User Ivana's Reviews

Audioworm Scribe - One of the most frequent reviewers

Noční lovec Rating

03.03.2021 Verified purchase

Dívka v ledu review

03.03.2021 Verified purchase

Můj další autor

Nevěděla jsem podle recenzí co od této knihy čekat. nakonec jsem doposlouchala do konce, ale souhlasím s ostatníma, příběh mě až tak moc nezaujal Jiné detektivní autory, které mám od audiolibrix naposlouchané, mě zaujali více, ale stejně pokud budete mít chuť , stáhněte, poslouchejte.

Dvojitý kříž Rating

26.01.2021 Verified purchase

Popravčí review

18.12.2020 Verified purchase

Doporučuji

Moje druhá kniha od Chrise Cartera. Musím říct, že se mi líbila i když, jak jsem četla tady v recenzích, s první knihou mají hodně podobného. Ale to se dá asi u stejného autora předpokládat. Určitě se chystám na další díl.Jakub Saic je skvělý, výborně se poslouchá.

X způsobů smrti review

25.11.2020 Verified purchase

Super poslech

Teď jsem doposlouchala, závěrečné hodně napínavé tři hodiny jsem vůbec nemohla sundat sluchátka jak moc jsem chtěla vědět jak to všechno dopadne.Super,kniha se mi moc líbila, teď nevím co dalšího zacit poslouchat.

Motiv X review

20.11.2020 Verified purchase

Určitě doporučuji

Předchozí díl jsem poslouchala trochu násilně, teď mě to opět moc bavilo, severské detektivky jsou super, nevím , na co se vrhnu, až si svoje oblíbence všechny poslechnu.

Netopýr review

20.11.2020 Verified purchase

Doporučuji

Moje další kniha od JO Nesbo. Příběh trochu rozvláčný, občas jsem se v ději ztratila, ale vydržela jsem do konce a hned stahovala další knihu tohoto autora, protože některé věci zůstávají nedořešené a pokračují v dalším díle.

Normální lidi review

20.11.2020 Verified purchase

Doporučuji si poslechnout

Dle mého, kniha nepatří k nejlepším, ale za poslechnutí stojí. Tereza Dočkálová podala úžasný výkon v interpretaci obou hlavních postav i postav vedlejších a nebála bych se říct, že to ona mě v ději udržela až dokonce.

Dokonalá smrt review

16.10.2020 Verified purchase

Neváhejte, poslouchejte

Takže teď bych asi měla odvolat hodnocení předchozí knihy Helen Fields, protože tento díl je opě naprosto skvělý, napínavý, dramatický až do samého konce. Interpret Jan Šťastný taky výborný, moc dobře se poslouchá. Určitě si kupte a poslechněte.

Dokonalé ticho review

16.10.2020 Verified purchase

Další kniha od Helen Fields

Předešlé dvě knihy byly naprosto skvělé, nemohla jsem se odtrhnout od poslouchání, i za světla jsem se na ulici lekla kolemjdoucím lidí při některých pasážích. Na tento díl jsem se těšila, ale trochu mě zklamal, pořád jsem nebyla schopna se soustředit na děj, příběh mě moc nezaujal.

Osmnáct pod nulou review

16.10.2020 Verified purchase

Určitě doporučuji

Dobrý den, opět super detektivka, napínavá, vtáhne vás do děje, propletené příběhy a k tomu super přednes Pavla Soukupa, kterého mám moc ráda. Takže neváhejte, kupujte a stahujte.

Devátý hrob review

14.09.2020 Verified purchase

Další kniha od Ahnhema

Druhá kniha od tohoto autora, na mě bylo v knize moc prolínajících se příběhů, trochu asi zmatené, ale stejně půjdu do třetího pokračování. Pořád u mě vede Jussi Adler Olsen.

Oběť bez tváře review

19.08.2020 Verified purchase

Celkem napinave

Moje první kniha od Ahnhema,protože Olsena už jsem doposlouchala.Kniha se mi celkem líbila,teď poslouchám další.Zda se mi,že je v knize hodně rozjetych příběhu, postav, ale celkově se mi to líbilo.Doporucuji,Pavel Soukup skvělý.

Kamenná opice review

03.07.2020 Verified purchase

Určitě doporučuji

Knížka se mi moc líbila, super příběh jako ostatně vše od Jeffryho Deavery. Možná jsem měla trochu chaos v těch čínských jménech, kterých je v knize plno, ale jinak přednes pana Vondráčka opět na jedničku, těším se zase na něco nového.

Oběť 2117 review

09.06.2020 Verified purchase

Doporučuji

Tato kniha je zatím poslední od Olsena, už jsem naposlouchala všechny, děj nebyl špatný, jen proti ostatním trochu zdlouhavý, pro mě kniha neměla takový spád jako ostatní od tohoto autora, ale určitě doporučuji k poslechu.

Prázdné křeslo review

29.04.2020 Verified purchase

Doporučuji si poslechnout

Naprosto skvělá knížka, všechny audioknihy od J.Deavera jsem poslouchala s napětím, tahle se mi ale líbila úúúplně nejvíc, skvělý a napínavý děj až do konce.Mrzí mě, že už od tohohle spisovatele mám všechno doposlouchané. Přemýšlím do koho dalšího se pustit...Takže neváhejte a Jeffryho si určitě poslechněte.

Ztracený review

17.03.2020 Verified purchase

Můj další autor

Tak tohoto autora jsem vybrala po J.A.Olsenovi a J.Deaverovi, protože už mi u každého chybí jen poslední kniha na poslechnutí. Interpret super, obsah knihy trochu víc obsáhlý, zdlouhavý, hodně postav.Dalo by se zkrátit, konec knihy už byl super, chytlo to spád a čekala jsem jak to dopadne. Určitě ještě jednu knihu tohoto autora zkusím.

Tanečník review

26.02.2020 Verified purchase

Neváhejte, poslouchejte

Moje druhá kniha Jeffryho Deavera, skvěle načteno, výborný děj, napínavé a nečekané až do samotného konce. Těším se na další volně navazující díl, mrzí mě, že v audioknihách už bude poslední. Takže doporučuji.

Selfies review

26.02.2020 Verified purchase

Doporučuji si poslechnout

Opět skvělá kniha od J.A Olsena. Každá jeho kniha mě moc baví, úplně jiné téma než předchozí "díl", mrzí mě, že mám před sebou už poslední knihu tohoto autora.

Sběratel kostí review

31.01.2020 Verified purchase

Bezva knížka

Moje první knířka od tohoto autora.Nejdřív jsem se po Igoru barešovi nemohla zaposlouchat do p.Vondráčka,ale pak mě to chytlo, načtené skvělě, příběh skvělý, nečekané rozuzlení. Hned se vrhám na další knížku stejného autora Tanečník...

Nesmírný review

17.01.2020 Verified purchase

Super poslech

Olsen opět nezklamal,jeho knížky se mi moc líbí,vždycky jsem napnuta až do konce,určitě hned stáhnu další.Doporucuju,zatím šestá knížka v řadě,ani se mi nechce přecházet na jiného autora.

Marco review

09.01.2020 Verified purchase

Super poslech

Knížka se mi moc líbila jako zatím všechny od Olsena, děj má spád, interpret super. Tohle je pátá knížka, kterou jsem od něho naposlouchala a určitě jdu na další.

Složka 64 review

04.12.2019 Verified purchase

Opět nezklamala

Čtvrtý díl Olsena, nejprve jsem se nemohla dostat do děje, ale nakonec jsem knížku hltala jako všechny Olsenovy další příběhy. nečekané rozuzlení , doporučuji, knížka se vám bude líbit.

Vzkaz v láhvi review

19.11.2019 Verified purchase

Severská detektivka

Moje další knížka od Olsena. Opět jsem z knížky nadšená. Hlas Igora Bareše je perfektní, skvělá intonace, čte knihu se zaujetím, výborně se to poslouchá. Děj knihy se mi taky líbil,