu namiesto dôkazov.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Jak získávat přátele a působit na lidi 2019 review

17.04.2020 Verified purchase

Ako sa stať strojcom svojho šťastia

Neoceniteľná pomôcka, ktorá zmení pohľad na seba samého. Naučí ako sa stať lepším v osobnom aj pracovnom živote. Príručka, ktorá je aktuálna aj v tomto storočí. Nič nestratila na svojej aktuálnosti. Mal by si ju prečítať každý človek, ktorý chce byť dobrým šéfom, rodičom človekom... Audiokniha dáva veľa vynikajúcich rád pre každú príležitosť v živote. Oplatí sa ju vypočuť viackrát, nie všetko si človek zapamätá hneď na prvé počutie. Moje jednoznačné odporúčanie pri ceste autom, pri oddychu ... jednoducho všade. Najlepšie počúvať s papierom a perom v ruke. :-)

Jak drahé je zdarma review

01.03.2020 Verified purchase

Audiokniha pre všetkých

Audio kniha je výboným spestrením. Príjemný hlas čítajúceho a ani nezbadáte, ako tých skoro 8 hodín rýchlo ubehlo. Veľmi zaujímava kniha, ktorá nám ukazuje ako ľahko sa necháme ovplyvniť. Čo všetko na nás vplýva pri rozhodovaní. Môžem ju iba odporučiť. Oplatí sa ju vypočuť aj viackrát, vždy si tam nájdete niečo nové. Jednoznačný môj favorit.