User Vera's Reviews

Audioworm Scribe - One of the most frequent reviewers

Jako hvězdy v temné noci review

16.03.2021 Verified purchase

Návrat do minulého století

Začnu tím,že kniha je úžasně nactena. Romantický příběh z minulého století v Americe. Život nebyl jednoduchý,každá doba přináší problémy,tady i rasové. Ale hlavně je to krásný příběh ze života lidí,láska,zli lidé i většina hodných a ochotných pomáhat. Autorciny knihy jsem i četla,takže jsem věděla,že ma krásný styl psaní a s koupi této audioknihy neudělám chybu.Tak všem doporučuji.Urcite vám zlepší náladu.

Alaska Joe review

25.02.2021 Verified purchase

Divoká ALJAŠKA

Na knihu jsem byla zvědavá, Aljašku jsem navštívila,ale pouze jako turista,který se nedostane do zapadlych mist v čase před 40 lety,v době budování silnic a letišť. Kniha vtipně vypráví zážitky nejen hlavního hrdiny,je odpočinková a dobře se poslouchá.Vyhodou je,že nemusíte spěchat s poslechem,kniha se dá poslouchat i po kapitolách s odstupem,protože se pokaždé něco přihodí a vás to rozesměje.Knizka pro dobrou náladu.

Nenapravený omyl review

05.02.2021 Verified purchase

Povedená detektivka

Knihu jsem vyzkoušela na základě recenzí,byla zajímavá,ale konec se mně zdál dost divný,nechci prozrazovat děj,jen myslím,že když si kriminalisté jsou jisti pachatelem,tak proč čekají několik dní, než ho jdou zatknout a raději ho sleduji. Tak za to ubiram 1 hvězdu. Nacteno dobře a už se těším na další detektivky od tohoto autora.

Jak přežít svého muže review

31.12.2020 Verified purchase

Odpočinková kniha

Vždy mě potesi, když autor namluvi svoji knížku. Kniha je prostě ze života a hlavni hrdinka prožívá problémy, radosti, smutky, jak je to v životě. Je autentická, jen je škoda, že děj dále nepokracuje, ale třeba už autorka chystá pokračování. Knihu doporučuji hlavně ženám, ale pokud nějaký muž se bude snažit pochopit ženy, tak ať knihu zkusí.

Zrcadlový muž review

26.12.2020 Verified purchase

Zdlouhavá detektivka

Toto je moje první knížka od tohoto autora, vybírala jsem jako vždy podle recenzí, ale tentokrát mě kniha tolik nezaujala. Dlouhé a pomalu čtené popisy, hodně věcí,teď nemohu napsat,abych neprozradila děj,bylo jasných dopředu, spoustu nelogickych věcí,které jsou spojeny s hlavní postavou.Kdyz jsem si chvili dala poslech nahlas, společně jsme se byť u sokujiciho popisu smáli.Tim nechci říci,že to bylo veselé čtení. Knihu ale vyzkoušejte,třeba je moje hodnocení ojedinělé a pak napište recenzí.

Ti druzí review

18.12.2020 Verified purchase

Moje první kniha od tohoto autora.

Knihu jsem si vybrala na základě recenzí, byla zajímavá a do poslední stránky napínavá, jak to všechno dopadne.Dobre nacteno a od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Protoze nemám čas číst knihy,audioknihy se dají poslouchat i při např.vareni nebo procházkách.Knihu doporucuji.

Myšlenky za volantem review

18.12.2020 Verified purchase

Zlepšuje náladu

Vždy se mně líbí, když si autor najde čas a načte svoji knížku. Je to odpočinkový poslech s krásným hlasem. Jen kniha je moc krátká, škoda, že ji autor neprolozil i svými písničkami. Ale věřím, že ještě nějakou svoji audioknihu načte a přidá i písničky.

Já, Poutník review

28.11.2020 Verified purchase

Úžasná detektivka

Tuto knihu jsem si vybrala na základě hodnocení a to nezklamalo. Teď jen bude těžké najít jinou detektivku, která tuto překoná. Je dostatečně dlouhá, děj se odvíjí téměř po celém světě a ještě se v ní rozvíjí několik případů. Hlavní hrdina prostě musí zvítězit, přejete si od začátku. Až do poslední chvíle si nejste jisti, jak vše dopadne. Autor asi musel hodně cestovat nebo přemýšlet, aby vše napsal dokonale. Kniha je dobře načtena a je to fakt top.

Dokonalá smrt review

27.10.2020 Verified purchase

S touto autorkou nemůžete vybrat špatně.

Doposlouchala jsem třetí knížku této autorky, čtvrtá mě ještě čeká a snad budou i další. V knize se rozvíjí osudy několika lidí i pátrání se střídavě posunuje mezi několik případů. Hlavni postavy vyšetřovatelů opět nezklamou, jak řeší tyto případy se stridavymi úspěchy a občas i neúspěchy. Kniha je dostatečně dlouhá, tak se pri poslechu dá stihnout spoustu věcí než kdyby se četla knizka. Nacteno moc hezky.

V tieni mafie review

15.10.2020 Verified purchase

Neuvěřitelné

Při poslechu této knížky jsem chvílemi odsuzovala hlavní hrdiny, obcas jsem jim držela palce, chvílemi jsem vůbec nevěřila, jestli to je dokonale vymyšlené nebo se to skutečně stalo. Kniha ať už oprávněně nebo ne ukazuje, že policie nefunguje, tak jak má. V knize chybí alespoň jeden policajt, který by byl schopen něco podniknout a být na straně dobra. Kniha je dobře nactena.

Mafiánska poprava? review

07.10.2020 Verified purchase

Další slovenská detektivka

Knihy vybírám podle délky, uz se mi stalo,ze kniha byla 2 hodiny a konec a tato splňovala délku i to,ze je to detektivka slovensky nactena ze Slovenska.Kniha je až do konce zajímavá a vůbec není jisté,jak všechno dopadne. Uz se tesim na další knížky od tohoto autora.

Šikmý kostel review

10.09.2020 Verified purchase

Návrat do minulého století

Příjemný hlas Vilmy Cibulkove provází touto knihou, která je poutavě napsaná a přibližuje život před více než 100 lety. Hrdinove žijí svoje zivoty, někdy nelehké. Velice zajímavě nás autorka provází i historií života lidí,kteří žili v oblasti, kde se tězilo uhlí a jejich život nebyl snadný. Uz teď se těším na další díl. Knihu doporucuji.

Škoda slova, které padne vedle... review

26.08.2020 Verified purchase

Krátká ukázka z dlouhého života Petra Nárožneho

Při objednání knihy jsem si vůbec nevšimla, že je tak krátká. Nacteno autorem, to je dobře, ale mezi kapitolama hraje nepříjemná hudba. Audiokniha nezklamala, ale čekala jsem podle ukázky více. Herce mám ráda, jinak bych si tento typ knihy nevybrala.

Fáma review

29.06.2020 Verified purchase

Psychologický román s detektivní zápletkou

Kniha je dobře načtena, děj se zajímavě rozvíjí, celou knihu nevíte, kdo to asi může být. Všechny postavy jsou zataženy do události, které rozpoutá jedna fáma.

Puls review

08.06.2020 Verified purchase

Detektivka, ve ktere nemusi byt moc mrtvych.

V teto detektivce se setkavame, jak je u autora obvykle, s prostredim konskeho sveta. Hrdinkou je lekarka, ktera se snazi vypatrat, kdo je muz, ktereho privezli do nemocnice a kde take zemrel. Detektivka je napinava az do konce a take se seznamujeme s problemy lekarky.Dobre nacteno.Knihu doporucuji.

Nevieš dňa, nevieš hodiny review

11.03.2020 Verified purchase

Krauz se vraci do roku 2000

Ze začátku se děj zdál pomalý,také jsem si pomalu zvykala na nový hlas,který byl podobný původnímu všech předchozích knih.Detektivka ale byla opět zajímavá,2 případy se prolínají,takže knihu doporučuji.

Prázdniny v Evropě review

27.02.2020 Verified purchase

Další vtipná kniha

Tato kniha vtipně vypráví o cestě po Evropě hlavně stopem.Protoze jsem už četla autorovy předchozí knihy,neváhala jsem a audioknihu objednala.Nevahejte také,je to super kniha.

Věř mi review

06.01.2020 Verified purchase

Láska spojená s vraždou

Tuhle knihu jsem si koupila hlavně kvůli Veronice Khek Kubarove,její hlas dodává knize moje body plus.Do poslední chvíle nevite,kdo je vlastně vrah,proč se to vše stalo.Vlastne nevite,co je pravda a co lez.Takze napínavé a naštěstí je to vice psychologicke než jiné detektivky a mrtvi se jen tak v ději mihnou.Knihu doporučuji.

Slepá mapa review

22.12.2019 Verified purchase

Těžko napsat recenzi

Jak jsem se teď zběžně podívala,recenze predchozich posluchačů jsou dobře napsané. Já můžu doplnit,kniha je skvělá a jestli nevíte,jaký dárek od Jeziska,tak si prejte tuhle knihu.Snad autorka už píše další,kniha je dobře načtena pomaleji,že člověk si četbu užívá. Také do poslední kapitoly nevite,jak vše dopadne.Knihu jako všechny ostatní od této autorky doporucuji.

Dokonalá kořist review

10.12.2019 Verified purchase

Opravdu krvavá detektivka

Na knihu jsem se těšila,je to už moje druhá kniha této autorky. Dobře se to poslouchá,skvele načteno.Zápletka je dokonalá,mrtví přibývají,jen tato knížka není pro citlivé lidi.Kolik zla se v lidech nachází,že dokáží pro zábavu zabíjet.Ale pro vyznavače detektivek doporučuji a třeba bude i další knížka,která bude pokračovat v dalších osudech policistů s novým příběhem.

Hotýlek review

26.11.2019 Verified purchase

Příběh několika generací

Tato kniha je už třetí od této autorky.Dej se zajímavě prolíná,stáří umírají přichází další generace.Hlavnim pojítkem všech je Hotylek. Škoda,že se některé postavy více nerozviji,ale postav je mnoho,tak by kniha byla moc dlouhá.Knihu doporučuji a doufám,že autorka chystá další knihu,která bude i v audioverzi.

Hana review

17.11.2019 Verified purchase

Silný příběh

Tento příběh jsem silně prožívala,co všechno si lidé mohou navzájem udělat. Nechci psát o čem kniha je,ale docela mě osud lidí z knížky zasáhl,v každém období se přihodí spoustu věcí,ale osudy nekterych lidi za války byly strašne.Kniha dobře načtena,nemohla jsem se od poslechu odtrhnout.Knihu moc doporucuji.

Eleanor se má vážně skvěle review

09.11.2019 Verified purchase

Skoro jako detektivka

Na začátku se objeví podivinska dívka,která vtipně komentuje okolí,jak kniha pokračuje postupně zjišťujeme,co se ji to vlastně stalo v mládí a proč je taková,jaká je.Postupne se začíná měnit.Navazuje opatrne kontakty s okolím a zda se,že vše je na dobre cestě k uplne proměně.Kniha dobře a srozumitelne načtena.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Dokonalé stopy  review

02.11.2019 Verified purchase

Dokonale zpracované psycho

Tuto knížku jsem mohla poslouchat jen přes den,byla hodně násilná,ale to už detektivky bývají.Dej se zajímavě proklada s vyšetřováním a tím,co provádí psychopat.Takze napínavé až do konce.Dobre načteno.

Sára review

10.10.2019 Verified purchase

Krauz a jeho parta řeší zapeklity případ

Pořád jsem čekala,kdy se v knize objeví kriminalisté,ale zatím se rozvíjí obyčejný příběh rodinných vztahů,ze začátku to nevypadá,že se něco přihodí. Ale jak děj postupuje,zápletka začíná být stále více zajímavá,no a ke konci,jak je obvykle,se pachatel vypátral,ale dojde k jeho potrestání? Možná napoví další kniha.Opet krásně načteno.Knihu doporučuji.

Tiché roky review

06.10.2019 Verified purchase

Napínavé až do konce

Knihu doporucuji už jen proto,že se krásně střídají hlasy 2 hlavních hrdinů,takže kdyby nebyla půlnoc, tak bych ji doposlechla náraz.Vzdy jsem se těšila,když začne mluvit druhý hlas a doplní informaci,která se objevila předtím a ještě to bylo napínavé,chvilkama i smutné,ale takový je někdy život.

Žiješ iba dvakrát review

08.09.2019 Verified purchase

Detektivka o patrani po ztracených lidech

Dej se zacina oznámením o zmizeni ženy a vsechny stopy vedou k manželovi,který je násilník. Krauz jde po stopě,zpočátku se nedaří,ale po odvysilani reportáže v televizi o zmizelých lidech,se zacina vše spojovat a Krauz už ví,kdo je pachatel.Podari se mu ho chytit?

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Popol všetkých zarovná review

06.08.2019 Verified purchase

Detektivka z roku 1996

Knížky čtu chronologicky a u této je poznat,že vznikla podle děje asi jako prvni a další knihy autor dobrousil např.pouziva prijmeni Fischer misto jména Chose a píše starý Burger. V minulých knihách to byl Burger.Dej zasahuje i do politiky a opravdova vražda staré babky je tady jen jedna.Možná proto se mně tato knížka zatim líbila méně než ostatní. Budu v četbě i poslechu pokračovat, uvidím jak se budou osudy kriminalistů dále vyvijet.

Cigaretka na dva ťahy review

30.07.2019 Verified purchase

Zajímavý název knihy.

Tahle knizka je od začátku krásně zapletena,ze se těšíte,kdo je takový blbec a jde vykrást prisne střežený sklad.Dej se prolíná s jiným případem a na konci knihy se překvapivě propojí. Kdo je největší lump si musíte počkat až nakonec.

This review reveals the plot. Click here if you want to see it anyway.

Smrť na druhom brehu review

12.07.2019 Verified purchase

Návrat do porevolučních časů

V teto knize se prolíná několik dějů dohromady, vše je napínavé od začátku do konce. Detektivové z kriminálky se přizpůsobují nové době, kdy lumpové ještě více bohatnou a stále více se bojí o život. I mezi kriminalisty se najdou lumpové, ale hlavní hrdina zatím odolává moci peněz, tak uslyším v dalších dílech, které už mám ve své knihovně, jestli odolá.

Krv nie je voda review

02.07.2019 Verified purchase

Opět skvela detektivka

Kniha dále rozvíjí osudy detektiva Krauze, navazuje na knihu Červený kapitán. Dej nas zavede i na Moravu, kde se setkává Krauz se svými spolužáky, take kriminalisty a řeší tento případ společně. Skvele načteno a už se těším na další osudy hrdinů kriminalistů.

Mucholapka review

23.06.2019 Verified purchase

Tato kniha se prolíná s knihou Bestia, kterou jsem si musela koupit, protože není v audioverzi. Opet zajímavý sonda do života kriminalistů a jejich pátrání po vrazich.

Knihu doporučuji,krásně načteno a už se těším na další díly,které si zakoupim.Sonda do života kriminalistů a jejich pátrání po vrazich.Dej se odehrává v obdobi změn po sametové revoluci,v době,kdy ještě nebyly mobilní telefony a to stěžovalo pátrání.

Mucha review

17.06.2019 Verified purchase

Napínavé až do konce

Další knihu od Dominika Dana jsem doposlouchala snad nejrychleji ze všech.Pomalu se na autorovi stavam závislá.Planuji postupně přečíst nebo poslouchat všechny jeho knihy,samozřejmě slovensky ne v českém překladu.

List zo záhrobia review

11.06.2019 Verified purchase

Další detektivní příběh

Další detektivní zápletka,tentokrát už z porevolucniho období,i když dej se vrací i do minulosti.Opet skvěle nacteno.Pri poslechu audioknihy můžete dělat spoustu činností a také poslouchat i při cestě do práce.Tuto knížku doporucuji.

Básnik review

01.06.2019 Verified purchase

Další kniha od Dominika Dana

Po přečtení první knihy jsem byla napnuta, jak to bude dále pokračovat.Knihu jsem zakoupila s členstvím, protože už teď vím, že budu poslouchat i další knihy tohoto autora. Hlavní důvod původně byl, že knihy budou pro tchyni,která ráda čte,ale už ji bolí oči. Všem audio knihy doporucuji, určitě si každý vybere tu svoji.

Uzol review

22.05.2019 Verified purchase

Moje prvni audiokniha.

Líbil se mne dej, vzpominka na časy

minule, příjemný hlas a po dlouhé době cetba slovenské knihy.Uz přemýšlím,kterou další knihu od tohoto autora objednat.